Джансел Елчин в "Dayan yüreğim"/"Дръж се, сърце" - сериал по Fox tv *Тема 40*

  • 73 625
  • 723
# 315
 wavey Приятен ден  wavey
Снейки   Hug bouquet  Снежи   Hug bouquet
 Rolling Eyes  Фрагманът за 8 епизод с руски субтитри  Peace  от DiziMania   bouquet
https://vk.com/dizimaniana?z=video-122911019_456239179%2F24e59cf … l_wall_-122911019

 ooooh!  Много тъжен беше 7 епизод  Sad   гледах го през сълзи от началото до края  Cry  Тъкмо се зарадвах, че Серай първо каза "мама" идвайки в съзнание и направи щастлива Елван и веднага след това съзнателно и по най-злобния начин я отблъсна  ooooh!  Дори и идването на Селим с Фуат и обяснението, че е много е разтревожил Селма с притеснения за си сестра си  Sad  не накара каката Серай да сложи мисъл в главата си, защо Селим е усмихнат и спокоен и има признаци за бързо оздравяване с майка си, а не когато живееше без нея. В тази сцена Фуат успя да не се разплаче, но аз не  Cry на успелия Селим с парализа да каже ... на физически здравата си сестра   Naughty   "İyi misin Abla?" /"Добре ли си ... како?"


https://www.youtube.com/watch?v=nHrlNECxemM  

 Sad  В същото състояние бях и когато Атиф откара Елван в колата до дома й. И двамата ги връхлетя спомена за блъскането на Селим, но най-напрегнатия момент беше, когато Атиф гледаше през прозореца Селим с  особена и мъчителна тревожност и чак когато Селим му се усмихна се успокои и се усмихна  Cry



Много искам Атиф да разбере, че Селим е блъснатото от него момче преди Серай и роднините  Praynig и в един или няколко епизода да видим способния да обича Атиф какво би направил, ако не беше се съгласил майка му да решава вместо него как да постъпи  ooooh!

Stop  Сцената с Дженгиз в новата му кола може би беше за намаляване напрежението в средата на епизода, но ми докара допълнителни притеснения, че може и той като Атиф да блъсне и осакати, ако не и убие някой   Е, горе-долу се получи, но само заради добрата игра на Ферит Кая в ролята на Дженгиз  Peace


Малко е да кажа, че съм бясна на аннето Инджи  Mr. Green нейната егоистична майчината обич не може да оправдае мръснишките й постъпки  Naughty  Интересно единствено тя посред зима и в този епизод беше с рокля без ръкави и дори да ни намекват, че я гони критическата се надявам  Praynig  режисьор и сценарист в най-скоро време да я "докарат" в усмирителна риза в лудницата   Crossing Arms


Харесва ми визуално съпругата на Фуат, ама е пълна нещастница със скандалите си към него и то в комбинацията с алкохол  Naughty че и е съвсем неадекватна като майка на дъщеря в тинейджърска възраст  Thinking  Интересно каква договорка направи Айсун с Танер и той не скри срещата си с нея, когато отиде да говори с Фуат за Елван, но по-интересното е как я представи ...  newsm78
 



 Stop  Последно и за Сузан да напиша нещо  Wink  приятна изненада беше да остане и без пари, че и без жълтиците като в приказката "хитрата сврака с двата крака"  Joy  Доста непонятно ми беше, защо не се възпротиви на Ремзи да доведе от болницата Серай пак в дома им, а и това, че не започна да излива целия си гняв върху нея  #Crazy  но след като си преведох какво й каза Танер като я отведе при изкопания гроб от Дженгиз ми стана ясно :  "O Kızı Bizim Oğlan'dan Uzak Tutacaksın!" в превод : "Това момиче ще го държиш далеч от нашето момче!"   Naughty   hahaha
Виж целия пост
# 316
 Crazy   Дженгиз с неговата Кърмазъ Принцеса       и İsmail Yk - Bas Gaza  dazzler1



Виж целия пост
# 317
Снежи, Дайче  bouquet  bouquet
Дано този рейтинг да е достатъчен да си завършат заплануваните епизоди.  Praynig Praynig Praynig Има и един плюс - няма да правят допълнителни сезони и съответно да гледаме глупости и пълнежи.
Дайче, ти явно си се вживяла доста в сериала, щом си плакала.  Hug Аз по скоро изпитвах гняв към Серай, Танер и Инджи. И издънката на Дженгиз като взе вилицата се вбесих, същински бащичко - милост към никого нямат. #2gunfire
Тоалетите на Инджи не ги избира режисьора, но стилиста може да не я харесва и затова да я оставя да студува. Wink Но пък почти всички тоалети са хубави. Снощи с какъв минижуп бяха издокарали Мелиса Rolling Eyes.
Цитат
Последно и за Сузан да напиша нещо  Wink  приятна изненада беше да остане и без пари, че и без жълтиците като в приказката "хитрата сврака с двата крака"  35  Доста непонятно ми беше, защо не се възпротиви на Ремзи да доведе от болницата Серай пак в дома им, а и това, че не започна да излива целия си гняв върху нея  #Crazy  но след като си преведох какво й каза Танер като я отведе при изкопания гроб от Дженгиз ми стана ясно :  "O Kızı Bizim Oğlan'dan Uzak Tutacaksın!" в превод : "Това момиче ще го държиш далеч от нашето момче!"
Сега разбрах защо Сузан я водиха до гроба - време е да си заработи заплащането.  Naughty  Но аз така и не разбрах защо Танер и даваше толкова много пари, след като Серай работи, а Селим го гледа майка му. newsm78
Не разбрах до края този хаштаг, но сега попаднах на обяснението на руските девойки.  bouquet

Когда светает, я горблюсь, сжимаюсь,
Ухожу в себя с головой, на сердце - тоска.

Не спрашивай, в каком я состоянии.
Не спрашивай, я в печали.
Не спрашивай, я в огне, время от времени.
Не спрашивай, я застесняюсь.
Не спрашивай, я не могу сказать.
Не спрашивай, у меня приступ, в голове - туман.

Ах, этот пожар меня медленно убивает.
Пламя пылает внутри меня.
Любовь к нему превращает меня в пепел.



В очакване съм на превода на епизода, който е бил 2 часа и 30 мин. #Crazy
Виж целия пост
# 318
Ето преведения епизод

https://vk.com/dizimaniana?z=video-129812063_456239456%2F4a768c7f18b7a85791
Виж целия пост
# 319
Снейки   Hug  страхотно   Peace   благодаря   bouquet 
Wink  И аз току-що проверих и много му се зарадвах  Grinning  след малко ще започна да го гледам  Laughing
 newsm78  Тази снимка нямам спомен да съм я видяла снощи в 7 епизод   #Crazy 


Приятно гледане и на теб  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 320
Изгледах епизода и определено съм много зле настроена към Серай, много жестока беше и към Елван, и към Селма.  Имам огромното желание да й начукам канчето.  bash
Екрем както винаги беше прав, че за да свършат мъките им, трябва да кажат на Атиф истината, но пак беше глас в пустиня. Инджи се е запънала като магаре на мост и Танер й играе по свирката, нали му плащат за това. Но много скоро Инджи ще остане без Танер, че и без пари.
Правилно съм разбрала, че Айсун не обича Фуат, но пък тя се разкри пред Танер, та на него няма да му е много трудно да я разведе. А и г-н Демир си го хареса, та там със сигурност ще има нова двойка.
От Мелиса очаквам изненади, дори вече започвам да си мисля, че тя ще е тази, която ще каже на Атиф истината за Селим.
Другият, който не мога да понасям е Ремзи, много злоба има в това човече, та от злобата ли, от глупост ли не се усети в болницата какви ги нарежда. Хубаво го подреди бащата на Али и когато започнат да се разкриват тайните, тогава аз ще злорадствам.  Wink
А очаквам и браТчеда на Дженгиз да го издъни, та и на тоя баламурник да не му се размине.
 Naughty
Време е вече да започнат да разплитат тайните, достатъчно се натрупаха, а не ми се гледа още Елван и Селим да страдат.
Лека нощ!
Виж целия пост
# 321
 wavey  Приятен ден   wavey
Rolling Eyes  Пак ми се стори, че и този епизод е с продължителност по-малка от другите и сега седмицата ще ми се стори месец до новия епизод след този финал, дори и да има още един фрагман  ooooh!
Цитат
Изгледах епизода и определено съм много зле настроена към Серай, много жестока беше и към Елван, и към Селма.  Имам огромното желание да й начукам канчето.  bash
Naughty  Много ми е интересно каква ще е нейната реакция към Атиф като разбере, че не само е блъснал Селим, но е и бил свръх безчовечен, защото вместо да слезе от колата и помогне, ако е живо момчето спешно да го откарат в болница, той се погрижи само за себе си  Crossing Arms  


Имам очаквания от фрагмана   Praynig Praynig Praynig  че Фуат вече ще разкаже всичко на Серай за преживяното от Елван, докато Селим е в болницата и защо е убила баща й, а и кой с колата едва не уби Селим  Crossing Arms  защото до момента за мен Серай е абсолютно тъпа егоистка и някой трябва да вкара малко мисъл в главата й   Thinking  Писна ми вече от нейната демонстрация на обич към Селим  Crossing Arms


Екрем наистина настоява да кажат истината на Атиф, но одобри решението на Инджи и Танер да "премахнат" Елван, а дали само от обкръжението на Атиф ...  тепърва ще видим за каква "истина" говори  Naughty


Цитат
Време е вече да започнат да разплитат тайните, достатъчно се натрупаха, а не ми се гледа още Елван и Селим да страдат.
Peace  И аз искам същото от новия епизод  Naughty  и се надявам Фуат с помощта на Елван дори и в затвора бързо да намери доказателства за неявяването й на делото. Доколкото разбирам, той беше подготвил в защита си не само такива за Атиф, Шанал, но и за опита на Ремзи да я убие на пазара. Очаквам и Атиф като разбере коя е причината Елван да влезе отново в затвора да направи връзка защо точно по същото време Инджи без да го предупреди не дойде, а изпрати Мелиса на събранието във фирмата и помисли не само за връзката си със Серай, но и кой ще се грижи сега за Селим  Praynig  Елван не скри от него, че е била в затвора, но го помоли да чуе отговорите на въпросите си от Серай. Добре, Атиф разбра от Серай, че Елван е убила баща й, но той се запозна с нея като освободена и сега трябва да започне да търси отговор и на други въпроси  Naughty  Интересно ми е Фуат какво ще направи за Селим, докато сега Елван в затвора  newsm78  Предполагам, че Елван ще му разкаже в детайли за "доброто" гледане в семейството на Дженгиз и че е помолила Серай да се грижи Селим, но не в дома на Ремзи  Naughty

Виж целия пост
# 322
Дайче  Hug
Цитат
Имам очаквания от фрагмана   Praynig Praynig Praynig  че Фуат вече ще разкаже всичко на Серай за преживяното от Елван, докато Селим е в болницата и защо е убила баща й, а и кой с колата едва не уби Селим  Crossing Arms  защото до момента за мен Серай е абсолютно тъпа егоистка и някой трябва да вкара малко мисъл в главата й
То и на мен ми се ще да й разкаже, но се съмнявам че ще го направи. Както Елван каза на Атиф, че Серай трябва за му разкаже, така ще действа и Фуат със Серай - Елван е тази, която има право да го направи.
Ако е вярно това за първи сезон да е от 15 епизода, очаквам едва в последния епизод Серай да научи цялата истина - дотогава ще се запъва като магаре на мост и въобще няма да вярва на нищо. По интересно ще ми бъде как ще се грижи за Селим и се страхувам да не го натовари в количката и право при контесата. Дори си мисля, че контесата сама може да отнесе Селим у дома си, защото трябва да контролира Серай.
Руските девойки са спретнали колаж с един от малкото хубави моменти.

- .Он Очень красивый  парень
-Да?
-как актёр, клянусь
-мхм, вот и твой актёр идёт
Мерал толкова ли е задръстена, че вярва на Дженгиз за парите от хазарта?  newsm78 Ако беше такъв късметлия що ли досега не е печелил и гладуваха. Време е и тя да си размърда сивите клетки, все ще открие нещо съмнително.
Снимка от сета - Мелиса все по често ще я виждаме в компанията на Атиф
Виж целия пост
# 323
Снейки  Hug Peace bouquet
 #Crazy  Като гледам тази снимка в следващия епизод ни очаква мнооого Шанал с адвокат Танер  newsm78 предполагам в двубой срещу Елван и Фуат, и сътрудника му Яман  Rolling Eyes  

Цитат
Както Елван каза на Атиф, че Серай трябва за му разкаже, така ще действа и Фуат със Серай - Елван е тази, която има право да го направи.
Елван колко пъти поиска от Серай да я изслуша, но на девойчето всичко му е ясно и не иска да говори с "убийцата" на скъпия си татко  Naughty  а сега вече е в затвора и Серай едва ли ще отиде както да я види, както и преди също не го направи  Crossing Arms   Ще видим, но аз очаквам Фуат да му писне от нейния тъп инатлък и директно без да се церемони да й каже цялата истина. Не съм много сигурна, дали Серай разбра за чичо си, че направи опит да убие Елван, но Мерал беше свидетел на случилото се и за това поне може да подкрепи Фуат. Дали ще повярва Серай на Фуат за мен изобщо е без значение и грам съжаление в момента нямам към нея, но очаквам да видя реакциите й когато разбере, че Атиф е блъснал Селим  Naughty  Аз като че ли почвам да се притеснявам повече за Атиф сега  ooooh!  не само е много добър и не само красив младеж, но е и много умен. Бих искала да си спести унижението да се моли на Серай да го изслуша и разбере, ако започне със същото неуважение да се отнася със него както с Елван  Crossing Arms
 ooooh!  Много интересно развитие на събитията ни очаква и дано наистина да са договорили за излъчване тези 15 епизода, за да не се отрази най-малко на добрата игра на всички актьори като до момента  Peace


 Grinning  Виждам, че на Джансел му е "гостувала" една от яките му фенки и доста снимки си е направила с него  Heart Eyes  жалко, че не разбирам турски и нещо повече да разбера за срещата им  newsm78 Laughing

Скрит текст:


 Wink  Успях да намеря една от предишните нейни снимки с Джансел  Grinning  това е от една среща на тенис корта на Джансел и тя му поднесе много подаръци, между които и едно телефонче, предполагам като от времето на адвокат Ахмет в СЛ  Heart Eyes  и сега сигурно е много щастлива, че отново е адвокат в новия сериал  Peace Joy
كــــــل عــــشــاق Cansel Elçin
Страницата е харесана · 6 април 2014 г. ·

Скрит текст:



Приятна вечер  Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 324
 wavey   Приятен ден и успешна седмица   wavey
 Rolling Eyes  Зарадваха ни с много снимки от сета за следващия епизод   smile3555  Фуат доколкото виждам е успял с ново дело за Елван   thumbsup




  Тук има една стряскаща снимка на взривена кола   #Crazy  дали не е тази с Фуат  ...  newsm78 ooooh!


 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 325
Добър ден!  Hug Hug Hug
Дайче  bouquet
Ще ми се вече да е поне утре и да има нов фрагман.  Praynig Че така ще има да гадаем какво ще се случва. То добре че има снимки от сета, само дето не знаем в кой епизод ще са. Ето тука виждам един нов персонаж. Определено снимката е от съда, ама дали този г-н е от служителите в съда


Дайче, и аз си мисля че Атиф ще си понесе много трудно последствията от катастрофата - чувствителен и състрадателен е, ще се измъчи за всичко, което е понесло семейството на Елван. А и Серай няма да му прости лесно, та ще се наложи да се справя сам с последствията. Дано поне баща му да е до него в този момент.
На снимките аз поне не виждам взрив, но не бих се учудила Танер и копоят му да са спретнали това на Фуат. Щото си спомням онези снимки, на който Фуат нанася юмруци на копоя. Няма да оставят това без последствие. А и руските девойки коментираха едни нощни снимки /нищо не се виждаше на тях/, само се споменаваше 02 часа посред нощ. Rolling Eyes
А че Фуат ще действа да извади Елван от затвора, не се и съмнявам, но с какви ли доводи ще го направи. Дали от тинята около сем. Шанал може да извади достатъчно козове, че да освободят Елван.  newsm78
Спорна седмица! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 326
Снейки  Hug Peace
 
Цитат
и аз си мисля че Атиф ще си понесе много трудно последствията от катастрофата - чувствителен и състрадателен е, ще се измъчи за всичко, което е понесло семейството на Елван.


 ooooh! Точно това ще се случи с Атиф  Sad  и виждам в ТТ, че никой не се съмнява в това   Cry
Kapanmış yaralar açılınca, acılar yeniden başlar.  в превод : Затворените рани се отварят, болката започва отново.


Peace  За оправяне на настроението едно видео с хубавия плач на Сузан  Stop  и аз се разплаках, ... но от смях  

https://twitter.com/Lra93859690/status/843787353319772160

 Rolling Eyes  И една снимка на Фуат и Елван  Heart Eyes  и дано да ги видим така усмихнати и в следващия епизод  Peace
Виж целия пост
# 327
Здравейте момичета. Още не съм изгледала епизода и затова не коментирам. Тази вечер надявам се да успея. Бихте ли ми напомнили кой каза, че може да прави субтитрите, за да се свържа и да се разберем как ще процедираме. Не ми се сърдете, че не запомних, но съм много зле с имената.
Виж целия пост
# 328
Добро утро!  Hug Hug Hug
Ели  Hug
Скрит текст:
Shatzi беше едното момиче, Дайче щеше да се учи, тя ще ти каже.
Дайче  bouquet
Попаднах на един колаж при руските девойки и не знам защо си въобразих, че оня персонаж от съда е същото момче дето беше с Атиф в Холандия. newsm78

Та ако това е така, то започвам да си фантазирам, че Фуат ще разнищи цялата история в съда и така ще се разплете чорапа. Wink
И още нещо си фантазирам - довечера ще имаме фрагман. Simple Smile
Хубав ден!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 329
 wavey  Приятен ден   wavey
Ели   Hug  каза, че след 10 дни ще можеш да започнеш превода  Peace  и наистина го направи   bouquet
Embarassed  Аз обаче с ученето да слагам субтитри съм със скоростта на ... костенурка и много повече от 10 дни ще ми трябват  Outta Joint
Скрит текст:
Дано Shatzi  Hug  има възможност и първа започне  Praynig Peace
Снейки  Hug   Peace  bouquet
Попаднах на един колаж при руските девойки и не знам защо си въобразих, че оня персонаж от съда е същото момче дето беше с Атиф в Холандия. newsm78

Та ако това е така, то започвам да си фантазирам, че Фуат ще разнищи цялата история в съда и така ще се разплете чорапа. Wink
И още нещо си фантазирам - довечера ще имаме фрагман. Simple Smile
И аз виждам прилика и много искам да е така  Peace  Възможно е и Фуат да ни изненада и зарадва в петък с много, много доказателства за вината на Шанал   Stop  И за 2 фрагман на предишния епизод позна  Peace така че и тази вечер ще сме в очакване  Praynig

 Rolling Eyes  Руските фенки на Берк   Heart Eyes  са превели и едно интервю с него и Нилай за ролите им на Атиф и Серай  Peace bouquet
БЕРК АТАН | BERK ATAN
today at 6:27 am
#BerkAtan #NilayDeniz

Любовь не слушает(не знает) никаких статусов!

Скрит текст:
Актёры, играющие в сериале "Терпи, моё сердце" Берк Атан и Нилай Дениз, говорят что получили нужную гармонию, и что любовь не видит статусов.

☑Когда смотришь "Терпи, моё сердце" сердце действительно не выдерживает. Что вас заинтересовало в этой истории?
🔶Берк: Некоторые сцены и правда тяжёлые, но в жизни тоже есть такое. Это история, которая затронет каждого человека. У меня так же было: как только прочёл сценарий, затронуло душу.
🔷Нилай: Мне понравился персонаж, которого я буду играть. Сцены действительно тяжёлые, и они остаются у меня в душе, не могу отойти. Это первая драма, которую я играю. Нам сложно, но это впечатляющее что-то.
- Расскажите нам о персонажах, которых играете?
🔶Берк: Атыф, единственный сын сильной и "могущественной" семьи. Он не был тем, кого бы что-то останавливало. До аварии он был избалованным молодым парнем. Но тот страх, изменил Атыфа. Он приходит в состояние, где уже всё начинает понимать.
🔷Нилай: Серай - дочь Эльван. Упрямая, идеалистка, искренняя и честная. Хоть она и выросла в "бедной" семье, очень умная и успешная. Только вот жизнь меняет её жизнь. Жизнь меняет её до аварии Селима и после. Когда распадается семья, она даёт себе слово, что будет твёрдо стоять на ногах.
- Мы в сериале наблюдаем за любовью богатого парня и бедной девушки. По-вашему статус богатый-бедная слушает?
🔶Берк: Для любви нет никаких статусов, даже ничего нет. Чувства меняет всё. Если два человека любят друг друга, то нет никаких преград.
🔷Нилай: И по мне статус богатый-бедный не меняет ничего. Это чувство, которое никому не под силу изменить.
- У вас есть схожесть с вашим персонажем Атыфом?
🔶Берк: Атыф - человек, которые слушает свой голос, пытается разделять людей, получать урок от своих поступков. Эти качества у нас схожи.
- А у вас с Серай что-то похожее?
🔷Нилай: Чувствовать как Серай , это что-то новое для меня. Не могу сказать, что есть сходства. Моя жизнь проходит моментально, и даю мгновенные реакции.
- Если бы в вашей жизни повстречались люди как Атыф и Серай, чтобы вы сделали?
🔶Берк: Я бы смог стать с ними хорошими друзьями.
🔷Нилай: Я думаю: "Если в реальной жизни такая любовь мне повстречается, чтобы я сделала" пусть Аллах не даст пережить такое. Серай ещё не знает, что проживает любовь с человеком, из-за которого её брат стал инвалидом. Любовь - это что-то другое видимо, но любовь брата и сестры это нечто другое.
- Вы впервые партнеры, какие ощущения у вас?
🔶Берк: Партнёрство в проектах очень важно. В этом я везучий. Нилай - сладкий и позитивный человек. Диалоги и рабочие моменты очень хорошие. Мы быстро сдружились, и когда снимали 1 серию было ощущение, будто мы уже 30 серий сняли.
🔷Нилай: Мы с Берком и до этого были знакомы, и на съёмках хорошую гармонию словили. Он хороший партнёр.

🔲 "Я верю в силу работы"

- В вашей карьере все идёт так, как вы хотели?
🔶Берк: В хороших проектах, с прекрасными людьми продолжаю свой путь. У меня есть цели, и я пытаюсь их исполнять, продолжаю работать. Я тот, кто верит в силу работы.
🔷Нилай: Все идёт прекраснее, чем в мечтах. Я итак человек любящий работать. Верю, что получу взаимность от проделанной работы и буду идти дальше.

Источник: 🔸Milliyet🔸http://m.milliyet.com.tr/-ask-statu-dinlemez--magazin..

Перевод подготовлен для участников группы: Ф.Курбантаевой.
При копировании указывайте источник.

 newsm78  Нилай казва за Серай, че била и умна ...   #Crazy  а пък моето мнение досега за нея е ... обратното  Crossing Arms  Аз не я видях толкова да плаче за случилото се със Селим, колкото за убийството баща си ...  Mr. Green


 Naughty  Как поне веднъж не се замисли, ако Елван си стоеше в къщи, без да работи като стринка й Сузан  hahaha  как щяха да живеят тя и Селим с баща, който лъжеше, харчеше парите си и беше затънал в дългове само за хазарт и алкохол  Crossing Arms  Ами, че той Селим много по-малък от нея толкова добре виждаше и разбираше що за баща имат   Thinking

 ooooh!  Да е жив и здрав Фуат поне заради Селим да успее с делото на Елван  Praynig Praynig Praynig  





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия