Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow & Supergirl - DC 2

  • 64 078
  • 736
# 180
Няма да е никой от тях според мен. Няма логика Кейтлин да реагира така на когото и да било от изброените. Може би само на Джулиън и все пак не ми се вярва, вече веднъж имахме сериозна изненада с Джулиън. По принцип пишат, че може да е Рони, но според мен пак не би реагирала по този начин, а и Рони не би искал Кейтлин да загуби всичко от Кейтлин в себе си.
Виж целия пост
# 181
Зуум нали беше влюбен в нея - може да е той... Обаче ще е глупаво да го върнат, след като вече имаше  подобна драма с него.
Може да е Джей Гарик или негова версия - някак изведнъж се появи, за да помогне на Бари в Силата на скоростта, подозрително е. Обаче и с него имаше сюжет с объркана самоличност и "големи" разкрития  Joy Наистина се повтарят много!
Виж целия пост
# 182
Нещо не мога да я разбера тази теория,че Савитар е някой от героите.Имате предвид,че и той като Еобард притежава способност да се преобразява?
Виж целия пост
# 183
Това, което се вижда от него е броня - вероятно шлемът променя и гласа (като при Дарт Вейдър).
Виж целия пост
# 184
Това, което се вижда от него е броня - вероятно шлемът променя и гласа (като при Дарт Вейдър).
А,да,разбрах,като гледах новия епизод!Да не говорим за шантавите фен теории,които четох! Laughing
Изобщо,във Flash са развили много подробно вселената на спийдстърите-богове на скоростта,времеви призраци,зомбита,като онова,което преследваше Еобард...Добре са направили и  дизайнът на костюмите на Ревърс Флаш,Зуум и Савитар да са различни.Също и различните типове енергия на спийдстърите,или поне цветово изглеждат различни,и различната бързина на отделните герои.
Дано включат още интересни детайли и разкрития за тях в следващите сезони!
Виж целия пост
# 185
Дано няма повече сезони, изчерпаха се и те, за Стрелата да не говорим.
Виж целия пост
# 186
Подозирам, че предстоящият филм за Светкавицата (с Езра Милър) може да стане причина за прекратяване на сериала, независимо от рейтингите. Но ще видим.
Виж целия пост
# 187
Какъв филм?
Виж целия пост
# 188
И аз не знаех.
Виж целия пост
# 189
Ето страницата в ИМДБ - филмът ще бъде през 2020 (мислех, че е по-скоро), така че има време за сериала  Laughing
http://www.imdb.com/title/tt0439572/

Езра Милър прилича на момиче, но за три години може да се промени. Предпочитам (на външен вид) Грант Гъстин  Simple Smile
Виж целия пост
# 190
Гледах го в трейлъра и как се запъва, преглъща и т.н. и ми е тъпо. Това е първото му появяване.

https://www.youtube.com/watch?v=GgHihy7iyrI

https://www.youtube.com/watch?v=3cxixDgHUYw
Виж целия пост
# 191
Тази снимка беше с по-добро качество, преди няколко дни, странно  Thinking
Сега гледах Светкавицата -
Скрит текст:
откачените теории се оказаха верни  Shocked А аз се вързах на подвеждащата снимка на страницата на сериала  Embarassed Laughing 
Виж целия пост
# 192
Кои бяха , не помня, дай повече инфо.
Виж целия пост
# 193
Скрит текст:
Че Савитар е Бари от бъдещето (и следват няколко различни предположения как е станало това...)
Виж целия пост
# 194
 ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия