ღ Poyraz Karayel ~ Пойраз Карайел (Тема 6) ღ

  • 61 656
  • 737
# 90
Аз ви предлагам следното: Всички дружно на електрошокова терапия при Мелтем и по път да вземем и Етхемчо, че на него най-му прегряват бушоните Laughing Как ги измисля тези схеми и проблеми omm

Илкер за кой ли път показа и доказа, че не четири, а четиристотин награди са му малко.Как играе- ненадминат е.Толкова емоции показа в този епизод #Crazy На световно ниво е Peace
Виж целия пост
# 91
Тази сутрин имах възможност да разсъждавам по-логично върху вчерашната серия и се замислих: защо Сонгюл не подаде жалба срещу Чънар така, както подаде срещу Бегюм? Thinking По този начин според мен бихме се отървали като нищо от Чънар... Според мен ролята му като че ли се изчерпа вече... Въпреки че ми се ще мнооого да си получи заслуженото за това, което стори на Мелтем! #2gunfire Не знам защо Садо я заведе Сонгюл при "техния" лекар, а не в болница по предтекст, че ще трябва да се обяснява пред полицията?! ooooh! Ми че тя няма да подава жалба срещу някой техен, а срещу най-големия враг...

И, между другото, просто пускам едни рейтинги, които са се повишили Party :
TOTAL: 17 място, 3.28% рейтинг
AB: 8 място, 3.60% рейтинг
ABC1: 11 място, 3.67% рейтинг

Poyraz Karayel - 78. Bölüm Kamera Arkası

Виж целия пост
# 92
Ааа, изобщо не го давам Чънар на този етап.Той е най-прекия път към страданието на Невра.Толкова ми хареса безизходицата и истерията, в която тя изпадна като видя, че губи синът си.Той наистина за първи път разбра що за ужасно семейство са.

Така се смях със Садо, като каза, че душата му се е успокоила, че има и по-откачени семейства от Умман Joy

Клипчето зад кадър е супер.Малкото буболече явно е замръзнало по време на снимките.

И в социалнатамрежа сме първи, но това не е изненада  Wink



Виж целия пост
# 93
Здравейте на всички!

Нося ви едно видео с превод от връчването на поредните награди на нашите хора Simple Smile
Много ми харесват, страхотни са двамата - естествени и много живи.
За Илкер обаче бих казала, че този човек направо се е слял с героя си Simple Smile

Виж целия пост
# 94
Едно нещо обаче и започна да не ми харесва след началото на третия сезон - твърде много се набляга на едни герои, а други биват като че ли забравени... Занимаваха ни с драмите на Иса десетина серии постоянно, а вчера веднъж не го дадоха. Същото и с Полковника, който си остана само въображаем душевен отдушник на Пойраз... Развитието със Сонгюл също започва да ми се струва мудно. За Деспина пък да не говорим - стана си част от интериора, след като се разреши проблема с лихваря. Етхем хубаво върти интересни схеми с новите герои - Еда, Невра, Чънар, Саваш и началника на разузнаването, ама щом е решил да продължи и със старите, добре познати образи, нека не ги занемарява и забравя напълно. В новата серия веднъж не видяхме лудото Ленче, а ни загатнаха нещо с нея в края на 77-ма... Rolling Eyes

Алекс, благодаря за клипа! Илкер наистина е страхотен, но да се слееш с образа си е колкото хубаво, толкова и страшно, според мен. Най-много се притеснявам какво ще се случи с Илкер и Бурчин след "Пойраз"... Защото след толкова убедителни и силни роли ще бъде много трудно както за тях, така и за феновете да свикнат с евентуално нови образи. Затова по-добре да си починат поне година след "Пойраз", колкото и да ни липсват... Peace
Виж целия пост
# 95
Алекс bouquetАйлян, bouquet благодаря за превода на клипа!

СЕРИАЛИ в България неминуемо ще си починат.Заслужават го след тези запомнящи се образи, които изградиха.Талантливи са и съм сигурна, че ще имат още много запомнящи се роли.
По времето когато излъчваха Милост обожавах Дениз, но ето че сега обожавам Айшегюл.Запомнящата се роля, може да изиграе лоша шега на актьор, който не работи и не се развива.Достатъчно примери има за актьори, които уж са много талантливи, но нямат нови проекти или ако имат новите им роли са много далеч от успехите на предишните.Затова пък компенсират като непрестанно се натрапват с личния си живот.
Когато си таланлив и даваш душата си на сета-това не остава незабелязано.
Затова толкова им се радвам на Бурчин и Илкер.Ако искаха евтина слава щяха да направят страхотен ПР на връзката си.Те обаче постигат успехите си последователно с таланта и работата си.Както се вижда явно е добра стратегия.Че ще ни липсват е безспорно, но ще им се радваме в следващи проекти, когато и да са те.И двамата имат добър усет за проектите и ролите, които избират.А Бурчин беше казала, че иска да играе на театрална сцена, за да си почине от дизитата
Виж целия пост
# 96
ТРЕЙЛЪР КЪМ 79 ЕПИЗОД



Пойраз: Знаеш ли, Полковник... Лошите хора не правят този свят лош. Добрите го правят такъв.
Айшегюл: Нищо няма да стане! Няма!
Пойраз: Нищо не правим. Нищо. Просто гледаме всичко като зрители. Не е тяхна вината. Наша е.

Не знам за вас, но мен този трейлър ме кара да се чувствам така, както се чувствах в края на 43 епизод, когато абортираха Айшегюл. Тогава бях на косъм да спра да гледам сериала. Но пък после станаха всички събития, които направиха "Пойраз" един от най-любимите ми, в момента най-любим, сериал! Не знам какво да кажа вече... Синан вече веднъж се пребори за живота си... Дано пак стане объркване, както в тази сцена:

Виж целия пост
# 97
Олеeeeeeeee, какво става Cry Shocked


само това не... Cry потресена съм...
дано във втория трейлър има светлинка в тунела, иначе не ми се гледа другата серия... Cry
Виж целия пост
# 98
 Shocked Ужас. Дано епизодът не е толкова отчайващ, колкото фрагмана Praynig
Етхем пак е сътворил някоя драма.Надявам се Синан да се спаси.Всъщност съм сигурна.Няма да жертват русото буболече.


Не знам за вас, но мен този трейлър ме кара да се чувствам така, както се чувствах в края на 43 епизод, когато абортираха Айшегюл. Тогава бях на косъм да спра да гледам сериала. Но пък после станаха всички събития, които направиха "Пойраз" един от най-любимите ми, в момента най-любим, сериал! Не знам какво да кажа вече...


Сценаристът явно има кофти асоциации свързани с датата 3-ти февруари.Защото точно на 3-ти февруари миналата година ни поднесе това

 Cry




Още не мога да се престраша да изгледам тази сцена отново.След края на 43 еп. два дни не бях на себе си.Да не говорим, че изобщо не вярвах, че ще могат да да ни покажат  нещо хубаво и забавно повече.
Уникална сцена... силна, впечатляваща, разтърсваща. Ако има смелчаци- заповядайте.

https://www.youtube.com/watch?v=NdSUCTHFSXc

https://www.youtube.com/watch?v=hzbM3Onw9WI

И уникалния монолог на Айшегюл Sad

Скрит текст:
Добре, на път съм, идвам... Не го наранявайте, умолявам ви.

През целия си живот бях обнадеждена. Ще бъда честна, да създам семейство, да имам деца не беше най-голямата ми мечта. Когато покойната ми майка беше ядосана казваше: „Когато станеш майка ще разбереш”. Изглежда, че да усещаш бебето в утробата си е достатъчно за да си майка.Бебето може още да не е родено, но аз все пак се чувствам майка... Ето този мъж, който е измъчван е мъжът, който обичам. Не гледайте този объркан мъж в това положение, той е истински мъж, преди всичко той знае как да обича. На главата ни се стовариха хиляди драстични ситуации. Но аз никога не го обвиних... може би веднъж, два пъти. Според мен дори в това положение е много красив.
Точно като всички момичета, аз много обичам баща си. Имаше много моменти, в който му бях ядосана/сърдита, но това не е проблем, жалко... Винаги съм мечтала за деня, в който ще родя дете, а той ще е до мен. Той щеше да поеме бебето в ръцете си, а аз веднага щях да се разплача. Със сигурност щеше да ме целуне по челото... С гордост ще погледне Пойраз. Може би той нямаше да ме игнорира напълно, но любовта му към внучето му със сигурност би била много различна. Аз със сигурност бих ревнувала.
Всички ние понякога преминаваме през истинско разочарование. Това е животът. Неговата цел е да разбие нашите мечти, а нашата е да му се съпротивляваме. Понякога се предаваме, точно както правя аз в момента. Сбогувам се с бебето в утробата си, заради мъжа, който обичам. Не знам от какво се отказваме заради любовта. Не знам дали в момента съм взела правилното решение. Може би дълбоко в себе си ще чувствам вина до края на живота си. Хайде, нека стане чудо сега. Нека Пойраз изскочи пред таксито, или това да бъде ужасен кошмар и сега да се събудя. Не, такива неща стават само по филмите.

Ето отивам. След малко всичките ми мечти, и всичките ми надежди ще отлетят надалеч в една малка капка кръв. Аз ще плача много, и Пойраз много ще плаче. Започвам да треперя. Замръзвам. Кръвта ми напуска тялото. След малко ще видя Пойраз. Сърцето ми бие учестено. Той ще се обвинява до края на живота си. Това е много трудно... Независимо от всичко, дори и когато изпитвам неописуема омраза към него, винаги ще го обичам. Какво мога да направя... Ето това е любовта. Човекът е като марионетка, заради любовта лесно може да се откаже от всичко...
Виж целия пост
# 99
Shocked Ужас. Дано епизодът не е толкова отчайващ, колкото фрагмана Praynig
Етхем пак е сътворил някоя драма.Надявам се Синан да се спаси.Всъщност съм сигурна.Няма да жертват русото буболече.


Не знам за вас, но мен този трейлър ме кара да се чувствам така, както се чувствах в края на 43 епизод, когато абортираха Айшегюл. Тогава бях на косъм да спра да гледам сериала. Но пък после станаха всички събития, които направиха "Пойраз" един от най-любимите ми, в момента най-любим, сериал! Не знам какво да кажа вече...


Сценаристът явно има кофти асоциации свързани с датата 3-ти февруари.Защото точно на 3-ти февруари миналата година ни поднесе това

 Cry




Още не мога да се престраша да изгледам тази сцена отново.След края на 43 еп. два дни не бях на себе си.Да не говорим, че изобщо не вярвах, че ще могат да да ни покажат  нещо хубаво и забавно повече.
Уникална сцена... силна, впечатляваща, разтърсваща. Ако има смелчаци- заповядайте.

https://www.youtube.com/watch?v=NdSUCTHFSXc

https://www.youtube.com/watch?v=hzbM3Onw9WI

И уникалния монолог на Айшегюл Sad

Скрит текст:
Добре, на път съм, идвам... Не го наранявайте, умолявам ви.

През целия си живот бях обнадеждена. Ще бъда честна, да създам семейство, да имам деца не беше най-голямата ми мечта. Когато покойната ми майка беше ядосана казваше: „Когато станеш майка ще разбереш”. Изглежда, че да усещаш бебето в утробата си е достатъчно за да си майка.Бебето може още да не е родено, но аз все пак се чувствам майка... Ето този мъж, който е измъчван е мъжът, който обичам. Не гледайте този объркан мъж в това положение, той е истински мъж, преди всичко той знае как да обича. На главата ни се стовариха хиляди драстични ситуации. Но аз никога не го обвиних... може би веднъж, два пъти. Според мен дори в това положение е много красив.
Точно като всички момичета, аз много обичам баща си. Имаше много моменти, в който му бях ядосана/сърдита, но това не е проблем, жалко... Винаги съм мечтала за деня, в който ще родя дете, а той ще е до мен. Той щеше да поеме бебето в ръцете си, а аз веднага щях да се разплача. Със сигурност щеше да ме целуне по челото... С гордост ще погледне Пойраз. Може би той нямаше да ме игнорира напълно, но любовта му към внучето му със сигурност би била много различна. Аз със сигурност бих ревнувала.
Всички ние понякога преминаваме през истинско разочарование. Това е животът. Неговата цел е да разбие нашите мечти, а нашата е да му се съпротивляваме. Понякога се предаваме, точно както правя аз в момента. Сбогувам се с бебето в утробата си, заради мъжа, който обичам. Не знам от какво се отказваме заради любовта. Не знам дали в момента съм взела правилното решение. Може би дълбоко в себе си ще чувствам вина до края на живота си. Хайде, нека стане чудо сега. Нека Пойраз изскочи пред таксито, или това да бъде ужасен кошмар и сега да се събудя. Не, такива неща стават само по филмите.

Ето отивам. След малко всичките ми мечти, и всичките ми надежди ще отлетят надалеч в една малка капка кръв. Аз ще плача много, и Пойраз много ще плаче. Започвам да треперя. Замръзвам. Кръвта ми напуска тялото. След малко ще видя Пойраз. Сърцето ми бие учестено. Той ще се обвинява до края на живота си. Това е много трудно... Независимо от всичко, дори и когато изпитвам неописуема омраза към него, винаги ще го обичам. Какво мога да направя... Ето това е любовта. Човекът е като марионетка, заради любовта лесно може да се откаже от всичко...
Аз ти казвам, Ради, краят на 43 епизод премина границата на търпението ми. Изобщо нямах желание да си пускам на следващия ден 44, помня с какво нежелание я започнах, но после сериалът буквално ме оставяше без дъх и много ми харесваше. Явно Етхем за пореден път ще подложи на тест издържливостта и търпението ни, но не знам дали този път ние ще издържим... Не исках да вярвам, че са убили бебето на Айшегюл и Пойраз, но така стана. Сега не искам да вярвам, че ще ни отнемат и Синан, но дано Етхем не продължи със същата тенденция... Confused
Иначе и аз като теб обичам да си правя сравнения с предишни години. Даже другия петък, на 10-ти, си имам празник - две години от началото на "Ask Yeniden", ама предпразнично явно ще ми се сервира шок от другия ми фаворит - "Пойраз"...
Само дано Етхем не ни попари с гаден финал. Че от този човек вече всичко мога да очаквам. KanalD са обявили два нови сериала, които започват скоро, а имат само един останал свободен ден в програмата си. Т. е., един от въртящите се сега шест ще е аут в скоро време. "Улици"-те и "Ти си моята родина" ги изключвам, те са големи хитове, "Песента на живота" също се стабилизира напоследък, останаха "Пойраз" и "Бодрумска приказка". Двата са с почти еднакви рейтинги, ще видим. Дано информацията, че през март ще е финала, се окаже грешна. Въпреки че молби ще правя след другата сряда - ако епизодът бъде наистина ужасен, ще си казвам: "Нека свършва вече!". Joy
Виж целия пост
# 100
Не, такива неща стават само по филмите.
...и мисля, че това е девизът на Етхем като сценарист! Тези думи значат всичко и обединяват цялата му работа досега, поне по "Пойраз". Кефехме се, че "Пойраз" е сериал анти-клише, нека видим сега! Дупе да ни е яко! Shocked
Виж целия пост
# 101
Не, такива неща стават само по филмите.
...и мисля, че това е девизът на Етхем като сценарист! Тези думи значат всичко и обединяват цялата му работа досега, поне по "Пойраз". Кефехме се, че "Пойраз" е сериал анти-клише, нека видим сега! Дупе да ни е яко! Shocked

Аз твърдо смятам, че няма да убият Синан. Това обаче не означава, че няма да ни шокират  с нещо друго Thinking и аз вече не мога да измисля какво.Наистина дупе да ни е яко  Laughing
В туитър Етхем е написал по повод Синан и недоволството на феновете, че той е единственият виновен и е тагнал всички от сценарния екип, защото феновете в туитър доста ги нападат.
 Laughing Аз понеже съм тъпа и упорита и този път му се доверявам.Категорично мога да кажа, че за 78 епизода има само два или три момента, които са ме разочаровали, но после съм казвала добре, че стана така.
Относно новите сериали и това с евентуалните финали- хич не ми изглежда, че Пойраз отива към финал, а точно обратното.Показват все повече завръзки, интриги, обрати, дори рейтинга бавно и постепенно се вдига, докато например на току що започналият на Фахрие и Енгин вече е 3 и нещо, какъвто е на Пойраз  hahaha в средата на трети сезон. На номер 309 също е доста понижен...ще видим, но от двата споменати мисля, че е по-вероятно да финализират Бодрумска приказка.

************************************************
Допълвам се

Погледнах фрагмана в сайта на Канал Д и там като резюме пише, че Синан е прострелян и ще се бори за живата си.Докато са в болницата Айшегюл и Пойраз ги чака период на мъчително чакане.Ще може ли Синан да се пребори за живота си и как ще се подкрепят един друг Айшегюл и Пойраз newsm78

Ами ето- най много малчо да е в кома Wink

Sinan vuruluyor! Poyraz, kollarında oğlu ile perişan bir şekilde hastaneye yetişmeye çalışıyor. Sinan'a ne olacak?Poyraz Karayel 79.Bölüm Fragmanı yayında! Sinan, yaşam mücadelesi veriyor! Poyraz ve Ayşegül için ise hastanede zorlu bir bekleyiş süreci başlıyor!

Poyraz Karayel 8 Şubat Çarşamba yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen fragmanda Sinan'ın önceki bölümde vurulmasıyla ölüp ölmediği merak konusu olmuştu. Poyraz Karayel yeni bölümde ise Sinan, Poyraz'ın kucağında hastaneye yetiştirilirken Ayşegül ve sevenleri için de oldukça zorulu bir bekleyiş başlıyor! Sinan'ın verdiği yaşam mücadelesi Poyraz'ı derinden etkiliyor! Peki Sinan, hayata tutunabilecek mi? Ayşegül ve Poyraz bu süreçte birbirlerine nasıl destek olacak?
Виж целия пост
# 102
ТРЕЙЛЪР КЪМ 79 ЕПИЗОД



Пойраз: Знаеш ли, Полковник... Лошите хора не правят този свят лош. Добрите го правят такъв.
Айшегюл: Нищо няма да стане! Няма!
Пойраз: Нищо не правим. Нищо. Просто гледаме всичко като зрители. Не е тяхна вината. Наша е.


Благодаря за превода.
Виж целия пост
# 103
Епизод 78 с превод

https://vk.com/club113691288?z=video154892944_456239087%2F501b31 … l_wall_-113691288


Както и в дата, разбира се.



И трейлъра към еп. 79 с превод

Виж целия пост
# 104
Благодаря на всички от екипа за преводите на серията и фрагмана Hug



Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия