Джансел Елчин в "Dayan yüreğim"/"Дръж се, сърце" - сериал по Fox tv *Тема 40*

  • 73 627
  • 723
# 570
Привет!  Hug Hug Hug
Знам си аз, че Дайчето ще открие тези "нови" стари снимки откъде са.  bouquet
Покри се този човек и ни котки показва, ни куче, за жената да не говорим.
Може би обмисля снимането на някой нов негов филм?  newsm78 Ако е така, време е да снима и някой, които ще се хареса на младата аудитория. Като първия му такъв. Отива му да е сериозен режисьор  Peace

Приятен ден! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 571
Здравейте! Hug Hug Hug

Дайче, Снейки, bouquet bouquet bouquet

Мисля да си дам почивка от турските сериали и форума... след неуспеха с рейтинга на почти всичките ми любимци този сезон. Peace ooooh! Не казвам, че ще напускам, може и да драсвам нещо понякога, но няма да съм толкова активна.  Peace Накратко - покривам се и аз като Джансел!  Wink Дано пък нещо ме активира!!!  Praynig Praynig Praynig

Приятен ден! Hug bouquet
Виж целия пост
# 572
 wavey wavey wavey

Снейки  Hug Peace
Покри се този човек и ни котки показва, ни куче, за жената да не говорим.
Може би обмисля снимането на някой нов негов филм?  newsm78 Ако е така, време е да снима и някой, които ще се хареса на младата аудитория. Като първия му такъв. Отива му да е сериозен режисьор  Peace

Rolling Eyes  Голям късмет са имали младите актьори с продуцент-режисьора си Джансел   Heart Eyes  снимките на неговия филм "С боси крака в училищния двор" са били не само в Турция   Peace  но и във Франция и Индия   coolcool
Цитат
 Vizyon Tarihi: 2 Ekim 2009
Yapımı : 2009 - Türkiye ,  Hindistan ,  Fransa
Tür : Dram ,  Komedi ,  Romantik
Süre: 90 Dak.
Yönetmen : Cansel Elçin
Oyuncular : Binnur Kaya ,  Altan Erkekli ,  Cansel Elçin ,  Berk Hakman ,  Ezgi Asaroğlu
Senaryo : Cansel Elçin ,  Meltem inan
Yapımcı : Cansel Elçin ,  Abdullah Baykal




Снежи Hug   bouquet
 ooooh!  Разбирам те ...  smihesorry  и ...  за нашата тема   #Crazy  ако имаме новини от и за Джансел не ми се иска да ни ги сложим ...  Outta Joint
 Mr. Green  Не се удържах и сега отново хвърлих едно око на прословутия "рейтинг" за снощи и по-специално ФОКС с какво и как са се представили след 20:00ч.  newsm78  и ... втори петък са излъчили чуждоземски филм   "Астерикс и Обеликс: Бог да пази Британия" 2012 г. ‧...   smile3505  
Скрит текст:
38   ASTERIKS VE OBURIKS GIZLI GOREVDE (Y.S)   FOX TV   19:59   22:22   1,34  3,52
Приятен следобед   Hug
Виж целия пост
# 573
Привет!  Hug Hug Hug
Снежи  bouquet
Разбирам разочарованието ти и нужда от почивка, но се надявам да се появи нещо интересно и наистина да те активира. То и аз не очаквам скоро да се появи нещо АУ  Wink, все пак е време за почивка за повечето актьори, но дано на есен има промяна в турските дизита, та да се съберем на интересни проекти.
Дайче  bouquet Определено ФОКС не спряха нашия сериал заради някой друг, но царица парица е определила спирането му преждевременно. Кой знае какъв е бил договора, та не успяха да си снимат двата епизода.  newsm78 Поне се радвам, че свърши добре /изключението е Елван/.
Но пък екипа се е забавлявал при приключването, не виждам недоволни физиономии.
http://www.muvizat.bid/online/dayan-yüreğim-final-sett … zle?v=fLBW3sv9fSs
Адвокат Фуат


Приятен ден!
Виж целия пост
# 574
 wavey  Приятен ден   wavey
Снейки  Hug bouquet
 ooooh!  Аз наистина все още съжалявам за спирането на нашия сериал с 13 епизод и според мен причината не е в рейтинга, който дори за 12 епизод беше 3,90. Виждам, че и ФОКС вече 2 седмици не започнаха излъчването на нов сериал  newsm78 Тук наистина има нещо друго и ... може би е тази публикация за Едже от 10 април  Sad  която не ми се слагаше в темата като гледахме сериала, защото може и да е ... папарашка  Написано е, че Едже е имала нервна крива в караваната и подобно на Мерием У./Хюррем във ВВ/  вече била със симптомите на "прегаряне"   newsm78
Karagül @karagul_haber  10.05
Ece Uslu sette sinir krizi geçirdi - Akşam http://dlvr.it/P6DrM9  #eceuslu
http://www.turkiyegazetesi.com.tr/magazin/463243.aspx

#Crazy    Дано не е вярно   Praynig но ако е  Sad  нека бързо да се възстанови за следващите си нови роли  Praynig Praynig Praynig
 Naughty   Никак не им е лесно на актьорите с роли в сериалите   ooooh!   Ами, че те трябва да заснемат да 5-6 дни епизод с по-голямо времетраене от игрален филм и това продължава от септември до края на юни, а ако има висок рейтинг само с почивка 2-3 месеца започват следващ сезон. А Едже беше в главната роля на сериала "Черна роза", който излъчваха 4 сезона с общо 125 епизода от 29 март 2013г. с финал миналата година на 10 юни 2016г. През миналото лято засне и игрален филм "Vezir Parmağı" (2016)на Махсун K. и веднага есента се появиха публикациите за ГР в нашия сериал ...  Rolling Eyes  Още в начало започнаха и коментариите, че в новата си роля на Елван, Едже приема роля с драма, подобна на Ебру в ЧР ...   Thinking  Не беше точно така, но само феновете и на двата сериала на Едже знаят това  ...  Stop
Но пък екипа се е забавлявал при приключването, не виждам недоволни физиономии.
http://www.muvizat.bid/online/dayan-yüreğim-final-sett … zle?v=fLBW3sv9fSs
Адвокат Фуат

Grinning   Наистина и се вижда това от снимките и клипчета на сета за финалния епизод   Peace   Laughing




Laughing  И Нала дори я включиха в епизода  Heart Eyes  голям жест беше това към Джансел от целия снимачен екип    coolcool






 #Crazy  Все още няма никакви новини и снимки за Джансел   Cry  но днес е "Ден на майката" и феновете са сложили тази снимка за поздрав на двете майки на сем.Елчин   Heart Eyes Peace


Виж целия пост
# 575
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Дайче, Снейки, bouquet bouquet

Едже с майка си. Hug



Успешна нова седмица! Hug bouquet
Виж целия пост
# 576
Привет!  Hug Hug Hug
Дайче, Снежи  bouquet  bouquet
Цитат
Написано е, че Едже е имала нервна крива в караваната и подобно на Мерием У./Хюррем във ВВ/  вече била със симптомите на "прегаряне"
Дайче, подобна новина четох и в друг техен вестник, когато търсих инфо за спирането на сериала. Но според превода на гугъл останах с впечатление, че Едже е получила нервна криза, когато е разбрала за спирането на сериала. Не му отдадох значение, първо щото превода на гугъл не е достоверен, и второ-  знам, че често публикуват невярна информация.  Но е много вероятно при този снимачен маратон да не е издържала.

Нилай с майка си и с новата прическа



Повече ми хареса с прическата в сериала.

Хубав ден и успешна седмица!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 577
Привет!  Hug Hug Hug
Джансел се покри и ние с него.  Wink Дано това затишие при него да доведе до "буря".  Praynig
За разлика от него Нилай се показва в социалните мрежи и най вече ще участва в сериал. Ако е на младежка тематика, мисля да го загледам.

 
Цитат
... скоро выйдет новый сериал, в главных ролях, в котором, Нилай Дениз и Сечкин Оздемир,
Някой да има мнение за партньора й.
Хубав ден! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 578
Не мога да не отбележа тази стара за Джансел снимка, но нова за нас.



https://www.instagram.com/p/BURbl12lWaF/
Коментар, който на мен ми говори, че това е от някой филм на Джансел от френския му период
Awesome....your series was great everything was great actors and actress ,soundtrack congratulations
Страхотно ... серията ви беше страхотна, всичко беше велик актьор и актриса, поздравления за саундтрака
 
Виж целия пост
# 579
 wavey  Хубав ден   wavey
Снейки  Hug  много благодаря   bouquet
Не мога да не отбележа тази стара за Джансел снимка, но нова за нас.



https://www.instagram.com/p/BURbl12lWaF/
Коментар, който на мен ми говори, че това е от някой филм на Джансел от френския му период
Awesome....your series was great everything was great actors and actress ,soundtrack congratulations
Страхотно ... серията ви беше страхотна, всичко беше велик актьор и актриса, поздравления за саундтрака
 
#Crazy  От тук, от там ... снимки, или репортаж (ама на неразбираемия турски) си признавам, че много малко зная за "френския" период на Джансел и то не само за ролите му във филми и театъра   newsm78  защото ето и сега в ТТ ни припомнят и неговия късометражен филм "Papillon"/"Пеперуда"/от 2003г. заснет във Франция, на който той е и режисьор, и сценарист, а първия му турски сериал е ПК  /Kırık Kanatlar /2005-2006г.  Peace 
Цитат
Kelebek
(Papillon)

Kısa Film
2003
Yönetmen   Cansel Elçin
Senaryo   Cansel Elçin
Görüntü Yönetmeni   Philippe Brelot
Süre   5 dk
Tür   Kısa, Komedi
Özellikler   Renkli
Ülke   Fransa
https://twitter.com/nurcanelcin/status/865838957568962560



 Stop  Нова снимка на Джансел ...  йок   ooooh!  ама на Нала има ... в очакване на обяда си върху зоопокривка    Grinning  Joy
Виж целия пост
# 580
 wavey  Хубав ден   wavey
Снейки   Hug  много благодаря   bouquet
Не мога да не отбележа тази стара за Джансел снимка, но нова за нас.



https://www.instagram.com/p/BURbl12lWaF/
Коментар, който на мен ми говори, че това е от някой филм на Джансел от френския му период
Awesome....your series was great everything was great actors and actress ,soundtrack congratulations
Страхотно ... серията ви беше страхотна, всичко беше велик актьор и актриса, поздравления за саундтрака
 
#Crazy  От тук, от там ... снимки, или репортаж (ама на неразбираемия турски) си признавам, че много малко зная за "френския" период на Джансел и то не само за ролите му във филми и театъра   newsm78  Ето и сега в ТТ ни припомнят и неговия късометражен филм "Papillon"/"Пеперуда"/от 2003г. заснет във Франция, на който той е и режисьор, и сценарист, а първия му турски сериал е ПК  /Kırık Kanatlar /2005-2006г.  Peace  
Цитат
Kelebek
(Papillon)

Kısa Film
2003
Yönetmen   Cansel Elçin
Senaryo   Cansel Elçin
Görüntü Yönetmeni   Philippe Brelot
Süre   5 dk
Tür   Kısa, Komedi
Özellikler   Renkli
Ülke   Fransa
https://twitter.com/nurcanelcin/status/865838957568962560
Ben şuna inanıyorum, dünyada ne yaparsan yap iyi veya kötü, bir dakika sonra, on dakika sonra, on sene, yirmi sene sonra o gelip sen buluyor това казва Джансел и в превод с  google  е :  Аз вярвам, че това, което правите е добро или лошо в света, след една минута, десет минути по-късно от десет години, двадесет години по-късно, той ще дойдат да намерите


https://www.youtube.com/watch?v=v9L_iluAnBY

 Stop  Нова снимка на Джансел ...  йок   ooooh!  ама на Нала има ... в очакване на обяда си върху зоопокривка    Grinning  Joy
Виж целия пост
# 581
Привет!  Hug Hug Hug
Дайче  bouquet
Новини няма, но се появиха нови снимки от старо време




Една, която да ни напомня за якичките на Джансел  Wink


И един работещ Джансел

Ходил е на мач
https://twitter.com/cansellelcin/status/866396089087348736

Хубав ден и успешна седмица!  Hug Hug Hug


Виж целия пост
# 582
 wavey  Приятен ден  wavey
Снейки   Hug bouquet
 Grinning  На този мач на Фенербахче  Peace   сигурно е ходил Джансел   Heart Eyes
Цитат
►►Türk Dizileri- Большой Клуб турецких сериалов
today at 12:33 am

Многоуважаемые поклонники турецких сериалов. Мы уверены, что среди нас не мало поклонников и БАСКЕТБОЛА)
Поздравляем Турцию и болельщиков команды Фенербахче с прекрасным событием!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Фенербахче стали чемпионами ЕВРОПЫ!! 🏀

Wink  За тази снимка не пише, че е нова  Stop  но е подходяща за победата за Фенербахче  Grinning


 Rolling Eyes  И майския брой на списанието Nutrition Istanbul с репортажа за Джансел вече е излязъл   thumbsup
Виж целия пост
# 583
Честит празник!  Hug Hug Hug
Дайче  bouquet
Надявам се руските девойки да направят превод на репортажа, та да разберем дали правилно се храни Джансел. Wink Вече знаем, че обича да си поспива, изразходва калориите с ритнитопка, обича да играе с котките и кучето и може би да си почива ей тъй  Grinning
Виж целия пост
# 584
Привет!  Hug Hug Hug
Джансел е публикувал снимка на котето Тео в инстаграм.
https://www.instagram.com/p/BUhDy88FA7V/

Според наблюдателни фенове, това е котето, което той подари на парижани.
Цитат
You must be in Paris, this cat is the one you offered to your brother's family, he is very cute
Та е много вероятно да са в Париж в момента. Той в едно интервю споменава, че всяка година ходят там на фестивал, посветен на анимационното кино, та може и поради тази причина да са там. newsm78

Хубав ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия