Тумбакът тежи, мама пуфти, АПРИЛче на топло танцува и спи - тема 11

  • 41 741
  • 739
# 480
Само не знам после как ще се случва разкрасяването, но сигурно е пак въпрос на нагласа и организация.
Аз мога да ти кажа как се случва - трудно, а ако кърмиш на поискване и бебето не иска изцедена кърма - в началото направо невъзможно, освен ако не е в домашни условия. Иначе - да се облечеш, да отидеш до салон, там да загубиш минимум един час и да успееш да се върнеш навреме, преди шефът да е изпаднал в истерия - как да стане, както ядат през два часа по половин час Crazy Клепеш се там вкъщи, колкото можеш и това е Laughing
Виж целия пост
# 481
Чудничко Simple Smile Леле мале, аз определено си живея още в някоя паралелна вселена. Да не говорим както казвате ако се падне и някое изключително ревливо. То това  ми напомня малко за фалшивите първоначални илюзии, когато си вземе човек куче за първи път. В главата му е представата за едни зелени поляни и мятане на фризби като от рекламите.
Виж целия пост
# 482
браво за фризьора!
аз днес се разкрасих - оправих маникюра и досега рових бебешките дрехи. оказаха се доста оскъдно количество newsm78. ще трябва да докупувам нещо, че с по 2 бодинца няма как да изкарам... и определено не са толкова миниатюрни като тези, които видях вчера Naughty
Виж целия пост
# 483
След раждането е весело Simple Smile Това е най-дългия период, в който съм ходила небоядисана и неподстригана. Но пък може на вас да ви се паднат бебчета, които дават възможност за такива дейност  Hug
Иии да ви се похваля, че си направих току-що един масаж за отпускане на гръбни и вратни мускули - нов човек съм  Laughing От известно време идва една масажистка в офиса, голям кеф Simple Smile
Тази Олга добре обяснява. Аз честно казано не съм се замисляла много за възможните грешки. Значи бъркам за вертикалната поза, явно това е най-подходящо от началото.
Виж целия пост
# 484
Така като ви слушам ми иде да се разплача  Thinking Grinning Grinning Grinning Аз от години ходя в един и същи салон и съм свикнала поне на месец и половина да си освежавам главата  Grinning. И тук е проблема, че живеем в Пловдив, а моя салон е в София. Най-много таткото ще бута количката пред салона - ах , мечтииии
Виж целия пост
# 485
От години ходиш в салон, който дори не е в града, в който живееш?! Егати постоянството! Аз сега, като работя от вкъщи, не мога да се надигна до центъра да отида, камо ли до Пловдив на фризьор hahaha
Виж целия пост
# 486
Манха, някъде четох, че слинговете се носят в последните 5-6 години, затова според мен информацията се променя, понеже започва да се предпочита все повече от хората. А и има значение човек какъв опит има. Тя говори по-скоро за такива като мен, които ни бебе ни слинг са виждали Simple Smile
Виж целия пост
# 487
Вярно си е егати постоянството,  ти ме разби. Моята фризьорка беше на края на улицата. С триста зора два пъти в годината успявах да стигна до нея. Все забравям да се обадя, няма свободен час, мен ме няма, нея я няма.
За слинговете ще се поровя малко, но да, аз съм от мамите, които е бебе са виждали ама само толкова.  Joy Сега си го представих голичко и мокричко от баня и ме изби студена пот  А слинг    - НЕЕЕЕ.

Ако има мами, които са се ориентирали към Рени Ковачева, може да се обадите да си запишете час. Ние днес си запазихме първият свободен, чак за 16.02.
Виж целия пост
# 488

Ако има мами, които са се ориентирали към Рени Ковачева, може да се обадите да си запишете час. Ние днес си запазихме първият свободен, чак за 16.02.

Шкемби, ако не е тайна към секцио, или към нормално си се ориентирала? И тия часове в частния и кабинет ли, или в Тина Киркова?
Виж целия пост
# 489
Нана, мислех, че аз съм единствената луда глава, която не иска да си изневерява на фризьорката. От девет години ходя при една и съща, която се намира на 90 км от Пловдив. Вече съм в търсене на пловдивска фризьорка, но не знам как ще се престраша да седна на чужд стол  Mr. Green

Днес разпределих по размери дрешките, които имаме от приятелките ми. Поръчах малко бодита и каквото липсва, за да подготвим първоначалния гардероб за бебка. Всичко много ми харесва, но трябва да се похваля, че бях съвсем примерна и скромна.  bowuu

Виж целия пост
# 490
Аз нали се точих няколко месеца, че ще правя голям шопинг, като си остана вкъщи и имам време за регистрации и разглеждане по сайтовете, сега с тия дрешки, дето ми ги даде приятелката ми - то май няма да има кой знае какво за пазар Simple Smile Пак ще ми се размине ученето как се пазарува онлайн, колкото и да се бях зарекла, че този път вече ще се науча!
Виж целия пост
# 491
Викси, не е тайна разбира се, но за момента не знам колко ще ти бъда полезна. Аз искам естествено раждане, но не съм обсъждала този въпрос с нито един доктор. За сега нямам признаци, които да изискват задължително 100% секцио. На последната консултация от вагинален секрет ми излезна бактерия и при зададен въпрос " ако не се излекува до раждането , това такава бактерия, която изисква секцио ли е?"  Отгово получих, че ще има контролно такова изследване в 36 седмица и ще видим тогава. Имам и високо кръвно от 9г.с. и доколкото разбрах според кръвното в деня на раждането може и да се мине към секцио. Много различни неща чета по този въпрос. Явно зависи от общото състояние на майката, а и от показателите на бебчо.
Аз съм решила, че искам екип, на който мога да се довера при евентуално секцио в последния момент, но  да не ми се наложи да го ползвам и да родя нормално.  Знам, че има вероятност и избрания доктор да не се появи, както беше писал някой, но късмет.
Запазихме час в частния и кабинет в Борово. Не сме звъняли в Св. София / Тина Киркова/
Аз бях писала и преди имам и записан час и при Велев - Шейново. След срещата и с двмата ще вземем решение.
 
Виж целия пост
# 492
Аз нали се точих няколко месеца, че ще правя голям шопинг, като си остана вкъщи и имам време за регистрации и разглеждане по сайтовете, сега с тия дрешки, дето ми ги даде приятелката ми - то май няма да има кой знае какво за пазар Simple Smile Пак ще ми се размине ученето как се пазарува онлайн, колкото и да се бях зарекла, че този път вече ще се науча!
Belinda никога не е късно.  hahaha
Виж целия пост
# 493
 Thinking Embarassed Embarassed Embarassed 
Аз съм имала тотално грешна представа, не знаех че фонтанелата е на главата, това което си мислех че е, е всъщност някаква малформация на набцето, което аз мислех че е нормално нещо при бебетата  Shocked
Ами, много съм зле.... Добре, че поне ви разсмях, макар че се засрамих от себе си така Embarassed

Аз бели коси нямам, но косата ми е нацъфтяла все едно съм я изправяла с пресата всеки ден от месец насам. А сега съм си в къщи предимно и почти не ползвам сешоар, преса и т.н. и е подстригвана преди месец. Обикновено дори да ползвам сешоар всеки ден, косата ми е ок дори месец след последното подстригване.
Аз не знам дали да не си взема раница за бебчо, може би ще взема, но след като преценя дали няма да ми е по лесно да го мъкна насам натам с нея.  Heart Eyes
Имам записан час за ФМ. Странно, но на мен и на Фроузенка доктора казва че сме окъсняли с ФМ - тя е в 27 г.с. аз почти в 28  newsm78, сега нямало да види така добре това което трябвало да види  newsm78
Имах още неща да казвам, ама така се засрамих че забравих какво щях да казвам  Embarassed
Виж целия пост
# 494
Аз знам че 3ФМ е между 28 и 32 седмица. Чак пък закъсняла  newsm78
Еее не се засрамвай. и на мен ако не ми бяха го набивали в главата с годините за фонтанелата, може би и аз нямаше да знам къде се намира.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия