Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 41

  • 105 546
  • 742
# 480
Nar4eto, на Алверде спиралите не са хубави. Не вземай от малки дрогерии, а от големи магазини, където се предполага че се купува повече и стоката не застоява. В  ЛИли се отказах да си взема спирала на Катрис, защото тестери нямали.
Виж целия пост
# 481
и намерих препоръки, че трябва да се пробва върху ръка. Само да помисля, че някоя може би е пробвала спиралата върху не се знае колко чисти ръце, понеже вечно няма тестери, направо ми става зле.
Е как спирала ще се пробва върху ръка? Shocked Освен да се омажеш, друго какво може да се разбере за нея Laughing. За тва хич не се притеснявай, освен от отваряне да е изсъхнала, друго едва ли.
Виж целия пост
# 482

Е как спирала ще се пробва върху ръка? Shocked Освен да се омажеш, друго какво може да се разбере за нея Laughing. За тва хич не се притеснявай, освен от отваряне да е изсъхнала, друго едва ли.
И аз бях учудена, когато срещнах такава препоръка, ама, знам ли.
На руски е, ако трябва, ще преведа.
http://www.prosto-mariya.ru/kak_pravilno_podobrat_tush_dlya_resn … zovatsya_231.html
Взех Алверде защото исках кафява, и, желателно, био. Трудно се откриват такива. Повече няма да я взимам.
Виж целия пост
# 483
Спиралите на Алверде са отврат, както и цялата им декоративна козметика. Пробвала съм 5-6 неща и нищо от тях не ми допада.

Ако търсиш добра спирала, препоръчвам False lash effect и 2000 calories на Максфактор.  Peace
Виж целия пост
# 484
esmeralda23, благодаря. Проблема ми е, че си имам много чувствителни очи, и много малко от спиралите ми се понасят. 2000 калории съм пробвала, не стана за мен, другата препоръчана не съм. Засега ми се понасят само такива за сенситивни очи на Буржоа, Лумине, Евелин и, за учудване, една на Матхетън. Първите две са по- скъпи, но не правят с миглите ми кой знае какво, а те са къси, прави и светли. Надявах се, че с тази на Алверде поне да избегна дразненето на очите, ама не, моментално ми се зачервиха.
И да не само спамя, ще похваля пак пастата за зъби на Rose Rio, моята е с роза. Нали говорихме за пасти скоро, не е избелваща, но мие много добре, много е приятна в устата и се води хомеопатична. Засега от хомеопатичните тя ми е фаворит, пробвала съм на Астера и на Билка.
Виж целия пост
# 485
nar4eto, ох миличката.  Hug  Ако са ти чувствителни очите, в такъв случай не пробвай False lash effect, днес я гледах в ДМ за 30 лв, което си е страшно много пари и не си струва да рискуваш с нея, ако не ти понесе, са прекалено много хвърлени пари на вятъра. Може би ти трябва някаква специална спирала медицинска козметика, но за съжаление аз не мога да препоръчам нищо.
Виж целия пост
# 486
nar4eto,нещата,които си взела от ДМ може да върнеш или замениш,но само и единствено ако пазиш касовата бележка.Четох наскоро такава тяхна реклама.
Виж целия пост
# 487
Благодаря ви, момичета, за отзивчивост!
Виж целия пост
# 488
avene предлагат спирали - черна и кафява, специално за чувствителни очи, но не са за тази тема
Виж целия пост
# 489
Спиралите на Makсфактор са страхотни, но на тези цени като се има предвид, че е нещо което на 2-3 месеца се купува, а не като фон дьо тена, за който се харча веднъж годишно, цената си е висока. На Орифлейм защо не пробва?. Иначе Катрис май-не са лоши/ но не можах да пробвам/, също Есенс. Аз съм много чувствителна на козметика, но за спирали поне не правя алергия.  

Избелващи пасти и продукти, трябва да се използват щадящо, а не всеки ден, защото увреждат зъбите и венците. Също се излиза на бяла диета задължително, ако не ефекта ще е обратен.
Виж целия пост
# 490
Спиралите на Makсфактор са страхотни, но на тези цени като се има предвид, че е нещо което на 2-3 месеца се купува, а не като фон дьо тена, за който се харча веднъж годишно, цената си е висока. На Орифлейм защо не пробва?. Иначе Катрис май-не са лоши/ но не можах да пробвам/, също Есенс. Аз съм много чувствителна на козметика, но за спирали поне не правя алергия.  

Избелващи пасти и продукти, трябва да се използват щадящо, а не всеки ден, защото увреждат зъбите и венците. Също се излиза на бяла диета задължително, ако не ефекта ще е обратен.
Да,и направо като чета как се дават съвети за търкане на зъбите със сода и ми става лошо  #Crazy
Компаниите правят всичко възможно да нулират агресивното избелване,има пасти с микро пулверизиран натриев бикарбонат,а ние се търкаме със сода директно  hahaha
Виж целия пост
# 491

Е как спирала ще се пробва върху ръка? Shocked Освен да се омажеш, друго какво може да се разбере за нея Laughing. За тва хич не се притеснявай, освен от отваряне да е изсъхнала, друго едва ли.
И аз бях учудена, когато срещнах такава препоръка, ама, знам ли.
На руски е, ако трябва, ще преведа.
http://www.prosto-mariya.ru/kak_pravilno_podobrat_tush_dlya_resn … zovatsya_231.html
Взех Алверде защото исках кафява, и, желателно, био. Трудно се откриват такива. Повече няма да я взимам.

На Avril и PuroBio са био и много хвалени, но се намират по трудно и не са най-бюджетни. Макар, че на Avril ги гледах в интернет за около 15лв, което е напълно приемливо за био продукт.

Виж целия пост
# 492

Е как спирала ще се пробва върху ръка? Shocked Освен да се омажеш, друго какво може да се разбере за нея Laughing. За тва хич не се притеснявай, освен от отваряне да е изсъхнала, друго едва ли.
И аз бях учудена, когато срещнах такава препоръка, ама, знам ли.
На руски е, ако трябва, ще преведа.
http://www.prosto-mariya.ru/kak_pravilno_podobrat_tush_dlya_resn … zovatsya_231.html
Взех Алверде защото исках кафява, и, желателно, био. Трудно се откриват такива. Повече няма да я взимам.

На Avril и PuroBio са био и много хвалени, но се намират по трудно и не са най-бюджетни. Макар, че на Avril ги гледах в интернет за около 15лв, което е напълно приемливо за био продукт.



Ако са гола вода като Алверде и 3 лв. са много.
Виж целия пост
# 493
Аз напоследък съм със спирали от Катрис.
Виж целия пост
# 494
Аз напоследък съм със спирали от Катрис.
А дали може да покажеш кои са и да споделиш за ефекта върху твоите мигли Hug bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия