Лидл - 98 Гащи има за всички

  • 74 183
  • 777
# 15
Трябват ми малки четчици за баня - за миене на нокти. Видях, че ще пускат от понеделник, но не мога да разбера какъв е размерът им и по 3бр еднакви ли ще бъдат в комплект, или ще могат да се комбинират. Thinking
Виж целия пост
# 16
 bouquet за темата

Похвалвам се с масажна възглавница от днес, масажът е приятен - пробвах на врат и на гръб, добре ме намачка. Сега да видим как се държи във времето и дали ще има някакъв ефект.

Медът на мен ми харесва, слагах го в коледните джинджифилови сладки и станаха много ароматни. Иначе за чай си е мед като мед - няма силно изразен вкус, както домашния примерно, но то пък и това си е плюс понякога.
Виж целия пост
# 17
Привет!
Озъртам се за уред за подсушаване в баня ( прахосмукачка за прозорци).
Събирам мнения.Има ли недоволни,върши ли работа?
Виж целия пост
# 18
bouquet за темата

Похвалвам се с масажна възглавница от днес, масажът е приятен - пробвах на врат и на гръб, добре ме намачка. Сега да видим как се държи във времето и дали ще има някакъв ефект.


Честито , и аз я взех , толкова я исках , че щях да съм нещастна , ако бях пропуснала.
БРАДАТА  Joy Joy Joy-От Лидл трябва да те вземат за рекламоправител.
Виж целия пост
# 19
Другата седмица ще ходя за детски дрешки, но се съмнявам че нещо ще стане на момата ми. Манекенка е на 8години е  22кг.
Виж целия пост
# 20
Някой има ли впечатления от безшевните суитчъри, ако са пускани и преди?
Виж целия пост
# 21
Кокосовото масло дали става за мазане на тялото?
Виж целия пост
# 22
Снимката е един път!Мерси! Heart Eyes
Една мацка  в предната тема пита за робота в събота,но май не видях коментари... 250W как е според вас?Не е ли слабичко?То за какво ли толкова ще го използвам де,ама и аз да съм в хорото  Flutter Party Whistling
Със сигурност ще се ходи за сива туника и сиво клинче!Много добре изглеждат на снимките  Blush Laughing
Виж целия пост
# 23
Кокосовото масло дали става за мазане на тялото?
Става, защо да не става... и за тяло и за коса и за ядене...
Виж целия пост
# 24
Кокосовото масло дали става за мазане на тялото?


Става и още как
Виж целия пост
# 25
Аз взех от сутиените за една приятелка, видяхме се след това, пробва ги, но й бяха големи, та си ги взех обратно да ги върна. Е, на касата не ми се зарадваха много. Даже леко грубо беше отношението. Като дойде управителката, й се извиних, за причиненото неудобството, и че разбирам, че за тях е доста неприятна процедура. Жената беше много любезна и мила и каза, че няма проблеми, но касиерката направо се тресеше от нерви  Confused Стана ми ужасно неприятно. Като цяло, много мразя да връщам нещо, точно заради отношението. Даже преди месец си взех сутиен за 14 лв, който ми е голям малко, ни като знам какво ме чака, така и не го върнах....
Виж целия пост
# 26
Скок в новата тема! Брадата, чудесно оформление! bouquet

Кашкавалът , който похвалих в предишната тема (български, по БДС), следващата седмица от петък до неделя ще е на промоция. Peace
Виж целия пост
# 27
Има нови шоколади, а не свиркате - с цели фъстъци, с цели бадеми и млени лешници - послените два по 1,79. Утре ще тествам някой, ще отида пак за банани, много са хубави.
Някой питаше за потници за деца над две години, те не са ли тази седмица?
Заглавната снимка е трепач  Mr. Green
Виж целия пост
# 28
Брадата,мерси за новата тема.
Детските потници бяха тази седмица мисля и аз.
Аз пък да питам дали някъде няма останали потници с Пес Петрул размер 116.Моето е луднало по тях,в Лидл ги бяха пуснали,но не можах да му взема и остана разочарован.
Виж целия пост
# 29
Детски потници има само че са за по-големите каки и батковци.А аз питам за малките дечица,която номерация почва след бебешката  или от размер 86/92,98/104 нагоре.Миналата седмица имаше бебешка,а сега за по-големите деца и се чудих няма ли да изкарат нещо и за по-малките дечица(от 2-6г.)  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия