Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 6

  • 117 245
  • 771
# 270
По препоръка от темата взех https://www.dm.de/denkmit-schmierseife-gold-p4010355247261.html. Много съм доволна, защото с него плюс нов моп успях да се отърва от петната по гранитогреса, които много ми дразнеха погледа Laughing

И аз го взех, но при мен нещо ламинатът губи блясък след измиването с него. И аромат няма никакъв, а очаквах да мирише на сапун... newsm78
Аромат няма, да. На паркета също го пробвах. Бих взела и нещо специално за него. Естествен е. Идеи?
Впечатли ме и това, че е безопасен за бебето Peace
Виж целия пост
# 271
За паркет - това:
Скрит текст:
Струва 2,99.

На същата цена и със същия състав (реално е абсолютно същият продукт в същата бутилка, само етикетът е различен) е препаратът на Лидл W5 за паркет.
На снимката долу е този вдясно, само дето на нашия пише на румънски и български.
Скрит текст:
Много добър, макар че любителите на аромати няма да са очаровани.

* * *

Много добър продукт за паркет е Sano Poliwix, само че е три пъти по-скъп. Не се намира по веригите.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 272
Благодаря, Guess Who bouquet
Ароматизатора на Сано за сушилня все още го издирвам.
Виж целия пост
# 273
мишолинка,
Скрит текст:
в Халите има фирмен магазин на Сано. Също така на ул. "Оборище" №72А и в кв. "Сердика", ул. "Одрин" №132.
Виж целия пост
# 274
мишолинка,
Скрит текст:
в Халите има фирмен магазин на Сано. Също така на ул. "Оборище" №72А и в кв. "Сердика", ул. "Одрин" №132.
Благодаря за жокера bouquet До този на Оборище мога да мина, ако не, ще пратя ММ.
Виж целия пост
# 275
Някой да препоръча препарат за иноксова печка .
Нещо от което сте доволни .
Благодаря !
Виж целия пост
# 276
Цитат
От точно това съм много доволна, но да подчертая лилавия Фрош. Иначе всички други за почистване на керамични плотове стават, но аз моята я бърша ден през ден и нямам сериозни замърсявания.
Извинявам се, много съм разсеяна. Иноксовата част с каквото и да я чистя, подсушавам веднага, че остават петна.
Виж целия пост
# 277
Цитат
От точно това съм много доволна, но да подчертая лилавия Фрош. Иначе всички други за почистване на керамични плотове стават, но аз моята я бърша ден през ден и нямам сериозни замърсявания.
Извинявам се, много съм разсеяна. Иноксовата част с каквото и да я чистя, подсушавам веднага, че остават петна.
Благодаря,ще пробвам и ще пиша !
То и аз винаги забърсвам ,че все остават следи  Sad
Виж целия пост
# 278
Аз иноксовите уреди почиствам с препарат за прозорци и памучна кърпа. Не ми остават следи никакви.
Иначе от тук видях препоръчан препарат за почистване на фурна Много съм доволна. Досега ползвах K2R, но и този е много добър.
Пробвах и отново препоръчан тук препарат за баня. Не съм очарована от него.
Виж целия пост
# 279
Някъде в темата беше коментиран препарат за почистване на ПВЦ дограма.
 Дали ще може да споделите мнението си отново?
Пробвах да измия външната част на дограмата с кремообразен ЦИФ, веро ...нищо не помогна  newsm78
Виж целия пост
# 280
Има специални препарати за БЕЛИ дограми,които се продават само във фирмите за дограми и то големите.Със сигурност Ролпласт продават.По спомен 12лв ,но не се сещам за 1л или половин.
Виж целия пост
# 281
Момичета,ако някоя от вас си е закупила да си провери партидата
 
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/bg_homepage/other/996190/izteglq … techen-sapun.html
Виж целия пост
# 282
А има ли гаранция ,че другите партиди са чисти?!
А другите продукти?
Не е истина просто  Confused
Виж целия пост
# 283
А има ли гаранция ,че другите партиди са чисти?!
А другите продукти?
Не е истина просто  Confused

Да ти кажа честно аз имам такъв,от друга партида е,но го изхвърлих.Притесних се честно казано защото го използваме вкъщи от месец поне  Sad
Виж целия пост
# 284
Какъв течен перилен препарат ще ми препоръчате? Гледах тези на Denk mit, но не съм ползвала до сега техни и нямам идея какво да взема. Загледах и на Бинго. От омекотителя им съм доволна, ама от друго?
Да уточня, че търся за цветно и до сега съм ползвала Омо.

Търся и препарат за почистване на пералнята отвътре.

Благодаря Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия