
Илкер за кой ли път показа и доказа, че не четири, а четиристотин награди са му малко.Как играе- ненадминат е.Толкова емоции показа в този епизод
На световно ниво е

На световно ниво е
По този начин според мен бихме се отървали като нищо от Чънар... Според мен ролята му като че ли се изчерпа вече... Въпреки че ми се ще мнооого да си получи заслуженото за това, което стори на Мелтем!
Не знам защо Садо я заведе Сонгюл при "техния" лекар, а не в болница по предтекст, че ще трябва да се обяснява пред полицията?!
Ми че тя няма да подава жалба срещу някой техен, а срещу най-големия враг...
:



, Айлян,
благодаря за превода на клипа!
потресена съм...




и аз вече не мога да измисля какво.Наистина дупе да ни е яко
в средата на трети сезон. На номер 309 също е доста понижен...ще видим, но от двата споменати мисля, че е по-вероятно да финализират Бодрумска приказка.

Препоръчани теми