Джансел Елчин в "Dayan yüreğim"/"Дръж се, сърце" - сериал по Fox tv *Тема 40*

  • 73 626
  • 723
# 480
 wavey  Приятен ден   wavey
Снейки    Hug bouquet
 Rolling Eyes  За мен беше много силен снощния епизод. Всичко ми хареса в него и като свърши отново изгледах финала на предишния с руския превод. Страхотни сцени, игра на актьорите и музиката  ...  всичко, всичко ...  
 ooooh!  Имаше основателни предпоставки Naughty  че рейтинга ще се повиши и точно това се случи  Peace  Дори и да е без значение очаквам още по-висок да е за финалния епизод  Naughty
 Peace   Един клип с първата сцена на вчерашния епизод  ooooh!


https://www.youtube.com/watch?v=or80Sn9IQ74
Снежи   Hug bouquet


Рейтингът.  Hug

Тотал

13   DAYAN YUREGIM   FOX TV   20:26   23:58   3,90   8,60

АВ и АВС

12   DAYAN YUREGIM   FOX TV   20:26   23:58   3,41   7,71

10   DAYAN YUREGIM   FOX TV   20:26   23:58   4,12   8,74

Останалите сериали на Фокс са с рейтинг над 5, явно това е проблемът. Sad В понеделник и вторник са с ниски цифри, но единият вече го спряха, а на другият му предстои спиране. Peace

smile3555  Да им имам проблема на Фокс   hahaha  Интересно с кой сериал сега до края на сезона ще заменят нашия в петък  newsm78  че и рейтинг над 5 да им докара ...  ще видим  Stop
Скрит текст:
Аз имам пресен спомен за "Завръщане у дома" и всеки може да провери, че с рейтинг 4,0 /3.02.2016/ АТV първо го премести в петък и му направи финал с 3,68 /11.03.2016/ на 22 епизод, а след него започна "Кехлибар", който завърши сезона им с рейтинг  2,14 с 15 епизода  Crossing Arms  И с този в сряда след ЗуД AILE ISI не извадиха късмет, след като го приключиха на 13 епизода и с рейтинг 1,96 /25.05.2016/  Thinking  на голяма "печалба" ще да се били ...  Outta Joint
Rolling Eyes  Аз само искам Джансел да ни зарадва с нов сериал на есен Heart Eyes и с по-голям късмет  Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 481
Снежи  bouquet
Аз вече съм тотално ошашавена от тия рейтинги, продължителност и качество на сериали, и логика не намирам, ама то не ми и трябва. Само се чудя щом е нисък рейтинга и ще спират сериала що ме тормозят с толкова много реклами?   Crossing Arms  Ами да си ги пускат при сериалите с висок рейтинг, по половин час да зяпат феновете им, та белким ги зарибят да купят нещо.  Wink
Дайче  bouquet
На мен епизода също много ми хареса, ако не бях гледала фрагмани и озет, щях да съм чок шашардъ. Но явно съм тръгнала с прекалено голяма кошница, това ми е проблема. Иначе през час надничам за преведен епизод и чакам с нетърпение да го изгледам. Та докато надничам тук и там попадам на разни отчаяни инициативи от фенове да продължат сериалът.  Знам че няма да има ефект, ама им се радвам на оптимизма и постоянството, с което го правят.
Хич не очаквам Джансел да се появи с нов сериал поне една година. Тази зима пропусна ските, но съм убедена, че следващата няма да се лиши от това удоволствие. Ще се заеме с някой нов негов филм и така ще изкара лятото. За следващото лято, като привършат парите може пак да се хване с нещо кратко. Така го виждам аз, дано ме опровергае.  Praynig

Един от многото тежки моменти


И този момент ми хареса - хем цялата махала научи за резила на Сузан, хем Серай най после разбра, че не може да има подкрепата на чичото, хем най после каза ане
https://twitter.com/dayanyuregimfox/status/855505028890718209
Виж целия пост
# 482
Снейки   Hug   bouquet
 newsm78  Не знам дали ще е така, но ми се струва, че Яман е поел защитата на Атиф и дано Praynig  
На тази снимка, когато излязоха след делото Яман се вижда с мантията на адвокат, а Фуат е със сако. А преди това в съдебната зала Яман стоеше от ляво на Атиф, както Фуат на делото за Елван  Rolling Eyes


 Rolling Eyes  Струва ми се, че предположенията за Айсун, че е искала да убие Танер, а не Елван ще излязат верни  Peace  Животното Танер изпълни заплахата си към Фуат, но се надявам бащата на Айсун преди да го вкара в затвора Фуат да се саморазправи с него   bash



 newsm78  От тази снимка си мисля, че ще настанат много добри отношения на Фуат с тъста  Peace  а с Айсун ... предполагам ще видим  #Crazy  




 Rolling Eyes   Джансел е отишъл на сета с Нала  Grinning


Виж целия пост
# 483
 Rolling Eyes   Вече можем да изгледаме и 12 епизод с руски субтитри  Peace bouquet

https://vk.com/turk_dizileri?z=video-129812063_456239557%2F885fc … _-129812063_15581



Виж целия пост
# 484
Дайче  bouquet
Изгледах преведения епизод и съм в шок - от превода оставам с впечатление, че занулиха Елван  Shocked Дано не съм права.  Praynig Praynig Praynig Само фрагман  може да ми върне надеждата, че е излекувана, все пак раната е в корема, само един изстрел имаше, дано не е бил фатален. Но ако са я убили, искам най лошото наказание за Инджи - Атиф никога да не я погледне. Така ще е справедливо според мен.
Впечатлена съм от играта на всички - дори Берк, който май няма актьорско образование беше перфектен, толкова убедителен във всяка една сцена.
Много драма има в епизода и всичко е изпипано и логично подредено, браво на екипа, справили са се чудесно.
Сега си чакам финалния епизод, дано и там всичко е ОК.
https://twitter.com/FOXTurkiye/status/855480130730373120
Едно от многото подобни мнения в руския форум
Спасибо за прекрасный сериал, смотрится на одном дыхании, великолепная игра актёров, вместе с их героями сопереживаешь все события картины. Серия была очень тяжёлая и актеры с ней справились на 100%. Атыф просто молодец, так искренне играет, что слезы накатывались на глаза, всем большое спасибо за их мастерство.
Виж целия пост
# 485
Много ми стана мъчно за Атиф, особено след сцената в затвора. Чакам и аз фрагман за последния епизод.
Виж целия пост
# 486
 wavey wavey wavey
Снейки   Hug  Марги   Hug  споко  Stop  аз съм в очакване на много хубав финал  Praynig Praynig Praynig
 Rolling Eyes  Виждам много интересни и обнадеждаващи снимки на сета  Peace всички прогнозират, че ще има и скок във времето и това вероятно ще е след излизане от затвора на Атиф.  Повечето снимки са от дома на Шанал и празнуват нещо  Party
 Peace  Ето на тази Серай е усмихната с хубав стайлинг и макиаж ..., а и халката се вижда на ръката й  Crazy  Атиф е в дома си и също е усмихнат  Grinning


 Grinning  На тези е Фуат  Heart Eyes а на втората го виждаме да отива към ... Селим и Серай  Peace Селим е изправен и сигурно вече няма нужда от инвалидна количка   Praynig Praynig Praynig


 Rolling Eyes  Екрем е жив и си е в дома, но може би не е оздравял напълно  newsm78


Снейки   Hug  и аз имам съмнения, че Елван може и да не са успели да я спасят  ooooh! но се надявам обратното да е  Praynig и може да е вече да е съпруга на Фуат   Heart Eyes  защото изглежда много добре и е вече не е с обичайната си басмена рокля, а с променен стил на обличане, приличащ на неговия в ежедневието  Peace


 Wink  Има още много задкадрови снимки и с другите герой, но тях по-късно в друг пост ...  Stop
Виж целия пост
# 487
Ох, супер. Амаа ще пропуснат 4 г мъки, а Simple Smile Чакам аз финалния епизод вече Simple Smile
Виж целия пост
# 488
Добър ден!  Hug Hug Hug

Скрит текст:



Снейки, Дайче, Марги, Hug Hug Hug

Последно колко години скок имаше - беше 2013 г., май две години се минаха...  newsm78 Не си спомням за друг скок, значи още 2 години може да скочат. Ако са 4-ри ще отидем в бъдещето.  Thinking Поправете ме, ако греша, щото не съм гледала всичките епизоди. Peace Hug

Хубав ден! Hug bouquet
Виж целия пост
# 489
Привет!  Hug Hug Hug
Маргаритка  wavey
Дайче  Снежи bouquet  bouquet
Гледах ги и аз тези снимки, та разбрах че ще има скок и очаквам дори да има сватба или поне някакво тържество заради завръщането на Атиф от затвора. Серай ще прости на Атиф, защото очаквам всички да се включат във вразумяването й, просто ще разберат че е добро момче и не заслужава да страда много. Дори си мисля, че може Екрем да изпрати Селим в онази клиника в Англия, за която Атиф говореше на Серай. Ще ми се и Серай да е завършила училище и да е станала студентка.  Praynig За свое собствено удовлетворение и да натрие носа на онази кифла Мелиса.
А снимката на Едже не знам дали е от сета или това е неин тоалет,с които ходи на снимки.  newsm78 То накрая виждам, че всички актьори се снимат за спомен от проекта, та кое е сет, кое ежедневие трудно ми е да определя.  newsm78
Снежи, скокът май беше две години, а може и една и месеци, щото си спомням че Елван доста чака да назначат дата за преразглеждане на делото. Сега може пак да са около 2, ако Яман се заеме отново с делото на Атиф и успее да го измъкне по рано от там. newsm78 Па нищо чудно и СЦ да са забравили тези подробности и да ни изпратят напред във времето. Дано се сетят да погледнат паметника на Тахир, там е истината.  Wink
Попаднах на тази снимка

Нещо старо ли е или сега Танер ще се опита да направи поредната гадост? Ако пък си е приготвил за себе си, няма да го жаля, само че се съмнявам това конте да посегне на себе си.  newsm78

Дано тази вечер да има фрагман и да загатнат поне за Елван нещо, че ми е дерт. Wink
Хубав ден!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 490
Снежи  Hug bouquet
Последно колко години скок имаше - беше 2013 г., май две години се минаха...  newsm78 Не си спомням за друг скок, значи още 2 години може да скочат. Ако са 4-ри ще отидем в бъдещето.  Thinking Поправете ме, ако греша, щото не съм гледала всичките епизоди. Peace Hug
Peace  Може да не си гледала епизода, но много добри и логични разсъждения имаш  bouquet
В последния преведен епизод само видяхме, че Атиф почти в полунощ отиде в полицията, даде показания, че той е блъснал преди 4 години с колата Селим и по-точно според него са : 3 години 10 месеца и 14 дни  Naughty  На сутринта имаше дело, но след това дело само го отведоха в затвора и със субтитрите не видях, че Атиф е осъден на 4 години затвор   #Crazy  Това според мен е предварителен арест и на следващо дело ще се реши на колко години ще бъде осъден   Naughty  На мен ми се струва, че поназнайващите турски на онлайна се пообъркаха с тези 4 години, които са за престоя в затвора на Елван, а не за Атиф ...   Crossing Arms


 newsm78Ще видим ... може пък условна присъда да получи Атиф   Praynig  като направил самопризнания и това, че той избяга и не пое вината си, по решение на родителите  Stop  Фуат каза, че за отиването му в Амстердам не е трудно да направи разследване, а и Махмут също направи самопризнания за участието и на Танер в този случай. А и в коридора на съда Яман беше свидетел на срещата с Махмут и Атиф и чу точните думи на извинения и благодарност между двамата със стискане и на ръцете ...  ooooh!

 Peace  Ето още от хубавите снимки на сета  Grinning  На мен много ми харесва Бусе и е красиво момиче, а и много добра приятелка на Серай и ако не беше това ... бързане с финалния епизод  ooooh!  можехме да видим още една романтична двойка и с най-верния и красив също приятел на Атиф  Heart Eyes


Снейки  Hug   bouquet
Попаднах на тази снимка

Нещо старо ли е или сега Танер ще се опита да направи поредната гадост? Ако пък си е приготвил за себе си, няма да го жаля, само че се съмнявам това конте да посегне на себе си.  newsm78
newsm78  Според мен е нова и ... явно Танер до последно е решил да се спаси "кожата" Mr. Green  с убийство предполагам на някой в болницата ... Екрем или Елван ...  #Crazy
Виж целия пост
# 491
Дайче  bouquet
В превода и аз не срещнах никъде тия 4 години, но си спомням че едно от момичетата, дето превеждаше го написа това. Според мен Атиф го осъдиха по бързата процедура, защото той се предаде сам и не е оспорвал нищо. Вече е в затвора, те показаха и полицаите, когато го предаваха на затворническата управа. Не си спомням в предаването по телевизията дали са казали някакви подробности.  newsm78
А на тази снимка с Бусе имам чувството, че са пред някакво заведение, дори си мисля, че това е някакъв хотел на "Шанал".
Ето още една снимка от там, а има и други. Само дето се чудя що дири там Дженгиз  newsm78


Да не би да са си правили прощално парти екипа. newsm78
Виж целия пост
# 492
Снейки  Hug Peace
В превода и аз не срещнах никъде тия 4 години, но си спомням че едно от момичетата, дето превеждаше го написа това. Според мен Атиф го осъдиха по бързата процедура, защото той се предаде сам и не е оспорвал нищо. Вече е в затвора, те показаха и полицаите, когато го предаваха на затворническата управа. Не си спомням в предаването по телевизията дали са казали някакви подробности.  newsm78
Rolling Eyes  Аз го гледам втори път епизода в превод и в новините по телевизията казаха само, че засега не се знае на колко години ще бъде осъден Атиф  newsm78  Явно ще го разберем във финалния епизод  ooooh!
 Sad  Честно казано отново със сълзи гледам сцените с Атиф. Серай все още не е разбрала, че Атиф избяга като блъсна Селим, защото майка му такъв съвет му даде и той беше в шок от случилото се. Не стана ясно дали Атиф го разказа това поне на Фуат и Яман, а може и да не е, защото не го направи пред Серай, когато тя отиде в затвора и настояваше всичко да й каже "в детайли". Просто е решил да поеме цялата вина за случилото се сам и да не "орезилява" родителите си  ooooh!  Само на Серай преди да се отиде в полицията Атиф каза, че би искал и неговата майка да е така честна като е нейната Елван, но тя не го разбра, а и той нямаше желание да се пояснява ...  Cry  Аз все пак съм в очакване Фуат и Яман да разберат цялата истина за Атиф и дори и да има вече решение за ефективна присъда с ново дело да поискат условна ... Фуат го направи за Елван, може би и сега ще намери начин, но това трябва е и желанието на Серай и Елван, че и разбира се на Селим  ...  ooooh!
 #Crazy  Как ще им стигне времето в един епизод да заснемат това, което не само на мен, а и другите фенове искат да видят и разберат ... не знам  newsm78  
Ето сега виждам в ТТ, че си припомнят срещата на Ръфат и Назлъ и явно са в очакване като в приказката за Пепеляшка, да я търси и открие с ... шалчето  Heart Eyes




 Wink  Фуат прояви интерес към Яман за бързото намиране на Серай  Heart Eyes и дори скокна за първи път кафе да направи  Coffee  ама тук съвсем не очаквам да има ... продължение  Stop  
Виж целия пост
# 493
Привет!  Hug Hug Hug
Дайче  bouquet
Серай от доста време ме ядосваше и последния епизод също. Тя въобще не се постара да разбере Атиф защо харесва майка й. А той няколко пъти й споменава, че тя е разумна жена. Дори след припадъка, когато се озова на дивана в къщата на майка си пак прояви ината си и беше готова да отиде да спи при Бусе, но не и да остане заради Селим поне. Добре, че Танер реши да смекчи малко гнева й към сем. Шанал, та тя така разбра че нищо не знае за живота около нея. Имаше доста моменти в който имах желание да й начукам канчето.  bash
 
Цитат
Аз все пак съм в очакване Фуат и Яман да разберат цялата истина за Атиф и дори и да има вече решение за ефективна присъда с ново дело да поискат условна ... Фуат го направи за Елван, може би и сега ще намери начин, но това трябва е и желанието на Серай и Елван, че и разбира се на Селим  ...
Мисля, че Яман отново ще е адвоката на Атиф, няма да е морално това да го направи Фуат, а се видя че двамата са чудесен тандем и е все едно кой ще го защитава.
Много се надявах на фрагман снощи, дори си мисля че FOX ни дължи поне 3 фрагмана за финалния епизод,  защото ни лишиха от 2 епизода. Naughty А то може да се окажем накрая само с един.

Нищо не мога да разбера от тази снимка, само дето ми се струва че Атиф е тъжен.


А малкия Берк участва в някоя танцова трупа  newsm78


Спорна седмица и хубав ден!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 494
 wavey  Хубав ден   wavey
Снейки     Hug bouquet
Цитат
Мисля, че Яман отново ще е адвоката на Атиф, няма да е морално това да го направи Фуат, а се видя че двамата са чудесен тандем и е все едно кой ще го защитава.
Peace  И аз очаквам Яман да е адвокат на Атиф  Praynig  
Цитат
Много се надявах на фрагман снощи, дори си мисля че FOX ни дължи поне 3 фрагмана за финалния епизод,  защото ни лишиха от 2 епизода.  Naughty
Фокс съм ги ...  "им пожелала"  Mr. Green  след нашия сериал в петък за този сезон по-успешен сериал да не намерят  Crossing Arms  и ако отново върнат ВВ Кьосем ще съм повече от сигурна   Naughty  че си е политически слугинаж   Sick
Скрит текст:
Вече се знае, че от есента започва още един "султански" сериал и дори в темата за К.И. пишат, че вече си пускал брадата да му расте. Щат не щат на турците сега ще им правят повече такива сериали за историята на ОИ   Thinking  
Rolling Eyes  Днес (в момента) отново има акция в ТТ на феновете на сериала, но ... едва ли нещо да се промени  ooooh!
Lana Dnepr_Nice @DneprNice  12 чПреди 12 часа
Lana Dnepr_Nice ретуитна CanselPinarFan
@JuliaVladVas Аrkadaşlar yarın saat 11.30'da TT çalışmamız var ilk tweeti yazacak ...Tüm #dayanyüreğim ve #canselelçin fanları davetlidirLana Dnepr_Nice добави,
 newsm78  За снимката на Атиф нищо не откривам  #Crazy  но за тази с малкия Селим разбрах, че вчера в Турция са празнували отново "Ден на националния суверенитет и Ден на детето" от годините на Ататюрк  Peace
CanselPinarFan @nurcanelcin  19 чПреди 19 часа
В отговор до @cansellelcin
@cansellelcin "Sonsuza dek çocuk kalabilmemiz dileğiyle."
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun! https://www.facebook.com/canselelcinofficial/posts/10154572577728087:0

Цитат
Grinning  Има и видео с танца на нашия Селим  Heart Eyes Peace
https://twitter.com/YuregimDayan/status/856307029429944321

 Rolling Eyes  Появиха се още снимки от сета   Peace






Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия