Някой пил ли е Иногинол при синдром на поликистозни яйчници

  • 118 484
  • 325
# 210
Здравейте отново! Имам един въпрос.  Възможно ли е от Иногинол да получа кафяво зацапване извън менструациата? Пия го вече година . Откриха ми поликистоза , а правим опити за бебе от няколко месеца . До сега бях доволна от него нормализира ми цикъла и овулацията.
Здравейте! Зацапването се дължи на нещо друго, не и на иногинол. Посетете доктор, той ще отговори правилно на въпроса Ви след преглед.
Само иногинол ли пиете?
Виж целия пост
# 211
В понеделник съм на преглед, но реших да попитам и тук . Само Иногинол пия и имам голям ефект от него цикъла ми стана редовен , овулацията също.
Виж целия пост
# 212
Може да сте бременна, това зацапване може да е от това.
Виж целия пост
# 213
С първото ми дете не се е случвало . Чувала съм , че при имлантиране се получава , но колко време може да продължи и дали ще се засече при преглед?
Виж целия пост
# 214
Здравейте,

Бих искала да попитам дали може да се купи и съответно приема Иногинол без лекарско предписание, като се има в предвид че имам ИР и пия в момента Сиофор 1000.. половите хормони са в норма с леко завишено FSH, но поради ИР овулацията никаква я няма... затова питам за Иногинол-а..
Благодаря!

Виж целия пост
# 215
Иногинол е хранителна добавка, не лекарство, няма проблем да се приема без лекарско предписание.
Виж целия пост
# 216
Здравейте,

Бих искала да попитам дали може да се купи и съответно приема Иногинол без лекарско предписание, като се има в предвид че имам ИР и пия в момента Сиофор 1000.. половите хормони са в норма с леко завишено FSH, но поради ИР овулацията никаква я няма... затова питам за Иногинол-а..
Благодаря!


Имаш ли доказана поликистоза? Засичала ли си О с тестове или фоликулуметрия? По принцип Иногинола не пречи на приема на Сиофор.
Виж целия пост
# 217
Здравейте,

Бих искала да попитам дали може да се купи и съответно приема Иногинол без лекарско предписание, като се има в предвид че имам ИР и пия в момента Сиофор 1000.. половите хормони са в норма с леко завишено FSH, но поради ИР овулацията никаква я няма... затова питам за Иногинол-а..
Благодаря!


Имаш ли доказана поликистоза? Засичала ли си О с тестове или фоликулуметрия? По принцип Иногинола не пречи на приема на Сиофор.

Правила съм тестове за О, така и не съм видяла наситени чертички, сега ми предстои ходене на лекар, ще видим дали ще се докаже поликистоза... за момента нямам нищо доказано освен ИР.. просто реших да попитам за това, понеже виждам, че Иногинола е основно за поликистоза, но и за инсулина е добре, ако се приема, затова и попитах.. Simple Smile
Виж целия пост
# 218
Иногинолът подпомага усвояването на захарта, а от там помага при ПКЯ предизвикана от ИР. Странно е че помага и при други форми на ПКЯ при които няма ИР, като понижава например високите нива на тестостерон. - изхождам от себе си, като съм пускала контрола на тестостерона.
     
Виж целия пост
# 219
Здравейте,
според доктора ми имам поликистозен ляв яйчник и от този месец ми изписа да пия иногинол всеки ден по една таблетка.
Аз имам редовен цикъл, хормоналните ми изследвания( репродуктивни и щит.жлеза) през 6 месеца са в норма. Последните пуснах Октомври месец.
От този месец започнах иногинол , до тук съм изпила 10 хапченца. Трябваше да ми дойде на 15-ти в четвъртък. Днес все още не е започнала менструация, нямам и абсолютно никакви симптоми- обикновено имам болки в гърдите, кръста,главоболие, болки в яйчниците, но този път нищо.
Това е доста нетипично за мен и започвам да си мисля, че е заради приема на иногинол. Освен това съм доста “влажна”, имам си цервикална слуз като за овулация, а ми е 32-ри ден...
Дали е възможно приемът само на 10 хапченца да се отрази така неблагоприятно? Има ли момичета със сходен проблем или по-скоро е чисто съвпадение?
Уж за хубаво го пия, а той ми обърка иначе редовния цикъл..
Виж целия пост
# 220
Здравейте,
според доктора ми имам поликистозен ляв яйчник и от този месец ми изписа да пия иногинол всеки ден по една таблетка.
Аз имам редовен цикъл, хормоналните ми изследвания( репродуктивни и щит.жлеза) през 6 месеца са в норма. Последните пуснах Октомври месец.
От този месец започнах иногинол , до тук съм изпила 10 хапченца. Трябваше да ми дойде на 15-ти в четвъртък. Днес все още не е започнала менструация, нямам и абсолютно никакви симптоми- обикновено имам болки в гърдите, кръста,главоболие, болки в яйчниците, но този път нищо.
Това е доста нетипично за мен и започвам да си мисля, че е заради приема на иногинол. Освен това съм доста “влажна”, имам си цервикална слуз като за овулация, а ми е 32-ри ден...
Дали е възможно приемът само на 10 хапченца да се отрази така неблагоприятно? Има ли момичета със сходен проблем или по-скоро е чисто съвпадение?
Уж за хубаво го пия, а той ми обърка иначе редовния цикъл..

Не е от иногинола...
Някакво съвпадение е.
Направете си тест за бременност. 😉
Виж целия пост
# 221
Не е от иногинолът, но може да е от поликистозния яйчник. Кистите объркват хормоналните нива, а оттам и цикъла. Може разбира се да има и бременност.
Виж целия пост
# 222
Здравейте момичета, бих искала да попитам знаете ли дали иногинола придължава да се пие по време на бременност?
Виж целия пост
# 223
Здравейте момичета, бих искала да попитам знаете ли дали иногинола придължава да се пие по време на бременност?
Мисля, че не се пие!
Можете да си купите само фолиева киселина или витамини за бременни
Виж целия пост
# 224
Може да се пие,някъде на опаковката дори го пишеше.

Консултирай се с наблюдаващия гинеколог.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия