
Фрагман няма, но издайнически снимки има
Кой ли ще е нещастникът
, аз залагам на квартиранта на Ръфат.И каква музика ще слушаме

https://vk.com/wall-122911019_16773?z=video4254974_456239196%2F22b1c93dc0094a9f02
В тази статия
http://www.ranini.tv/haber/23990/1/fox-dizileri-la-screeningste- … icilarin-begenisi
с помощта на гуглето прочетох:
16-26 международен телевизионен пазар ще се проведе в периода май "LA Прожекции" т FOX серия, в света на телевизията ще бъде представена на световноизвестните дистрибутори и купувачи.
Лисицата и интереса на турски телевизионен сериал е спечелил сърцата на публиката; "Kalbimdeki море", "Дръж се сърцето ми", "No. 309" и "да ми каже да обичаш" ще бъдат въведени по време на панаира.
Та тия ненормалници от лисицата
/FOX-са/, щом са решили да предлагат и нашия сериал защо не му дадоха възможност да си завършат планираните 15 епизода, ами ги пришпорват да приключат до 13. Много пари ще спечелят от новия сериал, дето ще го пуснат в петък.
Хич вече не се чудя защо е тъжен Атиф на снимката
точно за такава сватба Серай си мечтаеше и Гюлсун направо я "умножи по нула" като младоженка
А аз такива притеснения досега си имах, че няма да успеят в един епизод толкова важни проблеми на най-главните герои да ни покажат решени ...
За погребението ... няма да се изненадам, ако ни го покажат в началото
а в петък на онлайна хич няма да се моря да броя и сватбите ... 

За оправяне на настроението си слагам тези снимки от сета с най-хубавите ми герои в сериала
и с добре познатата ни фенка на Джансел 
Тия, дето съм ги гледала все някой се е женил.
Добро утро 
Atif ve Seray Dayan Yüreğim "Hoşçakal"
. Що е обещавал директора на Ендемол, като явно имат проблеми някакви с Фокс?
Пък то не идва.
пуснаха ни фрагмана за 13 епизод и ясно се чува Финал
Днес съм решила да го давам по-оптимистично
четвъртата ... я видяхме във фрагмана на Айсун
Аааа, вече ми стана ясно коя е ...