Приятен ден 
Снейки
Снежи

от DiziMania 
https://vk.com/dizimaniana?z=video-122911019_456239179%2F24e59cf … l_wall_-122911019
Много тъжен беше 7 епизод
гледах го през сълзи от началото до края
Тъкмо се зарадвах, че Серай първо каза "мама" идвайки в съзнание и направи щастлива Елван и веднага след това съзнателно и по най-злобния начин я отблъсна
Дори и идването на Селим с Фуат и обяснението, че е много е разтревожил Селма с притеснения за си сестра си
не накара каката Серай да сложи мисъл в главата си, защо Селим е усмихнат и спокоен и има признаци за бързо оздравяване с майка си, а не когато живееше без нея. В тази сцена Фуат успя да не се разплаче, но аз не
на успелия Селим с парализа да каже ... на физически здравата си сестра
"İyi misin Abla?" /"Добре ли си ... како?" https://www.youtube.com/watch?v=nHrlNECxemM
В същото състояние бях и когато Атиф откара Елван в колата до дома й. И двамата ги връхлетя спомена за блъскането на Селим, но най-напрегнатия момент беше, когато Атиф гледаше през прозореца Селим с особена и мъчителна тревожност и чак когато Селим му се усмихна се успокои и се усмихна 
Много искам Атиф да разбере, че Селим е блъснатото от него момче преди Серай и роднините
и в един или няколко епизода да видим способния да обича Атиф какво би направил, ако не беше се съгласил майка му да решава вместо него как да постъпи 
Сцената с Дженгиз в новата му кола може би беше за намаляване напрежението в средата на епизода, но ми докара допълнителни притеснения, че може и той като Атиф да блъсне и осакати, ако не и убие някой
Малко е да кажа, че съм бясна на аннето Инджи
Интересно единствено тя посред зима и в този епизод беше с рокля без ръкави и дори да ни намекват, че я гони критическата се надявам
режисьор и сценарист в най-скоро време да я "докарат" в усмирителна риза в лудницата 
Харесва ми визуално съпругата на Фуат, ама е пълна нещастница със скандалите си към него и то в комбинацията с алкохол
че и е съвсем неадекватна като майка на дъщеря в тинейджърска възраст
Интересно каква договорка направи Айсун с Танер и той не скри срещата си с нея, когато отиде да говори с Фуат за Елван, но по-интересното е как я представи ... 
Последно и за Сузан да напиша нещо
приятна изненада беше да остане и без пари, че и без жълтиците като в приказката "хитрата сврака с двата крака"
Доста непонятно ми беше, защо не се възпротиви на Ремзи да доведе от болницата Серай пак в дома им, а и това, че не започна да излива целия си гняв върху нея
но след като си преведох какво й каза Танер като я отведе при изкопания гроб от Дженгиз ми стана ясно : "O Kızı Bizim Oğlan'dan Uzak Tutacaksın!" в превод : "Това момиче ще го държиш далеч от нашето момче!"

Дженгиз с неговата Кърмазъ Принцеса 

след малко ще започна да го гледам 
жалко, че не разбирам турски и нещо повече да разбера за срещата им
Зарадваха ни с много снимки от сета за следващия епизод
Фуат доколкото виждам е успял с ново дело за Елван
