Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 6

  • 117 246
  • 771
# 255
SAVO  е за мухъл, а не за петна от друг произход. В случая предполагам, че петното е на стената, където  е коминското тяло. Би трябвало и миризма на дим да има, ако е от това. Получило се е поради пукнатина в самия комин и това са отложени сажди от комина, които избиват. Трябва да се изолира мястото с някакъв материал, замазка и чак тогава боядисване. В противен случай ще си избива, дори ще се увеличават петната. Коминът трябва да се чисти редовно и внимателно от тези, които ползват твърдо гориво. Дадената информация е малко и карам на предположения и собствен опит с подобни петна.
 
Виж целия пост
# 256
Мъжът ми маза с някакъв силикон и петното спря да избива.
Виж целия пост
# 257
Не знам как се получава така, но почистващите им продукти от собствената марка са с идеално качество. Вече почти нямам "марков" продукт да чистя вкъщи.
Ето, например, във вторник взех ето този нов продукт за загорели фурни и грилове
Скрит текст:

Пробвах го и го препоръчвам. Върши перфектна работа - без лоша миризма, задържа се по стените/вертикални повърхности, разтваря загорялото, струва 3,99 лв.
Виж целия пост
# 258
SAVO  е за мухъл, а не за петна от друг произход. В случая предполагам, че петното е на стената, където  е коминското тяло. Би трябвало и миризма на дим да има, ако е от това. Получило се е поради пукнатина в самия комин и това са отложени сажди от комина, които избиват. Трябва да се изолира мястото с някакъв материал, замазка и чак тогава боядисване. В противен случай ще си избива, дори ще се увеличават петната. Коминът трябва да се чисти редовно и внимателно от тези, които ползват твърдо гориво. Дадената информация е малко и карам на предположения и собствен опит с подобни петна.
 
И аз пробвах със Саво и ура петното изчезнаааа !
Виж целия пост
# 259
Чудесно, че е изчезнало! Но логиката е да се отстрани причината. Ако не можете да отстраните причината, то се спасявате така, че да не ви пречат последствията, изолация на мястото някаква, например. Пръскането с препарати определено не е спасение. Препаратите са за временно замазване на пейзажа.
Виж целия пост
# 260
Купих един нов препарат за баня на Denkmit с аромат на пролетни цветя, много приятен и незадушаващ. Почиства чудесно. Потърсих го отново, но не го намирам, явно е бил някаква лимитирана серия. Ако го видите в някоя дрогерия, препоръчвам го!

Да попитам за верото Denkmit Nature - добро ли е?
Виж целия пост
# 261
Добро е верото, на мен ми е любимо.
Виж целия пост
# 262
Да попитам за верото Denkmit Nature - добро ли е?

Чудесно е, както и всички останали от серията ("кръглите" бутилки)

https://www.dm.de/denkmit-allzweckreiniger-fruehlings-moment-p4010355101167.html този ли е препарата за баня?
Върти ми се, че го гледах преди 2 седмици и му се чудех... не пише да е лимитирана серия, може би моментно е бил свършил.
Виж целия пост
# 263
Чудесно, че е изчезнало! Но логиката е да се отстрани причината. Ако не можете да отстраните причината, то се спасявате така, че да не ви пречат последствията, изолация на мястото някаква, например. Пръскането с препарати определено не е спасение. Препаратите са за временно замазване на пейзажа.
Ами вече два дни го няма .
Ще го следя ,ако пак се появи ще търсим причина .
Дано да не се !!!
Виж целия пост
# 264
https://www.dm.de/denkmit-allzweckreiniger-fruehlings-moment-p4010355101167.html този ли е препарата за баня?
Върти ми се, че го гледах преди 2 седмици и му се чудех... не пише да е лимитирана серия, може би моментно е бил свършил.

Не, не е. Продуктът е с пулверизатор, в жълто шише. Прилича на другия им препарат за баня, но опаковката е различна. Ароматът също. За състава - не знам.
Виж целия пост
# 265
Добро е верото, на мен ми е любимо.

И на мен.
Виж целия пост
# 266
За това веро прочетох тук в темата и го взех.Ползвам го от седмица и много ми харесва.
Виж целия пост
# 267
Аз Последно от DM си купих палитра ружове на L'OREAL: L’Oréal Paris Infallible Blush Paint.
Не съм впечатлена, тъй като изобщо не са трайни. Единственото предимство е, че са няколко цвята в палитрата.
Виж целия пост
# 268
По препоръка от темата взех https://www.dm.de/denkmit-schmierseife-gold-p4010355247261.html. Много съм доволна, защото с него плюс нов моп успях да се отърва от петната по гранитогреса, които много ми дразнеха погледа Laughing
Виж целия пост
# 269
По препоръка от темата взех https://www.dm.de/denkmit-schmierseife-gold-p4010355247261.html. Много съм доволна, защото с него плюс нов моп успях да се отърва от петната по гранитогреса, които много ми дразнеха погледа Laughing

И аз го взех, но при мен нещо ламинатът губи блясък след измиването с него. И аромат няма никакъв, а очаквах да мирише на сапун... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия