Прав е 
Фе е образована и интелигентна жена, няма да седне да прави проблеми заради някаква от някъде си.
Журналистите са в дъното на всичко
Прав е 
Журналистите са в дъното на всичко

Прав е 
Журналистите са в дъното на всичко

ма интересно ми е джанъм твойто мнение
като подкрепяща и фенка на Фе аджеба тя ли е най-добре играещата актриса в момента(пак казвам не претендирам че Несли е такава)
Никой не е е нападнал порцелановата от нас сега що веднага се хвърляш в защита 
мерси за фрага Кемо пак заплахи и закани 
Фахрие в Турция се е изучила - Boğaziçi Üniversitesi 

ма интересно ми е джанъм твойто мнение
като подкрепяща и фенка на Фе аджеба тя ли е най-добре играещата актриса в момента(пак казвам не претендирам че Несли е такава)



Гупата е жив пример
ма интересно ми е джанъм твойто мнение
като подкрепяща и фенка на Фе аджеба тя ли е най-добре играещата актриса в момента(пак казвам не претендирам че Несли е такава)


Гупата е жив пример 
Просто този път никой не е казал нищо за Фе,а за нейните руски и бг фенки
явно несигурни,озлобени и.т.н
Но да изкажеш подобно нелепо мнение,че Фе видиш ли е най-добрата
просто ми стана забавно и реших да го споделя със съфорумките си 
Да на изглед е красива много даже,но държанието и,смеха и всичко ми е супер изкуствено,а в последното интервю и Бу един изкуствен смях вади и рускините го коментираха
То пози,то насилен смях то чудо 
благодаря ти
Нито съм дошла да плюя Нела, нито да ви критикувам за нещо
Казвам, че според мен Фе е далеч от подобни скандали заради някакви от някдъе 
което пак е истина де
Нито съм дошла да плюя Нела, нито да ви критикувам за нещо
Казвам, че според мен Фе е далеч от подобни скандали заради някакви от някдъе 
което пак е истина де

Нито съм дошла да плюя Нела, нито да ви критикувам за нещо
Казвам, че според мен Фе е далеч от подобни скандали заради някакви от някдъе 
което пак е истина де


Препоръчани теми