Диамантени/елмазени гоблени

  • 134 460
  • 794
# 270
Просто се обади по телефона в работно време.Аз така поръчах.
Виж целия пост
# 271
Леле, много се е раздвижила темичката и много нови момичета са се включили.
Добре дошли, дами! Пожелавам ви приятни емоции докато лепите гоблените си и да създавате големи красоти.

Дорис, искрено ме разсмя Grinning
И аз съм имала подобна ситуация, но аз в един дълъг  период от време не можех да спя, стигаха ми само два часа сън на денонощие и после ходех из къщата като таласъм . Така започнах да лепя гоблените, и лека полека, без никакви лекарства си нормализирах съня.
Сега гледам в другата тема с нашиването на гоблени , но пък и сега  нямам много време да се занимавам.
Ще продължа да ви следя и да се радвам на красотите ви. Heart Eyes
Виж целия пост
# 272
влязох да модерирам темата и ... си поръчах гоблен! луд умора нема Laughing
Виж целия пост
# 273
Значи е имало полза от модерирането Wink
Виж целия пост
# 274
влязох да модерирам темата и ... си поръчах гоблен! луд умора нема Laughing
какво съм изпуснала? имало е бой в темата ли?
без мен?
няма да си играя с вас пък.
фръц!
Виж целия пост
# 275
модерацията не е само при замеряне с диаманти и ръчкане с пинсети Trollface
Виж целия пост
# 276
а с какво Ви запалихме, Мадам?
картинка за любопитните.
Simple Smile
ш'умръ от любопитство и ще ви тежа на съвестта!
Виж целия пост
# 277
И аз искам да видя изкушението!
Виж целия пост
# 278
една наша обща приятелка ВЕЧЕ ми се смя  Crossing Arms
'щото знае колко съм спокойна и обеща да довърши гоблена вместо мен  Mr. Green
жалко е, че ще го доставят след месец, а до тогава сигурно ще съм решила, че ми се качва на Еверест и направо ще го дам неотворен  Blush

Скрит текст:

избрах най-малкия р-р и квадратни джвъчки, стори ми се по-лесничко за изпълнение  hahaha
Виж целия пост
# 279
не бяха аз, но подозирам коя ме е изпреварила.
да ѝ се накъдри косата дано.
Simple Smile
Виж целия пост
# 280
Аз поръчах едни слънчогледи,че са ми слабост,но от Али и кой знае кога ще дойдат. Уж от тук да си взема да пробвам до като пристигне,но като видя цените и сравня почвам да отлагам за утре и ще си дочакам китайския май. 😂
Виж целия пост
# 281
Защо не видиш в Базар? Там също има хубави комплектовки /има и по-евтинки/. И по-малки, и по-големи, и с частично и с пълно  облепяне, и с всякакви мъниста...
Виж целия пост
# 282
от този сайт също чакат китайския контейнер, но на мен не ми се занимава с поръчки

Скрит текст:
Добрева, тя е и руса, и къдрава, че и виолетова Nature Moon - съвсем правилни са подозренията ти Wink 
Виж целия пост
# 283
Да, за Арт Ивет аз отдавна имам подозрения, че и те пазаруват от Китай. Което означава, че надценката им е.... олеле майко...
Виж целия пост
# 284
Аз поръчах едни слънчогледи,че са ми слабост,но от Али и кой знае кога ще дойдат. Уж от тук да си взема да пробвам до като пристигне,но като видя цените и сравня почвам да отлагам за утре и ще си дочакам китайския май. 😂

този е постничък https://bazar.bg/obiava-20474922/diamanten-goblen-slanchogled

не са само слънчогледи за 28 лЪва

и заради вас си харесах и още и още и ощееееее
ама не ви обичам, да знаете.
болна съм като куч, а сега искам и това
кога ли са ме снимали?


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия