Февруари е на прага, за бебче мама да се стяга!

  • 41 106
  • 494
# 150
sladka_torta Мноого ти благодаря  Hug
Виж целия пост
# 151
На мен моята АГ ми предписа крем за зърна и хапчета, които да пия след като родя за колики, директно да се приема от кърмата за не му давам отделно
Виж целия пост
# 152
Здравейте и от мен, не се усетих и не проследих новата тема и до сега ви четох. Вчера 13 часа бях с болки и контракции, нямах търпение да тръгна към болницата (и епидуралната упойка), легнах си за малко уж да станат регулярни и спряха.  #Cussing out Днес нито помен от нищо. Вече съм в 40та седмица, по ехограф и ову (моята беше следена) 40+6, с 2ра степен плацента, ОК тонове, разкритие, падна ми тапата преди векове, 2 пъти ми правиха от готините прегледи за разкритие и нищо. Искам бебе вече, мамите на които им е второ- давайте идеи какви да ги върша, че да идва вече моля. Док не ще да индуцира още или да прави секцио, а аз вече си искам бебка преди да е станала 5кг ако може...
Виж целия пост
# 153
NiaV ,може някой да ми се смее,ама съм чувала ,че секс много помагал в такива случаи.. smile3506.Но предполагам,че мъжът ти е на работа в момента. ooooh!
Виж целия пост
# 154
Здравейте дами!  bouquet
Да се оплача ли да се похваля ли но тази нощ имах в продължение на 3 часа регулярни контракции на 5 - 6 мин. От време на време и кръста леко ме болеше. Това беше към 12 и реших да не будя ММ и да се опитам да поспя..... Така и стана заспала съм и чааааак на сутринта се събудих много разочарована че не ме боли нищо вече. Някак си се настроих че ще раждам и не се уплаших, но уви не било това.
Сега ми се струва че често ще се повтаря тази случка....  А относно прегледа вече бях казала назад че са ми го правили при първото раждане и наистина е ужасен но има и плюсове тъй като много ускорява процеса на разкритие. Та знам ли искам ли не искам ли вече от много мислене ми спря тока  newsm78
Виж целия пост
# 155
Във връзка с чая от малиновите листа и подготовката за раждане: аз пък четох за фурмите - че имат такова благотворно действие. И си хапвам всеки ден по 6-7 фурми
Виж целия пост
# 156
NiaV ,може някой да ми се смее,ама съм чувала ,че секс много помагал в такива случаи.. smile3506.Но предполагам,че мъжът ти е на работа в момента. ooooh!
На работа е, а ако му пратя 'секси' снимка в сегашните ми габарити с цел да го викна вкъщи би имало по-скоро обратния ефект...  Whistling
Може и аз да пробвам този чай.
Виж целия пост
# 157
NiaV ,може някой да ми се смее,ама съм чувала ,че секс много помагал в такива случаи.. smile3506.Но предполагам,че мъжът ти е на работа в момента. ooooh!
На работа е, а ако му пратя 'секси' снимка в сегашните ми габарити с цел да го викна вкъщи би имало по-скоро обратния ефект...  Whistling
Може и аз да пробвам този чай.
Може да пробваш и чай от босилек. Аз през цялата бременност не съм яла босилек, именно за да нямам контракции.
Виж целия пост
# 158
NiaV ,може някой да ми се смее,ама съм чувала ,че секс много помагал в такива случаи.. smile3506.Но предполагам,че мъжът ти е на работа в момента. ooooh!
На работа е, а ако му пратя 'секси' снимка в сегашните ми габарити с цел да го викна вкъщи би имало по-скоро обратния ефект...  Whistling
Може и аз да пробвам този чай.
smile3534 smile3525
Какво да правим,бе душа...?Такива сме в момента,позакръглени Simple Smile.Незнам друго средство-качване на стълби,повече движение,ама къде освен вкъщи,че навън е заледено...
Виж целия пост
# 159
Босилек- не знаех, аз си ям и босилек и магданоз и всякакви неща, от които ставали контракции. Сега ще пробвам и стълби, може и дебел секс довечера, ще пиша ако има развитие от нещо да си знаете Simple Smile благодаря за съветите!
Виж целия пост
# 160
Босилек- не знаех, аз си ям и босилек и магданоз и всякакви неща, от които ставали контракции. Сега ще пробвам и стълби, може и дебел секс довечера, ще пиша ако има развитие от нещо да си знаете Simple Smile благодаря за съветите!

Не съм раждала още, но освен секс са ми казвали:
1. Люто
2. Стимулиране на зърната. Ако имаш помпа и не ти е неприятно, може да пробваш. Или си прави масаж.
3. Канела и ананас. В Германия на сестра ми ѝ беше забранил АГ да яде ананас. Тук не знам как стоят нещата.
4. Горещи душове, качване по стълби и всякакви физически натоварвания. На майка са ѝ казали, че поне една седмица още няма да ме роди. Хванала се да чисти и на другия ден съм се родила  Laughing
Честно казано, аз през цялата бременност си ям люто, катеря стълби и на седмица поне 2 пъти правя секс и нямам дори и подготвителни контракции. Явно си е до организма.
Виж целия пост
# 161
Първа рецепта: 2 супени лъжици рициново масло се смесват с 200 мл сок от портокали и по желание 2 супени лъжици ракия. Втора рецепта: Безалкохолният коктейл за контракции се състои от пръчка канела, едно малко коренче джинджифил и чай от върбинка.
Мисля да пробвам пърава. Плюс чай от листа от малина. При мен секс ,зърна физическо натоварване не помагат. Laughing
Защо да се мъчим излишно
Виж целия пост
# 162
Благодаря, ще пробвам!
Но това с рициновото масло не е добра идея, отживелици са и при едно естествено раждане последното нещо, което искаш е да си дехидратирана!
Виж целия пост
# 163
Ох, на вас как пък ви е до секс?! Аз едвам се движа и като веднъж легна няма ни обръщане нито каквото и да било движение без офкане и пъшкане. То аз сигурно като кит на сухо изглеждам, щото и така се чувствам...секс друг път  #Crazy
Виж целия пост
# 164
Lollipop, забравих за помпата, ще я пробвам и нея! Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия