Искам да кажа ... (105)_16.01-22.01

  • 70 666
  • 1 031
# 600
Добро утро и от мен.
За някои е края на работната седмица, а за други- не съвсем!
Куркума, напълни ми душата! Като те чете човек- с кеф да си похапне 1-2 кила мишмули!  Hug
Виж целия пост
# 601
Приказно пишеш, Куркума!

Имаме мушмула, както и безброй други плодни дръвчета,  живеят си необезпокоявани и вече подивели на една софийска ливада. Обичам много, но тази година някак не се сетих за тях.

За менопаузата, и аз съм като Бърдс. Ще ме застигне, то е ясно, но смятам да я подмина с пренебрежение  Wink.
Виж целия пост
# 602
Аз пък имам японска мушмула. Преди нова година цъфтеше
https://www.google.com/search?q=японска+мушмула&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjVyp7qitDRAhWi6YMKHer2DEYQ_AUIBygB&biw=1024&bih=672&dpr=2
Виж целия пост
# 603
Пфууу, будувах до 2ч сутринта и сега съм като ударена с мокър парцал  ooooh! Почвам пак да стоя пред кабинета на личната, че съм се подготвила с лист оплаквания...
Виж целия пост
# 604
Добро утро!

Жаки, не намирам книгата в мейлбукс, съжалявам... И в рулит не намирам, ама може и да не търся като хората на руски...

Вчера бях на контролен, по-добре е работата, ще ме бъде. И си боядисах косата, май най-накрая постигнах желания цвят. Мъжът ми днес почива, та ще се въргаляме групово по диваните, котката е във възторг - цяла седмица денонощно има някой за газене в леглото  Mr. Green


Виж целия пост
# 605
Приключи за мен работната седмица.Малкият е с конюктивит и сме вкъщи до вторник чак.
Руски не понасям звучи ми гадно ,не го разбирам.
Виж целия пост
# 606
Снощи след инхалацията, дъщерята се разкашля брутално.
Нормално ли е, или това няма значение?
Малкия снощи го доведе баща му, веднага се лепна за сестра си. Разберем се да не се завира при нея и по възможност да стои в друга стая. И след 10мин. той пак при нея. Голяма любов, голямо чудо са.

Днес пак е на контролен преглед, инструктирала съм да искат бележка и за цялата друга седмица.
Предишния път я пратих на 5тия ден на училище...не се беше доизлекувала и след няколко дни беше пак с настинка.

Втори ден съм с главоболия от сутринта, отвратителна история.
Като тръгнат да се скапват нещата, явно върви по всички фронтове.
Виж целия пост
# 607
Не съм в пред критическа още Шанти, но си права, че и на 35 може да ти се случи.

С това неспане около мен всички се оплакват и мъже и жени. Мира, на мен инхалациите ми действат така. Смятам, че прост втечняват секрета и Калина го отхрачва. Дано да не прихване малкия, но няма как да го опазиш, ако ще и в друга стая да седи, все ще пипне някъде.

Сега чета в НВД-то, и аз уж съм вече почти режинма, но хлябът много ми липсва, а днес едни индийци продаваха сълзици, като дете ги харесвах много, жената тръгна да ми подарява две, защото си купих хляб, но и отказах, като казах, че съм на диета. Сега малко ме е яд  Embarassed.

Скапана съм хора, как ще посрещам гост не знам.

Алечка, завиждам и на вас и на котката. Моята кучка не става за гушкане, освен на дивана, а сега са се разприказвали със съседския пес и ми надуха главата.

Виж целия пост
# 608
Снощи след инхалацията, дъщерята се разкашля брутално.
Нормално ли е, или това няма значение?
Ние нямаме кой знае какъв опит с инхалациите, но ми е правило впечатление, че понякога точно след инхалация кашлицата се засилва, особено ако е влажна.
Виж целия пост
# 609
Снощи след инхалацията, дъщерята се разкашля брутално.
Нормално ли е, или това няма значение?
Какво имаше в инхалатора?
Виж целия пост
# 610

Втори ден съм с главоболия от сутринта, отвратителна история.
Като тръгнат да се скапват нещата, явно върви по всички фронтове.


Пробвай с МИГ 400

Личната каза, че съм хипохондричка.. Каза да си гледам живота и да спра да си втълпявам болести. Ама след седмица болничен у дома то хипохондрията ми е най-малкия проблем. И депресията ме погна. А с това будуване си беше ужас... В понеделник на работа, здрава-болна. ПОне съм с хора и минават дните.
Виж целия пост
# 611
Аз пробвах да си правя инхалации над тенджерата с вода за чая първите дни, обаче така брутално се закашлях, че щях да повърна. Иначе и на мен логиката ми е, че втечняват секрета, но не съм разбирач.

За безсънието и лошия сън (освен секс) препоръчвам йога с две ръце. Има клипчета с релаксинг йога, страхотно е. Както и всякакви упражнения, които да те изстискат физически. Не, че аз правя де, защото съм велик мързел, но като ме беше стегнала корделата с това си помагах. Също разни билкови хапчета.
Виж целия пост
# 612
Снощи след инхалацията, дъщерята се разкашля брутално.
Нормално ли е, или това няма значение?
Какво имаше в инхалатора?

Физиологичен разтвор само.
Виж целия пост
# 613
Аз съм решила да пробвам с мелатонин. Той уж правял сънят по-стабилен, а аз нямам проблеми да заспя първоначално. Проблем настава, ако се събудя по никое време, а пубера ме буди тази седмица, почти всеки ден.

Сега ще ходя да боря някакъв соленоид на поливачната система  Crazy. Да видим дали ще успея да го сменя. Силно подозирам, че няма да ми се получи.

Мира, ти ме зариби с пазаруването от сайтове и съм като луд с калашник Simple Smile. Ще се разоря съвсем скоро и гогодина няма да видите на Даун ви очите, ако не се спра Simple Smile. Поръчах си и мебели за градината, които се надявам да пристигнат другата седмица и да са ок, че не мога да се разправям с връщане.
Виж целия пост
# 614
Down Under, хаха, аз съм така от години, но на периоди. Сега пак ме е прихванало и поръчвам стабилно.
Едно яке го мисля от 3седмици за Калина. Изтече срока и сега са го пуснали пак, при това с 5паунда по-евтино. Вече ще го купувам, че някой ще го грабне. Simple Smile

Мелатонин препоръчвам и аз, добре действа, не се привиква. Но купувайте чист такъв, той е най-евтин по принцип. В другите има и разни витамини, но не са със същия добър ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия