Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~106~

  • 71 408
  • 736
# 375
Наистина Бурак още в края на сезон 1 започна да се отпуска , но в сезон 2 е страхотен.Най-после се отпусна и показва актьоско майсторство на ниво .А тази Неслихан направо не мога да и се начудя -пред камерата ВИНАГИ е толкова истинска и убедителна .Като знам още преди началото на Карата пресата гърмеше от скандали във връзка с ревността на Фефа и Кадир (не ми пука дали с основание) тя си играеше любовни сцени с непознат за нея колега и беше на 100% убедителна .Поклон пред таланта и хладнокръвието и .
Дали заради симпатията ми към Кадир , но никога не съм вярваля ,че може да и пречи да изиграе каквото и да е .Толкова много я обича и подкрепя !
Фефа я имам за умна жена и ако ревнува Бурак е много жалко , явно се чувства несигурна .Е , нали вече има пръстен , снима сериал , филм ще излезе ....Божеее...
Виж целия пост
# 376

- Епизодът с превод, благодаря ви Еви и екип.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 377
Еви ти си ни слънчицето като ни даваш възможност да се насладим на серияла с бг субки
Благодарности също на Вили и Нервакова - голям екип сте  smile3501
Виж целия пост
# 378
Благодарим на Еви и компания - момичета , страхотни сте ! Heart Eyes Hug newsm51 smile3525 Two Hearts

Браво на Григор ! newsm44 newsm44 newsm44 newsm74
Виж целия пост
# 379
Браво на нашето момче !  bouquet
Виж целия пост
# 380
Присъединявам се към благодарностите,наистина сте страхотни,Еви,Нервакова и Вили  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 381
Привет момичета  Heart Eyes
Пожелавам ви един много слънчев и приятен съботен ден
И една много красива двойка 
Виж целия пост
# 382
Здравейте, сладурани  Hug Hug Hug Хубав ден на всички, а на работещите като мен - и спорен да е  Peace Mr. Green

Линде  Hug Heart Eyes



Виж целия пост
# 383
Еви ти си ни слънчицето като ни даваш възможност да се насладим на серияла с бг субки
Благодарности също на Вили и Нервакова - голям екип сте  smile3501
+1 Благодаря bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 384
Привет момичета  Heart Eyes
Пожелавам ви един много слънчев и приятен съботен ден
И една много красива двойка  


Линде, благодаря, душко! Ама много хубави! Очи не мойш отлепи от тях.
Ще  взема да изгледам 55 еп., макар че се бях зарекла да не го гледам, след като прочетох тук, че бачо ви Емир пак е отгоре. И че много карА пак.
Виж целия пост
# 385
Здравейте момичета  bouquet
Ето каква асоциация правят рускините за Несли - като прекрасен сладкиш   love001


А моята асоциация е орхидея  Heart Eyes

Виж целия пост
# 386
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg bg
Виж целия пост
# 387
 Не спирам да се възхищавам на Бурак.За пръв път го гледах във "Великолепният век"
В ролята на Малкочооглу, Бали бей

Виж целия пост
# 388
Не спирам да се възхищавам на Бурак.За пръв път го гледах във "Великолепният век"
В ролята на Малкочооглу, Бали бей


И аз там го харесах и открих за киното - невероятна роля изигра, много му отиваше Бали бей  Heart Eyes
Виж целия пост
# 389
А тук от едната снимка съм направила колаж.
ЛЕКА НОЩ!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия