Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 41

  • 105 562
  • 742
# 285
Най-добре е да пробваш предварително как стои, ако имаш възможност. Примерно, аз въпреки че съм със сухи клепачи, с течни сенки въобще не мога да се оправя, пък уж по-добре трябва да ми е с тях.
Виж целия пост
# 286
Най-добре е да пробваш предварително как стои, ако имаш възможност. Примерно, аз въпреки че съм със сухи клепачи, с течни сенки въобще не мога да се оправя, пък уж по-добре трябва да ми е с тях.

Както е писала съфорумка по-горе, много трудно се преценя в магазините на изкуствено осветление. Иначе има и Лили и ДМ до нас, има как да отида без грим и да пробвам. Течни сенки гледах само в Н&М, не ми вдъхнаха доверие. Аз като слагам сенки, след това доизтупвам излишното с четка, с течните не знам как ще стане. Течните сенки си ги представям като червила в подходящи цветове, не виждам какво по-различно може да има. Може би и там ще е до качество, тренинг и тн.
Виж целия пост
# 287
По повод озаряване на лицето,пробвах на ръка новия серум на нивея с белите перли,след като попие в кожата остават леки блестящи частици,които предполагам трябва да направят лицето свежо и озарено.Някой дали ги е пробвал?
Виж целия пост
# 288
По повод озаряване на лицето,пробвах на ръка новия серум на нивея с белите перли,след като попие в кожата остават леки блестящи частици,които предполагам трябва да направят лицето свежо и озарено.Някой дали ги е пробвал?

От Нивея бягам като дявол от тамян, такива алергии ми прави, че не ща и да пробвам.
Виж целия пост
# 289
Аз за да не съм като платно след фон дьо тена или бб крема, ползвам перли за лице на Голдън роуз или Avon, за зоната около скулите.
Виж целия пост
# 290
Принципно не ползвам фондьотен, но скоро гледах блога на една бюти-блогърка, и тя много ме зариби с расказа си за фондьотен L'oreal True Match. Според нея е бил страхотен. Така че като стигна до Бургас искам да го тествам. Още тя посъветва, когато избираме фондьотена да го тестваме не върху лицето или ръката, а върху шията отстрани, да сложим няколко оттенъка. И да не го гледаме в магазина, където има лошо осветление, а да не се притесняваме да излезем вънка, и да го видим на естествената светлина. А още по- добре и да се поразходим с него няколко часа, защото фондьотените си променят цвета постепенно, и да можем да преценим крайния резултат.
Виж целия пост
# 291
Принципно не ползвам фондьотен, но скоро гледах блога на една бюти-блогърка, и тя много ме зариби с расказа си за фондьотен L'oreal True Match. Според нея е бил страхотен. Така че като стигна до Бургас искам да го тествам. Още тя посъветва, когато избираме фондьотена да го тестваме не върху лицето или ръката, а върху шията отстрани, да сложим няколко оттенъка. И да не го гледаме в магазина, където има лошо осветление, а да не се притесняваме да излезем вънка, и да го видим на естествената светлина. А още по- добре и да се поразходим с него няколко часа, защото фондьотените си променят цвета постепенно, и да можем да преценим крайния резултат.

Koзметичните марки плащат на подобни за реклама. Въпросния фон дьо тен не е лош. Интересно, че техни за мазна кожа ми пасват идеално, а тези за суха, ми идват по-тъмни. Може би наистина трябва да тествам у нас. Моята кожа на врата и на лицето се различава, затова пробвам на вътрешната част на ръката.

Да похваля нов лак на Флормар, бързо съхнещ-2.50 лв. Покрива с едно нанасяне и има избор на цветове.
Виж целия пост
# 292
И аз съм доволна от лака на Флормар. Купих си нежен телесен цвят и като че ли държи по повече от седмица, което при мен е направо чудо.
За ББ крема - така и не се разбрахме с този продукт, колкото и да се опитвах. Купих си на Гарние - не лош цвят, но много неприятно ми действа, че се размазва и цапа до вечерта. Ако реша да си избърша носа, цялата ми кърпа става на петна, просто не знам какво остава на кожата. После си купих на СВР - доста по-скъп от Гарние, прави ми страхотен кир ефект. Накрая се отказах и ползвам фон дьо тен.
Накрая за сапуните - за мен едни от най-добрите сапуни са глицериновите на CD. Миризмата просто ме разтапя. Сега са пуснали и нов вид - тъмносин с мирис на море - много ми хареса
Виж целия пост
# 293
Моята кожа на врата и на лицето се различава, затова пробвам на вътрешната част на ръката.
Точно затова, че на повечето хора цвета на врата и на лицето се различава, се предлага да се пробва върху врата, и да се избира оттенък по- близък с такъв на лицето, за да няма толкова явна разлика. И при гримирането, естествено, фондьотена трябва да се нанесе и на шията малко.
Между другото, тя даде линка към една друга бюти- блогърка, обаче аз след като я видях, моментално изключих нейния блог. Не мога да доверявам на жена, която ще ми обяснява за козметика, и при това да прави елементарни грешки, лицето и беше много по- тъмно от шията, а комбинацията от изрусена коса +черни вежди никак не я украсяваше, иначе е много красива жена, да.
Виж целия пост
# 294
Обожавам ББ крема на Ла Рош, не е супер скъп, но не е никак евтин
Търся му по-евтин заместител, но засега безуспешно
Рядко ми пасват кремове, а бб кремове още по-рядко и  май по-добре да си карам на него, вместо да ръся по 10на лева за пробва на други...
Виж целия пост
# 295
Доволни ли сте от етеричните масла от Зоя.БГ?
Виж целия пост
# 296
Моята кожа на врата и на лицето се различава, затова пробвам на вътрешната част на ръката.
Точно затова, че на повечето хора цвета на врата и на лицето се различава, се предлага да се пробва върху врата, и да се избира оттенък по- близък с такъв на лицето, за да няма толкова явна разлика. И при гримирането, естествено, фондьотена трябва да се нанесе и на шията малко.
Между другото, тя даде линка към една друга бюти- блогърка, обаче аз след като я видях, моментално изключих нейния блог. Не мога да доверявам на жена, която ще ми обяснява за козметика, и при това да прави елементарни грешки, лицето и беше много по- тъмно от шията, а комбинацията от изрусена коса +черни вежди никак не я украсяваше, иначе е много красива жена, да.

На врата нямам повод да слагам фон дьо тен, затова избирам цвят да ми пасва възможно най-точно, за да не си личи. Повечето в ютуб, така се мажат, че направо се стряскам. Все пак предпочитам 3 часа да се разхождам, пред да се гримирам 3 часа, за 30 минути на главната. Работя и искам грим да не плаши на дневна светлина и да издържа цял ден. Ако има в нета някоя, която не се маже 30 минути и не ползва над 10 продукта, чак тогава има какво да и гледам.  Peace Hug
Виж целия пост
# 297
Съветват да се гледа цвета на врата именно защото мажеш цялото лице с един цвят, а врата ти остава друг( там никой не маже Simple Smile )
За да има синхрон, се сравнява (не само) с цвета на лицето, а и с този на шията
Виж целия пост
# 298
Съветват да се гледа цвета на врата именно защото мажеш цялото лице с един цвят, а врата ти остава друг( там никой не маже Simple Smile )
За да има синхрон, се сравнява (не само) с цвета на лицето, а и с този на шията

Нямам разлика с врата. Там кожата е друга, на ръката пак е моята кожа, по-близка по плътност и цвят до лицето. Защо на врата, там е дебела и плътна все едно на гърба или корема да пробвам?
Виж целия пост
# 299
Мале с тоя врат ше ме уморите Joy
И аз тествам цвета с опакото на ръката, месестата част под палеца. Иначе мацвам на границата между лицето и шията и тичам на вън да се гледам. Ама много ми е сложно, то почвам да вадя кърпички, огледало /или да си искам/, мажа, тичам навън, гледам, връщам се друг цвят мацвам....и те така по 5 пъти. Накрая тъкмо съм избрала цвят близък до моя и забравям кой е номера. ooooh! Ииии....еми почвам от начало. Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия