Джансел Елчин в "Dayan yüreğim"/"Дръж се, сърце" - сериал по Fox tv *Тема 40*

  • 73 627
  • 723
# 585
 wavey wavey wavey
Снейки  Hug bouquet

Джансел е публикувал снимка на котето Тео в инстаграм.
https://www.instagram.com/p/BUhDy88FA7V/

Според наблюдателни фенове, това е котето, което той подари на парижани.
Цитат
You must be in Paris, this cat is the one you offered to your brother's family, he is very cute
Та е много вероятно да са в Париж в момента. Той в едно интервю споменава, че всяка година ходят там на фестивал, посветен на анимационното кино, та може и поради тази причина да са там. newsm78
Rolling Eyes  Да, това е котето, което Джансел занесе на "парижани" се казваше Симба ...
https://www.instagram.com/p/BJZk8mbDP5S/?taken-by=cnslelcn_official
Pınar et Simba.
https://www.instagram.com/p/BI8Z3plDAIz/?taken-by=cnslelcn_official

 newsm78  И от какъв зор са го пофренчили на Тео    #Crazy   не ми харесва ...  безлично и много срещано име за мен е   Crossing Arms  

 Rolling Eyes  А това може би е нова снимка на Джансел и вероятно наистина е в Париж  Heart Eyes на някаква автобусна снимка си е поприказвал с 94 годишен ветеран от 2 световна война  Naughty който е бил ... срещу Хитлер  ...   Stop  
CanselElciniSevenler @CanselSevenler  3 чПреди 3 часа
В отговор до @cansellelcin
"@cansellelcin Otobüsü beklerken sohbet ettiğim 92 yaşında 2.dünya savaşında Hitler'e karşı savaşmış genç… https://www.instagram.com/p/BUjocT7lVaF/ "

Дословен превод с  google  Чат, докато чака автобуса бях млад 92-годишен война срещу Хитлер през Втората световна война 2 ...
 Wink  Джансел ми се струва, че е с много къса пострижка и  ... я крие с шапка   Heart Eyes  Това се случи и когато снима филма "Удар"   Grinning  така че ...  Stop ще разберем дали и това лято няма да ни изненада  Laughing
Цитат
كــــــل عــــشــاق Cansel Elçin
· 5 август 2014 г. · Редактирано ·
 
New Cansel Elçin with yelda gurkan #set #canselelcin
Приятна вечер  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 586
Привет!  Hug Hug Hug
Дайче  bouquet Наистина е в Париж, разбрах че е започнал техния Рамазан, та явно е решил по този повод да посети семейството си.
На мен пък ми допада новото име на котето, само дето ми е много странно с този белязан нос.
Самира е отбелязала този туит, но впоследствие е бил изтрит. newsm78 Някакво инфо ли е имало за двамата или само предположение?
https://twitter.com/MuzikveTV/status/868229740221669377

Приятни почивни дни!
Виж целия пост
# 587
 wavey  Приятен ден и успешна седмица   wavey
Снейки   Hug bouquet
Наистина е в Париж, разбрах че е започнал техния Рамазан, та явно е решил по този повод да посети семейството си.
Rolling Eyes  Ако Джансел е в Париж  newsm78  може би ще се появи и някоя снимка от Ролан Гарос  Heart Eyes Тази е от миналата година  Laughing и феновете в ТТ са в очакване на нова  Peace
CanselElciniSevenler @CanselSevenler  23.05
 @cansellelcin Bir yıl önce Paris'te 'Roland Garos Wawrinka-Rosol' tenis maçını izliyordunuz 🎾 #RolandGarros #paris #tennis


Виж целия пост
# 588
Привет! Hug Hug Hug
Дайче  bouquet
Може и от някое кафене да пусне снимка, ама надали.
В туитър са пуснали новина, че по канал D ще дават комедийния му филм с Йозге
https://twitter.com/nurcanelcin/status/869616236740710400
Виж целия пост
# 589
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Благодаря ви за всичко споделено!  bouquet Hug Да е жив и здрав Джансел, и да се забавлява лятото, пък есента дано се появи нещо. Praynig Wink Не знам снимката нова ли е... сякаш имам спомен да е пускана, ама скоро е споделена. newsm78



Хубав ден! bouquet
Виж целия пост
# 590
Привет!  Hug Hug Hug
Снежи  bouquet Май тази снимка е стара, и аз имам спомен че съм я виждала.
В туитър публикуват откъси от интервюто на Джансел в списанието и постват по 1 изречение от откъса.

Fransız mutfağını çok iyi bilirim, iyi de yaparım. Herkes et pişirmeyi bilmez, eti doğru pişirmek çok önemlidir.
Знам, че френската кухня много добре, правя добре. Всеки знае как да се готви месо, готвя месо
правилно е много важно.



Sağlıklı beslenmek için bedenini dinleyeceksin. Hangi yemeğe ihtiyacın olduğunu bedenin sana söylüyor. Onu tatmin edeceksin
Ще слушате тялото си за здравословна диета. Кои тялото ви казва, че трябва да се яде. Ще го наситя



Hayvanlarla bağım çok kuvvetli olduğu için bir dönem eti bırakmaya karar verdim. Bir belgesel izledim ve psikolojim bozuldu.
Реших да напусна връзка ми с животни за месо е твърде силен термин. Гледах документален и психология е счупен.


От последния откъс оставам с впечатление, че вече е вегетарианец. Спомням си от снимки как хранеше Нала с маруля- Grinning

Хубав ден!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 591
 Hug   Приятен следобед   Hug

Скрит текст:
Снежи   Hug    bouquet
Hug Да е жив и здрав Джансел, и да се забавлява лятото, пък есента дано се появи нещо. Praynig Wink
+1  Peace  и аз съм в очакване  Praynig Flowers Four Leaf Clover  

Снейки   Hug bouquet
 Peace  Много ти благодаря за превода на откъсите от новото интервю с Джансел   Heart Eyes Grinning


 Rolling Eyes Тази снимка ми напомни за един афиш на Джансел за срещата му със студентите и преподавателите в Uludağ Üniversitesi в края на 2011г.    thumbsup


https://www.facebook.com/gayesokmenajans/videos/10150479598083685
Превод с  google на коментара за срещата в спойлера  :
Скрит текст:
23 декември 2011 г.
Cansel Elçin, дава вкус на готовност до интервю в Улудаг университет.
Студентите, които искат да видят най-известните играчи, които Улудаг университет, гост на радио Film общество е довело до това стълпотворение.
С залата за пристигащи преля 800-местния зала Elçin бе изпълнен с хиляди хора.
Бурса каза, че е специално място за себе си Cansel Elçin, 80-те, баща ми работеше в Бурса, Бурса, се основава на любовта, затова аз съм толкова стар. Наскоро попаднах на Бурса Silk Road филмов фестивал. Ще продължим да работим с различни серии и филми проект в Бурса. Защото Бурса филми и кинодейци за високо ценим нашето '', каза той.
актьор известен със своята скромност, "Аз съм в момента действа, докато спасяването на живота на лекаря 5 годишно дете. Ето защо ние не трябва да растат бизнеса ", каза той.
Интервю Зеки Мюрен в последния раздел на една песен изпята от Cansel Elçin, беше изпратен с аплодисменти от студентите ...
Wink  Ето и тази част от видеорепортажа с Джансел, в която запява любимата песен на баща си  Gitme Sana Muhtacım/Трябва ли да кажем върни се/ на Zeki Müren  Party Joy
https://www.youtube.com/watch?v=WnWvdTOtfKg
 Outta Joint  Мислех, че ще ми бъде трудно да открия и линка на песента, която Джансел започна  #Crazy  но не беше така и успях  Laughing
https://www.youtube.com/watch?v=Jsb-3WxYCt4

Peace  Новото интервю на Джансел е много по-интересно и дано го публикуват поне в достъпен превод с  google
Виж целия пост
# 592
Привет!  Hug Hug Hug
Цитат
Новото интервю на Джансел е много по-интересно и дано го публикуват поне в достъпен превод с  google
Дайче  bouquet Дано да го публикуват, наистина е интересно, има много нови факти от живота му във Франция. Това поне разбрах от публикуваните отделни изречения в туитър - говори за велосипед, мотоциклет, игри в детството си, но превода с гуглето е  #Crazy.
Виж целия пост
# 593
 wavey wavey wavey
Снейки  Hug bouquet
 Rolling Eyes  Има частичен превод на интервюто от руските фенове на Джансел, но само какви храни предпочита ...    Stop
Цитат
Интервью журналу "NUTRILION": май 2017 г.

Из интервью Джанселя журналу "NUTRILION":
Моё тело и так говорит мне чего желает. Когда проголодаюсь, слушаю своё тело.
Например в последнее время душа желает красных ягод, клубники, черники.
Последнее время покупаю пробиотик йогуртов, кладу в него красных ягод, банан или грецких орехов.
На обед мясо и рядом обязательно овощи.
На ужин салат.
После 19.30 хочу кушать, но даже если очень проголодаюсь сдерживаю себя.
В крайнем случае чтобы перекусить беру грецких орехов, миндаль или простые орешки.
Раз в неделю делаю себе праздник, хожу в ресторан или ем гамбургер, чипсы.

Перевод Ниджар Мамедовой специально для группы https://vk.com/canselelcin_fanclub


ooooh!  На мен това изобщо не ми е интересно  Crossing Arms  Време е вече да ни зарадва поне с някоя нова снимка, а след това и ... с някоя новинка за филм или пък  Praynig Praynig Praynig   за сериал в новия сезон   Heart Eyes  Grinning
 newsm78  Като не знам турски  Outta Joint  не мога да разбера Джансел дали не е публикувал в списание "Bavul" впечатленията си от филмовия фестивал в Бургас миналата година, на който получи и най-голямата награда за филма си  Peace Laughing  

CanselPinarFan @nurcanelcin  5 чПреди 5 часа
 @cansellelcin Yazar Cansel Elçin! #canselelçin




Приятна вечер  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 594
Дайче  bouquet
На мен пък ми е интересно що за човек е Джансел , това за храненето ми говори, че той се интересува от здравословното хранене и се старае да го спазва, което е един голям плюс според мен. Здрав дух в здраво тяло.  Wink
Нова снимка май  newsm78 има, естествено свързана с футбола Laughing

https://www.instagram.com/p/BVC13Olh-an/


А за нов проект в телевизия не е ли рано  newsm78, за филм май е време, ама нека да мине рамазана/рамадана  Embarassed и тогава ще чакаме новини.

Хубав ден!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 595
 wavey  Хубав ден  wavey
Снейки   Hug   bouquet
 Stop   Хич не ми е рано да прочета за Джансел   Heart Eyes   че ще го видя още тази есен с нова роля в сериал  Praynig Praynig Praynig  
 Rolling Eyes  Ето с Нилай /нашата Серай/ вече е в ГР на Аслъ и дори излязоха фрагманите за новия й сериал "Ateş Bocegi" / "Светлячок" /  #Crazy  БГ превода може би е "Светулка" на този ... "Пожар Бръмбър"  Outta Joint  /  Не ми е ясно дали и в новия й сериал ще се появи Берк / Атиф /   newsm78   Crazy
Скрит текст:
Laughing  Доколкото разбирам тази малка сладурана / приятелката на нашата Елиф от ЗуД / ще е в екранната сестричка в новия сериал на Нилай   Peace  


А какво ли ще се случи с това детенце, много ми харесваше


 
 Peace  Определено не само на теб и мен, а и на Джансел много ни хареса малката актриса  Heart Eyes  и още повече продуцентите  Peace


 Wink  Докато чакам Джансел мисля да му хвърля едно око на този нов сериал през лятото  Grinning  







 

Виж целия пост
# 596
Привет!  Hug Hug Hug
Дайче  bouquet
И аз съм решила да гледам този сериал с Нилай, руските девойки писаха, че ще е комедия, дано да ми допадне.
Нилай може да си позволи да работи повечко - тепърва трябва да се утвърждава като добра актриса, пък и паричките не са излишни. Те "големите" турски звезди не спират да работят, та какво остава за по малко платените. Пък още е млада, има време и сили да се труди.
Дано и партньорът и да е добър. Според мен Берк няма няма да участва, някоя фенка е направила колажа с любимеца си.
Хареса ми трейлъра
https://vk.com/dizimaniana?z=video-122911019_456239273%2Fff3f025fb3e1ac85e2
Скрит текст:
Такъв панталон на райе имах на млади години, без коланчето и много си го харесвах
Дайче, ако искаш може да пишем в темата за сериала на Нилай, докато Джансел започне нов проект.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 597
Привет!  Hug Hug Hug
Не знам доколко мога да вярвам на превода на гугъл, но според тази статия
 http://www.milliyet.com.tr/cansel-elcin-in-baba-acisi-magazin-24 … m_content=2466474

бащата на Джансел е починал.
Явно е истина, защото видях съобщения на Самира и други в туитър. Ето и съобщението от Джансел
https://www.instagram.com/p/BVLMc3dlEAM/
Всъщност Милиет са публикували думите на Джансел.
Дано баща му да е на едно по хубаво място. Praynig
Виж целия пост
# 598
Привет! Hug

Снейки,  Hug за съжаление е вярно - баща му е починал.  Cry Cry Cry Cry  Cry Много жалко.  Cry Нека почива в мир!  Praynig



Това е написал Джансел в памет на баща си.    newsm45 newsm45 newsm45

Цитат
Абсолютно никого не слушаше. Правеше каквото му дойдеше на ума. Не се доверяваше на хората. Гледаше живота и света от обратната му страна. Някои те наричаха луд. Какво говорите? Какво правите? Може ли такова нещо, г-н Невзат? Но накрая все излизаше прав, както винаги. Твоите разговори хората ги слушаха с часове. Беше успял да ни разсмееш и до последния си момент. Ти ме научи, че единственото богатство на света е да се разходиш и споделяш. Да обичам животните, да чета Сабахаттин Али, да слушам Джаксуел Брел, да гледам Хоффман, Стиви Макуйин, Ален Делон, Дъстин Хоффман... ти ме научи. Ти поиска аз да мога да говоря много езици. Обичаше много света, но не си обясняваше границите, с които хората го оприличават. Благодарение на теб много се разходихме. Много се пренасяхме. Въобще не се спирахме. Защото ти не знаеше да си стоиш на едно място. Във всяка къща, която отивахме, каравана, първата ти работа беше да закачиш календар със снимката на Ататюрк. Единственото, от което се страхуваше, беше безцелното време, летящо от този календар. Беше много красив. Един ден, като се качихме в асансьор в Париж, погледна се в огледалото с този хубав костюм. Каза, че си като младеж на 20 години, но тялото ти остарява и продължава да старее. Обичаше много живота. Де да можеше още да живееш. Но, татко, спи спокойно.
Обичаше много и мене и брат ми, и направи от нас хубави хора.
Сигурен съм в това, ще се опитам да продължа да бъда добър човек. Обещавам!
Много те обичам, татенце. Много ще ми липсваш.
Погледите ти, косите ти, ръцете ти, аромата ти, кожата ти...
Това да те прегръщам... Много ще ми липсва. Много..
Сбогом!
Виж целия пост
# 599
 Cry Cry Cry





http://www.habertire.com/gundem/cansel-elcin-cenaze-icin-tire-ye … geldi-h29251.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия