LA REDOUTE.FR - 231

  • 78 068
  • 563
# 420
При мен и двете суми са изтеглени реално.
Диспута за неоторизирана транзакция ли пускате?
Виж целия пост
# 421
Моят диспут за неоторизирана транзакция също е отхвърлен. Явно трябва да оспорим по друг начин. Днес ще пиша на ларедут.
Виж целия пост
# 422
Това е супер неприятно...
При мен засега сумите са изтеглени коректно, дано е било временен бъг.
Виж целия пост
# 423
NBM, къде ще им пишеш? Вчера писах като отговор на потвърждението за поръчка и в някакъв месинджър, който се отваря в сайта, но от никъде отговор.
Виж целия пост
# 424
Писах в месинджър. В пекпал излизаше и някакъв техен мейл, може и там да пробвам.
Виж целия пост
# 425
На коя дата са изтеглени парите за поръчки от 2.10, например?
Виж целия пост
# 426
На коя дата са изтеглени парите за поръчки от 2.10, например?
Моята дублирана сума за момента е на поръчка от 02.10.
Виж целия пост
# 427
Поръчка от 29.09, първо теглене на 1 октомври, второ на 11 октомври.
Виж целия пост
# 428
На коя дата са изтеглени парите за поръчки от 2.10, например?
Моята дублирана сума за момента е на поръчка от 02.10.
Първо теглене кога? и 2-ро кога?
Виж целия пост
# 429
Още не съм пуснала диспут. Като ми остане време ще го направя.
Друг вариант е банката.
Разпечатка от инвойса с реалната сума от имейла за потвърждение на поръчката и в банката...
Виж целия пост
# 430
Вчера говорих и с банката - при тях излиза като отделно самостоятелно плащане с друг номер.
Виж целия пост
# 431
На коя дата са изтеглени парите за поръчки от 2.10, например?
Моята дублирана сума за момента е на поръчка от 02.10.
Първо теглене кога? и 2-ро кога?
Първото е на 02.10 (за поръчка от 29.09), второто е на 11.10.
Виж целия пост
# 432
Какво писа в пейпал? На мен ми отговориха, че плащането е оторизирано и затвориха диспута Sad
И на мен така......сега какво ще правим?????
Виж целия пост
# 433
Момичета, на голяма или малка стойност са  поръчките ви с две изтеглени суми? Много неприятно!
И аз плащам с пейпъл, но за късмет този "бъг" ме е подминал.
Две поръчки имам - от 3 окт. на стойност 42 евро и от 10 окт. на стойност 53 евро (с код, публикуван тук). Получих и двете светкавично с DHL.
Личното ми мнение е, че постоянна БД от Ларедут до Бг е невъзможна/нереална.
Не се сещам за друг ел.магазин в страна от ЕС, доставящ безплатно до тук. Или ако има БД, то тя важи за поръчки над определена сума. А специално от Фр-я доставките са доста скъпи. Последно платих 17 евро доставка от сайт на фр.парфюмен бранд, а пратката пътува една седмица с Бг пощи.
Дано диспутите в пейпъл бъдат във ваша полза!  Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 434
.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия