Февруари е на прага, за бебче мама да се стяга!

  • 41 106
  • 494
# 165
Ох, на вас как пък ви е до секс?! Аз едвам се движа и като веднъж легна няма ни обръщане нито каквото и да било движение без офкане и пъшкане. То аз сигурно като кит на сухо изглеждам, щото и така се чувствам...секс друг път  #Crazy
И аз съм така-абсолютно асексуална в момента. newsm08
Но от изпробвали методът -знам че действа. Thinking
Виж целия пост
# 166
Ох, на вас как пък ви е до секс?! Аз едвам се движа и като веднъж легна няма ни обръщане нито каквото и да било движение без офкане и пъшкане. То аз сигурно като кит на сухо изглеждам, щото и така се чувствам...секс друг път  #Crazy
Ами то секс силно казано  Joy трагедия е полижението после ще наваксаме аки изобщо имаме и 5 мин насаме  Blush
Виж целия пост
# 167
Момичета,колко нощници ще си вземете за родилното?Аз имам 2,но се чудя дали да не си купя още 1,не че после ще какво има да я правя/не мога да спя с нощница/ Crazy
Виж целия пост
# 168
Момичета,колко нощници ще си вземете за родилното?Аз имам 2,но се чудя дали да не си купя още 1,не че после ще какво има да я правя/не мога да спя с нощница/ Crazy


Аз съм с една нощница и една пижама, и двете с копчета, надявам се че ще е достатъчно, повече няма да купувам
Виж целия пост
# 169
На мен ми казаха изрично,че не дават да си с пижама.Явно в нашето АГ е така.И на мен не ми се купува друга нощница,но предният път нямаше кой да ми изпере едната и ходех както далматинец 5 дни. Embarassed
Виж целия пост
# 170
Момичета,колко нощници ще си вземете за родилното?Аз имам 2,но се чудя дали да не си купя още 1,не че после ще какво има да я правя/не мога да спя с нощница/ Crazy

И аз съм с 2.Едната за раждането едната после да съм с нея.Ако ми потрябва още една ще карам таткото да ми изпере тази от раждането.Искат ми нощници , че при визитация е по лесно.И аз мисля , че ще ми е по - удобно с нея въпреки , че не обичам и не мога да спя с нощница.Ама 3 дни ще изкарам  Grinning Crazy
Виж целия пост
# 171
Ама вие 3 до 5 дена само по нощница ли трябва да сте? Аз тук не съм чувала, че не мога да си облека анцуг примерно, особено като излизам от стаята и т.н. В списъка с неща за болницата пише да си носим удобни дрехи, аз поне така ги разбирам нещата..

Ох, не мога да си представя да съм дни наред само по нощница.. аз като цяло престоя в болницата не мога да си го представя още де  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 172
Извинете за глупавият въпрос, но може ли да ми направите едно уточнение във връзка с тоновете? Ходя при двама лекари и нито единият не споменава нещо за записи... Та въпросите ми сак:
трябваше да започнат ,може би от 8 месец?
Аз ли трябва да кажа на Аг ,че искам такива? Предполагам се правят при него?
От 36г.с. би следвало да се правят всяка седмица?
Виж целия пост
# 173
И аз съм подготвила 2 нощници. Ще ги давам да се перат вкъщи, ако се наложи и се надявям да ми стигнат.
Момичета, какво точно усещате, като имате болезнени контракции? На мен корема ми се втвърдява и знам, че това е контракция. На моменти ме прерязва мн силно и за няколко секунди минава и после нищо, но тогава нямам стягане.
Виж целия пост
# 174
За контракции усещам стягане и силна болка от кръста към корема за около минутка две и ада свършва до след няколко часа.
Виж целия пост
# 175
Извинете за глупавият въпрос, но може ли да ми направите едно уточнение във връзка с тоновете? Ходя при двама лекари и нито единият не споменава нещо за записи... Та въпросите ми сак:
трябваше да започнат ,може би от 8 месец?
Аз ли трябва да кажа на Аг ,че искам такива? Предполагам се правят при него?
От 36г.с. би следвало да се правят всяка седмица?
Не ти е глупав въпроса, аз също ходя на 2 места, запис на тонове трябва да ти правят седмично от около 34та/35та седмица. Различно е от слушането или гледането на ехограф, тъй като записва за известно време и може да се прецени дали бебчето не страда- дали не си натиска пъпната връв примерно или дали има индикации за мътни води. Четох, че не всички ходят, аз бих си поискала, на финала сме все пак, защо да се рискува.
Виж целия пост
# 176
Аз съм в 38 седмица и предните 2 седмици ходих по веднъж да записват тоновете. Другата седмица пак.
Виж целия пост
# 177
Момичета как така правите секс, вашият АГ не ви ли е забранил в 9 месец? На мен ми е забранено...
Виж целия пост
# 178
Защо? Ако не си със серклаж, изтекли води и вече в 9ти месец няма какво да направиш на бебче.
Обаче не работи метода, имам рекламации! Сега съм на Витоша, разхождам се усилено и папкам още по-усилено, дано това сработи!
Виж целия пост
# 179
Момичета от вчера съм мама на Калоянчо, 4.080 и 52 см...малко мъка изживях , но за сега вс е наред Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия