Джансел Елчин в "Dayan yüreğim"/"Дръж се, сърце" - сериал по Fox tv *Тема 40*

  • 73 627
  • 723
# 525
 wavey  Добра вечер  wavey

 Rolling Eyes  Сигурно епизода ще е по-дълъг от предишните, защото озета беше само 13 минути и започна направо с ...  погребението на Елван  Shocked  ами ...няма време   Sick  какво по-напред в един епизод  #2gunfire


Свършиха и рекламите  Rolling Eyes  хади бакалъм  Praynig

Снейки Hug   Peace този път онлайн обсъждането е в руската група за Берк   bouquet

https://vk.com/berkatan?w=wall-54630432_13337

 Rolling Eyes  Чудото стана  Peace  Селим се изправи на краката си и проходи  Cry  душичка, най ми е жал за него   Cry
Виж целия пост
# 526
Справили са се с финалния епизод, всеки е на правилното място. Naughty  Все още не мога да прежаля Елван, но това че Инджи и Танер са в затвора, а Атиф сложи тирантите на ането си ми допадна много, та съм склонна да им простя. Wink
Само малко неочаквано ми дойде това завъртане на Дженгиз на 180 градуса, но заради любимата си щерка приемам, че ще го направи. Чак ми стана кеф като го видях как мъкне тежките чували. Joy
А наш Фуат спечели много червени точки - адвокат №1 на Турция, Атиф вече не го нарича Фуат бей, а е Фуат аби.
След превода повече коментари, че почти съм заспала.
Лека нощ! Hug
Виж целия пост
# 527
Снейки  Hug  bouquet
Цитат
Справили са се с финалния епизод, всеки е на правилното място.
А с превода съм сигурна, че още повече ще ни хареса  Peace

Лека и от мен с един усмихнат Фуат   Heart Eyes Peace
Виж целия пост
# 528
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:



Снейки, Дайче, Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

Разбрах, че финалът е бил хубав, доколкото може да е след смъртта на Елван, но все пак пожеланията ми са се сбъднали.  Party Радвам се, че поне това ни даде екипът, като компенсация за преждевременното спиране, че за други и толкова няма. Peace



 Hug

















Хубав ден! Hug bouquet
Виж целия пост
# 529
Привет!  Hug Hug Hug
Дайче, Снежи  bouquet  bouquet
Дайче, на мен и с малкия превод ми хареса много, четох превода на руските девойки още снощи, та съм в час със случилото се.
Сега четох и мненията на руските девойки - всички са доволни от епизода, от сериала и са много ядосани на Фокс.
ДЕВОЧКИ,сериал ШИКАРНЕЙШИЙ....ФИНАЛ потрясающий 🔥🔥🔥
Несмотря на 2 невинные смерти,всё было замечательно!!!Никогда не думала ,что в 13 серий можно уместить настолько драматичную историю с логическим концом!!!!Все получили по заслугам,ну а самое главное -семья ШАНАЛ-АНДАЧ ВОССОЕДИНИЛАСЬ и даже кто же мог подумать...даже Дженгиз🤣 взялся за ум !

Скрит текст:
И все-таки,у нас замечательный сериал,замечательный финал!❤😍👏Я так благодарна сценаристам за то,что в условиях дефицита времени они так красиво,грамотно,логично завершили историю,закрыв практически все сюжетные линии

Финал более чем порадовал,но все же убивать Эльван было глупо...я думала у меня сердце остановится от боли за Селима...это было слишком для ребенка...не заслуживает ни одно дитя такого горя...
Безумно рада,что не осталось никаких вопросов после заключительной серии,всё логично...линия каждого была доведена до конца...
Блин,пишу и опять слёзы наворачиваются...
Это была красивая история любви и очень печальная история семей...
Полюбила этих актеров очень,буду следить за ними.
И турската публика била надоволна
в инсте у оф.страницы много недовольных комментов от турков. Тоже пишут, что всякие брендовые сериалы снимают, а этот хороший закрывают. Писали, что больше на фоксе ничего смотреть не будут.

Пожелах си това да се случи и то стана


Това беше лошо, но Айсун постъпи честно и ще си изтърпи наказанието


Селим прости първи на Атиф


И на Дайче желанието се сбъдна, дано Назлъ му конфискува ножа, че ме плаши с неговата агресивност.


Хубав ден!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 530
 wavey wavey wavey

Снежи   Hug  bouquet   Снейки   Hug  bouquet

Rolling Eyes  Виждам, че имаме вече и преведен епизода   Peace   bouquet

https://vk.com/dizimaniana?z=video-129812063_456239573%2F5e02db8 … _-129812063_16118

До писане по-късно, че съм нетърпелива да го изгледам  Stop



Приятна вечер  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 531
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Хубава неделя! Hug bouquet
Виж целия пост
# 532
Привет!  Hug Hug Hug
Дайче, Снежи  bouquet  bouquet
Снощи гледах до късно преведения епизод, та разбрах и няколко неясни момента - какво се случи със семейството на Ремзи. Всъщност вече семейство няма - Ремзи и контесата разделени, Гюлсум се омъжи за най неподходящия човек, а Ръфат почнал работа в кантората на Фуат. newsm78
Тук Дженгиз хубаво злорадстваше, ама не беше лошо и Сузан да го види като мъкне тежките торби. Wink


Наш Фуат садил китки на гроба на Елван, хвала му. Още една причина Серай да го обича. То и Мухсин бей накрая заобича бившия си зет.

Танер е умен и толкова мъже се мъчиха да го спипат и накрая любимата му глупачка Инджи го издъни. Заслужават си съдбата и двамата.

Много противоречива сватба беше - Гюлсун хвърчи в облаците, най после ще се омъжи, младоженецът му се ще да избяга, ама ножа на Ръфат е пред очите му, Дженгиз вятър го вее на бял кон, докато Мерал се чуди на тази сватба.


Накрая само едно нещо не разбрах - Селма къде  и с кого ще живее? Разбрах че започна работа, ама с това дете и самичка ако е останала в къщата, наета от Елван дали ще може да се справи? Или и тя се премести в конака на Шанал?
Хубав ден!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 533
 wavey wavey wavey
Снежи  Hug  bouquet   Снейки   Hug bouquet  
 Rolling Eyes  Хубав финален епизод гледахме, но много съжалявам, че не дадоха шанс този сериал да продължи поне до края на сезона, а се наложи в един епизод с една-две сцени да видим за последно какво се случва с всичките герои   ooooh!
За Елван разбрах, че са я откарали в болницата, но не са успели да я спасят само от една реплика на Селма към Серай като видя колието на майка си. За развода на Серай и Атиф по същия начин, само че от разговора на Серай и Бусе когато разбра, че е бременна и след това, когато четоха завещанието на Екрем Серай получи наследство като бивша съпруга.
Mr. Green  Най-после на Танер му сложиха белезници, но дано получи и доживотна присъда за убийството на Екрем, което той така цинично нарече "малка работа" пред оскотялата Инджи
 Thinking  Айсун не я мисля и вероятно баща й с помощта на Фуат ще и помогнат за по-лека присъда.
Crazy Аз наистина много се зарадвах на Ръфат, че откри истинските чувства на влюбен и то точно с Назлъ и като бонус дори е на работа при Фуат и то като компютърен специалист. Хич няма да му скучен живота на Фуат с "агресивния" Ръфат и дъщеря му, която била пък ... "хулиганка"  Joy
https://twitter.com/n_naalaa/status/858420774050332672
 

Heart Eyes  А Фуат в този епизод си спечели и приятелство, и обич на всички не само като адвокат  Peace  Като гледам появилия се нов персонаж със Селим в имението на Шанал от финалните сцени Фуат без съмнение и на сета е бил много щастлив  Crazy  
 Nala & Selim






 Rolling Eyes  А тук виждам една много хубава информация за нашия сериал  thumbsup  ще бъде гледан на ФОКС канала в Лос Анджелис  Heart Eyes Laughing
Цитат
КАНАЛ FOX В ЛОС-АНДЖЕЛЕСЕ💥

Получившие признание сериалы телеканала FOX: «Дениз в моем сердце», «Терпи, моё сердце», «Номер 309» и «Научи меня любить» будут представлены в Лос Анджелесе на американском канале Фокс в 45 минутном формате!

Peace   И една заслужена радост в ТТ за феновете на сереала  Heart Eyes




Виж целия пост
# 534
Добро утро! Hug Hug Hug Честит празник! bouquet

Скрит текст:

ДайчеHug bouquet















Хубав ден! bouquet Hug
Виж целия пост
# 535
 wavey  Хубав ден   wavey  и Честит Ден на Труда !  wavey
Снежи  Hug   Peace  bouquet
 smile3555  Не разбрах каква е причината за новите прически с отрязване на косите след финала на "Дръж, се сърце"   на главните героини Елван/Едже и Серай/Нилай  newsm78  а и Гюлсем/ Озлем  #Crazy  ...  Stop
Ur @Ur45771682  29.04
@Ece44 #EceUslu🌟

 Rolling Eyes  В превод на текста към снимката в спойлера с  google е : Жената се отказва от косата си означава да се вземат нови решения.
Скрит текст:
[N.E] @Nurertgrul  29.04
 Bi kadin saçlarından vazgectiyse yeni kararlar alıyor demektir. #eceuslu
Цитат
Обновление от Нилай
Вслед за экранной мамой и дочь решила подстричься 😀

Цитат
Обновление от Озлем
#new #Dayanyüregim #Терпимоесердце

Цитат
Походу все решили после сериала подстричься))
Like4Show likes29 Apr at 7:11 pmReply

Снейки  Hug Peace
Много противоречива сватба беше - Гюлсун хвърчи в облаците, най после ще се омъжи, младоженецът му се ще да избяга, ама ножа на Ръфат е пред очите му, Дженгиз вятър го вее на бял кон, докато Мерал се чуди на тази сватба.

Stop  Ама и на сета младоженеца хич е нямал желание за сватбата   Crazy  Joy  А пък аз ще добавя  newsm43  че много повече ми хареса булчнската рокля на Гюлсем от тази на Серай   smihesorry


 Grinning  И последно феновете на Джансел са отбелязали днешния ден с клипче от 1 май с адвокат Ахмет Гюрсой  Heart Eyes Peace
CanselElciniSevenler @CanselSevenler  8 чПреди 8 часа
@cansellelcin #hatirlasevgili #1mayıs  #canselelcin #AhmetGürsoy

https://twitter.com/CanselSevenler/status/858837430706810880




 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 536
Привет! Hug Hug :hug
Снежи, Дайче  bouquet  bouquet
Дайче, на мен ми допадна много повече това, че ми спестиха рева на Серай в болницата, а на Селим в къщи. Така или иначе стана ясно, че Елван си замина от този свят още вечерта, та нямаше нужда да гледам няколко минути в болницата и последвалите събития. Също и за развода - тя каза на майка си, че ще се разведе и го е направила, едно дело в съда нямаше да ме впечатли с нищо, щото причината за развода е ясна и няма нужда от защита на когото и да било. Оше повече, че Атиф й писа, да не му прощава, защото той не може да си прости.
За Ръфат откъде разбра, че е компютърен специалист #Crazy, аз останах с впечатление че е куриер към кантората.  newsm78
Рязането на косите на мен ми прилича на ново начало за нещо си или промяна в живота. Или поне ще сменят за малко визията, за да бъдат по малко разпознаваеми, да не им досаждат фенове и жълтурници. Пък и лято иде, за жегата е по добре с по къса коса. Причини много, само те си знаят защо са го направили.
Това за излъчването на сериала в Щатите е радостен факт, веднага сметнах че ще гледат около 40 епизода. Напълно нормално, за да не досади на зрителите.
Джансел най после е пуснал една нормална снимка от детството си - досега в негов стил винаги пускаше само някакви по смешни такива. Не че и тази не е забавна.
https://www.instagram.com/p/BTilAjWFQ6d/


Хубав ден! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 537
Снейки  Hug  много хубава момчешка снимка на Джансел Heart Eyes  bouquet
 Rolling Eyes  Феновете на Фуат и Елван направиха колаж с детските снимки на Джансел и Едже    thumbsup
bebo @fyonka8686  32 минПреди 32 минути
Elvan❤fuat
Ece ve cansel
😍😄
#eceuslu #dayanyüreğim


 Stop  И на мен ми идват в повече разните му сцени с рева на роднините в болниците и в къщи, но щом в другите сериали продължават да се заснемат може да е в интерес и на рейтинга ...  знам ли   newsm78   А може би и ако първата сцена не беше направо на гробището ...  тези, които не обичат погребенията директно с дистанционното са сменили канала за друг сериал, в които лекарите правят чудеса  ...  Naughty  На мен ми се искаше да дадат и малко от откарването на Елван в болницата и по-малко от плача на Серай на гроба ...  ooooh!
Thinking  За развода на Серай с Атиф ... Ами Серай 10 епизода упорито казваше, че няма да прости на майка си, но го направи в края на краищата  Crossing Arms  
 ooooh!  За аборта ... останахме изненадани, че не го е направила, защото на прегледа в присъствието на Бусе лекарката каза на мед.сестра да я подготви веднага ... Явно се е отказала, а след това Бусе на Ердем е казала само, че е Серай е бременна, но го е излъгала за направения аборт.  
 Rolling Eyes  На мен например щеше да ми бъде много интересно да разбера Яман наистина ли беше адвокат на Атиф още в началото и на колко години го осъдиха  newsm78  Ние си внушихме, че е Яман, но .... може да е бил и служебен ... споменаваше се името и на някакъв Шевкет и Инджито ми се струва, че с него дойде с подготвените документи за подписа на Атиф в затвора. Затова се изненада като дойде Фуат и Атиф я уведоми, че той вече му е доверен адвокат.  След това Атиф настоя Фуат да му каже кога ще излезе от затвора, което означава, че Фуат е много добре запознат с делото много преди тази среща на Атиф с Инджи и само след 3 месеца Атиф беше освободен. И не само, ами през тези 3 месеца Атиф упълномощи Фуат да поеме неговите ангажименти в холдинга на Шанал и така Фуат с разследващия полицай е успял да сложи законно и подслушвателно устройство на телефона на Инджи. Интересно беше и самото пристигане на Атиф в холдинга, че беше посрещнат не само от Мелиса, която работеше там, но и от Ердем и двамата с усмивка му казаха, че аннето Инджи нетърпеливо го очаква в кабинета си. Оставам с впечатлението, че и двамата са били в помощ на Фуат за предотвратяване на бъдещи финансови злоупотреби от аннето на Атиф.  Така си мисля и  защото Атиф като взе решение да замине в Амстердам много сърдечно се раздели с Мелиса и на нея гласува доверие за холдинга в Истанбул   Peace

Wink  Определено Мелиса вече е и приятелка на АтСер  Heart Eyes

 Peace  Много интересна ми беше и сцената с Инджи и Танер в дома на Шанал вечерта, след като го освободиха от полицията по делото за убийството на Елван. Не знам по каква причина, докато я успокояваше, че нямат никакви доказателства срещу него момчето, което го охраняваше беше там и ни показаха изражението на лицето му, когато Танер говореше, че заради Айсун Фуат за него не е опасен и когато заговориха как да вземат подписа на Атиф за управлението на холдинга също ни показаха охранителя на Танер в лице и като си тръгна с ръце в джобовете, като че ли отвратен от чутото какво са направили и какво още искат да направят  ...  Naughty
За Ръфат откъде разбра, че е компютърен специалист #Crazy, аз останах с впечатление че е куриер към кантората.  newsm78
Ами Ръфат каза на Яман, че е видял някакъв детайл за принтера му при продавача на площада  Peace  което означава, че е много наясно с всевъзможни други устройства към хардуера на компютрите   typeuu   А и в стаята си имаше личен комп, който според мен е ползвал не само за достъп до и-нет  Rolling Eyes
Rolling Eyes  И още от една реплика на Фуат стана ясно за Ръфат, че е дал веднага сведения за хората, които трябваше да подпалят дома на Елван и затова отведоха в полицията и приятеля му Джанер  Naughty Това за мен означава, че Фуат първо си е съставил добро мнение за Ръфат и след това Ръфат е видял и разбрал коя е Назлъ, а не се е наложило като Пепеляшка да я търси с шалчето  Heart Eyes Laughing

 Grinning  От феновете на Атиф/Берк за сцените с Фуат/Джансел   Heart Eyes Peace
Цитат
БЕРК АТАН | BERK ATAN
Apr 28, 2017 at 10:47 pm on БЕРК АТАН | BERK ATAN's post
Любимчики♥
Виж целия пост
# 538
Дайче  Hug  bouquet
Аз съм сигурна, че Яман беше адвокат на Атиф, защото когато даваха делото Атиф стоеше на подсъдимата скамейка, Яман беше от едната страна с тогата, а от другата страна стоеше цивилен мъж, предполагам прокурор. Фуат беше в съда, но беше цивилен. От епизодите останах с впечатление, че Фуат е собственик на кантората, а Яман е съдружник. А Фуат пое да защитава интересите на Атиф в холдинга, защото той имаше интерес да се бори срещу Танер и да го вкара в затвора. А и Атиф му имаше доверие, не е пожелал да използва семейния им адвокат, защото определено не искаше семейството му да се намесва в случая.
За аборта - Серай не винаги се доверяваше на Бусе, защото знаеше за приятелството й с Ердем и си е направила сметката, че Бусе може да я издъни, както и стана с бременността. Пък това бебе си беше  изненада за нас зрителите.
Мелиса си промени мнението за Серай, когато тя отказа наследството от Екрем и най вече, когато вдигна скандал на Атиф за парите за Селим. Чак тогава тя разбра, че това момиче не е златотърсачка. Вече беше наясно, че няма шанс да спечели Атиф, той е нещастен и напуска страната заради Серай и тя направи едно добро дело за двамата. Но не вярвам да е станала приятелка със Серай, все пак си казаха доста обидни думи двете.
Цитат
И на мен ми идват в повече разните му сцени с рева на роднините в болниците и в къщи, но щом в другите сериали продължават да се заснемат може да е в интерес и на рейтинга ...  знам ли
Едно момиче от руския форум обясняваше на други защо е нисък рейтинга на нашия сериал, гледала била много турски сериали и според нея шанс имат тези, в които има много интриги. Докато в нашия имаше само драма. Не знам дали е така, споделям нейното мнение. А драмата беше толкова силна, че и Фуат се разплака.


Едже е много смела с тази прическа - харесва ми, макар че не я познах Embarassed


Виж целия пост
# 539
 wavey   Добро утро  wavey
Снейки Hug  bouquet
 newsm78  И аз предположих за Яман, че като е отляво на Атиф е адвокат-защитник, но отдясно  също стоеше друг адвокат с такава тога ....  newsm78  Фуат наистина беше цивилен на заден план, но за Яман не съм вече много сигурна дали е бил защитник на Атиф ...  Outta Joint  Във финалния епизод разбрах, че Фуат има право да бъде адвокат на Атиф, защото Елван не е жива.  И не случайно когато се появи и седна до Атиф на срещата в затвора с аннето Инджи тя реагира прибързано и се опита да отстрани Фуат, че бил адвокат на Елван, при което той моментално я апострофира : "на покойната Елван" и след това каза, че вече е адвокат на Атиф  Peace В делото срещу Танер наистина изисква по-опитен адвокат, а за Яман в характеристика му пишеше, че млад адвокат и работи с наставленията на Фуат  Peace
 




Grinning  Очаква се нов репортаж с Джансел  Heart Eyes  Peace
CanselPinarFan @nurcanelcin  11 чПреди 11 часа
@cansellelcin #repost nutritionistanbul Mayıs sayımız çıktı 🎉 Röportajımızı, başarılı oyunculuğu ile adından dünyada http://instagram.com/p/BTjNg4vhJba/


Хубав ден   Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия