Февруари е на прага, за бебче мама да се стяга!

  • 41 106
  • 494
# 270
Днес родих най- прекрасното бебе на света. Матеа изплака в 16.06, днес трябваше да ме индуцират,но тя тръгна още вчера. Възхитена съм от екипа и раждането. Ще разкажа утре


Честито Ниа,да ти е жива и здрава и много да ви радва теб и цялото семейство! Дай боже на всички това щастие!  bouquet newsm51 ylinfant
Виж целия пост
# 271
Много ви благодаря! Много съм щастлива!
В момента къпят Мати, така че ето разказа от раждането, малко по-сбит, че в темата за Надежда вчера изписах света!
В 7.15 вчера трябваше да постъпя в болницата ми за предизвикване, но контракциите започнаха предишния ден и станаха ужасни до 3 сутринта, така че в 5.30 ме приеха и качиха за абокат, клизма, банка окситоцин по мое желание и зачакахме. Правех разкритие много бавно, ужасно ме болеше и в 9.30 ми поставиха епидурална упойка- наистина нямаше да мога да се справя без нея! За мен беше жизнено важна! Към 2 на обяд вече бях със заветните 10см, спряха ми упойката и не можех да напъвам, просто зверски ме болеше. Сложиха ми упойка отново и в 16.06 с помощта на баща и който засичаше контракции и ми помагаше Матеа се роди, а с нея и моето щастие!  Много съм доволна от екипа и болницата също. Това е моята история, ако имате въпроси пишете- знам какво е да четеш всяка дума и да чакаш историите представяйки си своето раждане. Успех на всички вас и целувки от нас!
Виж целия пост
# 272
Дами днес се роди Християн със секцио ! Тежи 3 кг 49 см! Ще разказам потробности като ни изпишат, но като цяло вс мина прекрасно! Мн съм щастлива!
Виж целия пост
# 273
Дами днес се роди Християн със секцио ! Тежи 3 кг 49 см! Ще разказам потробности като ни изпишат, но като цяло вс мина прекрасно! Мн съм щастлива!

Честито,  bubolinka88 !  bouquet

Ах, как хубаво се заредихте една по една! Да си живи и здрави малките съкровища и дай Боже леко раждане на останалите !
Виж целия пост
# 274
Дами днес се роди Християн със секцио ! Тежи 3 кг 49 см! Ще разказам потробности като ни изпишат, но като цяло вс мина прекрасно! Мн съм щастлива!

Честито буболече! Да е жив и здрав и много щастлив!
Виж целия пост
# 275
Дами днес се роди Християн със секцио ! Тежи 3 кг 49 см! Ще разказам потробности като ни изпишат, но като цяло вс мина прекрасно! Мн съм щастлива!
Честито и на следващата мама,да ви е жив и здрав малкия Християн и мн да ви радва Simple Smile  Hug
Като чета историите на родилите мами още по-голямо притеснение ме обзема.До преди седмица-две бях най-безстрашния човек на света,а вече шубето стана дооста голямо  Whistling
Виж целия пост
# 276
Дами днес се роди Християн със секцио ! Тежи 3 кг 49 см! Ще разказам потробности като ни изпишат, но като цяло вс мина прекрасно! Мн съм щастлива!
Честито щастие! Много здраве и радост на Християн, на теб бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 277
Честито NiaV  Hug Да е жива и здрава малката принцеса Матеа!
Bubolinka Честито и на теб за Християн. Прекрасно име сте избрали. Много здраве пожелавам на големия мъж!  bouquet
Момичета с всеки разказ, все повече нямам търпение и аз  Blush
Виж целия пост
# 278
Честито на NiaV и bubolinka88! Да са ви живи и здрави малките съкровища, с много късмет покрай себе си да растат и само да ви радват! Simple Smile

...и аз вече нямам търпение да погледна в малките очи.  Heart Eyes

Като чета историите на родилите мами още по-голямо притеснение ме обзема.До преди седмица-две бях най-безстрашния човек на света,а вече шубето стана дооста голямо  

Раждане с раждане не си приличат. Не се притеснявай, всичко ще мине и замине и на финала ще си най-щастливата жена. Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 279
Буболинка, честито бебенце!!! Ето, че можеш да се гордееш с първото февруарче Simple Smile Пожелавам и на двама ви много поводи за щастие!!!
Виж целия пост
# 280
Честито Буболинка!Да ви е жив и здрав юнака,и много да ви радва  bouquet
Виж целия пост
# 281
Момичета може би скоро ви питах, но всеки ми казва различно, или те боли ниско долу или те присвива стомаха преди да родиш... извинете ме, но ми е първа бременност
Виж целия пост
# 282
Момичета може би скоро ви питах, но всеки ми казва различно, или те боли ниско долу или те присвива стомаха преди да родиш... извинете ме, но ми е първа бременност

Ако питаш за усещането на контракциите - болките са ниско долу, като менструални болки.
Виж целия пост
# 283
Момичета може би скоро ви питах, но всеки ми казва различно, или те боли ниско долу или те присвива стомаха преди да родиш... извинете ме, но ми е първа бременност

Ако питаш за усещането на контракциите - болките са ниско долу, като менструални болки.
Да знаеш- няма да ги сбъркаш. Аз само се ослушвах какво и кога ще ме заболи, като получих първата истинска контракция веднага я познах.
Виж целия пост
# 284
Божее,кога ли ще започне раждането Thinking,всеки ден чакам,и се самонаблюдавам...
Може да ме помислите за луда,но много се притеснявам да не ми започне да раждато  като вляза да се къпя с косата,че ще се чудя коя от къде да я подхвана.Всеки път бързам да се изсуша за норматив... ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия