Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 41

  • 105 562
  • 742
# 255
Mumy, това от серията за мазна кожа ли е?
Чакайте, че 10 пъти станах да поглеждам моя, да проверявам кой е и къв е. Crazy
Значи, за всички типове кожа е, те околоочните мисля, не се делят на: "за мазна/суха кожа".. newsm78
**Bell** аз затова поясних за кой говоря. Peace
Гледам обаче, че на моя пише с червено "complex", а на снимката, която постнах го няма, та пак показвам:
ЦЪК
   
Ами твоя е от серията за нормална кожа, която не е толкова мазна. Бях си взела крем от серията, не го изхабих, моята е много суха. Имат за нормална, мазна и суха. Също е от значение предполагам на колко е години някой. Млада кожа не може да има същите нужди като кожа на 50 години.
Виж целия пост
# 256
Ами на крема пише, че е за всеки тип кожа..Тя моята не е първа младост, 35 годишна е. Crossing Arms
Виж целия пост
# 257
Търся си хубав, ароматен, пенлив сапун. Едно време бях фенка на Camay и Палмолив, сега са ужасни. Нищо общо с едновремешните. Освен тези на Дав, кои са хубави?
Виж целия пост
# 258
Освен Дав,който обожавам има и един чист глицеринов на Krispa.Дори на баща ми,който има псориазис много добре му понася този на Криспа.За ароматни сапуни виж на Рефан,те също имат глицеринов,много са красиви и наистина ухаят добре.Всички други ми изсушават и опъват кожата,която по принцип не е нито толкова суха,нито толкова чувствителна.Дано и някой друг да отговори,и аз ще се радвам да открия нов хубав сапун.
Виж целия пост
# 259
Харесвам сапуните на Нивея, тези, които са в кутийките, не във фолио.
Виж целия пост
# 260
Момичета, от кой бб/сс крем сте доволни? Имам на Гарниер за смесена кожа, но светлия -е,ставам много бяла. Мама има по-тъмния, но пък той ми е твърде тъмен Mr. Green
В Лекси има намаление на Микса и му се чудя Rolling Eyes Или пък нещо на Нивеа. Абе, препоръчайте ми Laughing
Виж целия пост
# 261
Момичета, от кой бб/сс крем сте доволни? Имам на Гарниер за смесена кожа, но светлия -е,ставам много бяла. Мама има по-тъмния, но пък той ми е твърде тъмен Mr. Green
В Лекси има намаление на Микса и му се чудя Rolling Eyes Или пък нещо на Нивеа. Абе, препоръчайте ми Laughing

На Нивеа им е много зле бб-кремът, като консистенция имам предвид, за цвят всеки си преценява - стои като неразмазан, изкуствено, както и да го разнасяш.
Виж целия пост
# 262
Разбрах, че не ми се отразяват добре балсами за устни, в които има парафин и други вредни съставки. Миналата година, като четях тази тема и различни бюти- блогове, се сдобих с няколко различни балсамчета, обаче, почти не ги ползвах, щото все посягах към любимия ми "Be happy", който е натурален. По едно време той свърши, започнаха големите студове, и устните ми започнаха да се прищят и да се цепят. Мазах ги с едно, друго, трето, ама нъц! Между тях имаше батер за устните на Нивея в кутийка и балсам с какао на Ив Роше, които ми изглеждаха доста мазни и подхранващи, но никакъв резултат не ми дадоха. За други по- обикновени и да не говоря. И най- накрая тръгнах да си взема пак любимото Хепи, обаче по пътя влезнах в ДМ и се сдобих с едно балзамче на Алверде с невен,  което е с натурални съставки. За една нощ ми реанимира устните!
Виж целия пост
# 263
Момичета, от кой бб/сс крем сте доволни? Имам на Гарниер за смесена кожа, но светлия -е,ставам много бяла. Мама има по-тъмния, но пък той ми е твърде тъмен Mr. Green
В Лекси има намаление на Микса и му се чудя Rolling Eyes Или пък нещо на Нивеа. Абе, препоръчайте ми Laughing
На Нивеа светлият нюанс е доста тъмен за мен,по- тъмен е от светлия нюанс на Гарние,но виж къде има тестери и го пробвай.Ако обичаш кремовете на Нивеа би трябвало да ти допадне.Друг ББ крем,който ми харесваше беше този на Биотен,светлият е мнооого светъл,така че погледни по-тъмния.Някои споделят,че им лепне,но на мен ми допадаше.
ББ кремът на Микса като усещане е много приятен,но като покривност никак не е добър.Просто оцветен крем е на практика.Аз за себе си реших да си ползвам или фон дьо тен или само обикновен крем.Много ББ кремове измазах,но само защото си ги бях накупила,и даже ги ползвах като лека основа за фон дьо тен.Не бих взела отново.Ако ти трябва за мазна кожа и искаш да е покривен виж Римел,но май цветовете бяха подобни на тези на Гарние.
Виж целия пост
# 264
Моля, препоръчайте ми нещо, което да премахва белези от акне.
Виж целия пост
# 265
Моля, препоръчайте ми нещо, което да премахва белези от акне.
Няма такова нещо.Имам няколко белега от варицела,единият е като кратер,направо кожата е вдлъбната.
Ако не са силно вдлъбнати можеш да пробваш да ги мажеш с Белекс гел(Belex gel).Не е супер евтин,около 12 и нещо е,но не е и вълшебен и не очаквай чудеса.
Виж целия пост
# 266
Благодаря на всички за отговора  bouquet
Още искала съм да попитам за розова вода. Какви марки ви харесва? Има ли значителна разлика? Исползвала съм само една от Биофреш, Rose of Bulgaria.
Виж целия пост
# 267
Моля, препоръчайте ми нещо, което да премахва белези от акне.
Мога да ти кажа, че това е вълшебство http://skindoctors.bg/bg/kozmetika.html?page=shop.product_detail … amp;category_id=9
....обаче е много скъпо.
Виж целия пост
# 268
Благодаря на всички за отговора  bouquet
Още искала съм да попитам за розова вода. Какви марки ви харесва? Има ли значителна разлика? Исползвала съм само една от Биофреш, Rose of Bulgaria.
Лично на мен ми харесваше розовата вода на Милва.Сега имам на Ейвън,но скоро не съм поглеждала каталозите им и не знам дали все още се предлага,не е лоша,обаче честно казано на Милва повече ми допадаше.
Виж целия пост
# 269
Момичета,имате ли отзиви за перлите на Нивеа? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия