Хотел Мурсал,Ягодина

  • 5 713
  • 7
Привет, интересува ме спа-то и кухнята в този хотел.
И интересни местенца наоколо също ме вълнуват  Grinning
Виж целия пост
# 1
"СПА" е силно казано, не сме ползвали, но беше една малка стаичка за масажи мисля. Кухнята не беше лоша, бяхме с включена закуска /по 2 мекици или 2 пърж.филии/ и вечеря. Иначе - невероятна атмосфера и стаи, очарована съм, и ако не беше толкова далече бих повторила много скоро! Надявам се някой ден да се върнем там.....вълшебно място /хотел и околна среда - дървета и природа....../ Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 2
Мен също ме интересува как стоят нещата там. Лесно достъпен ли е хотела. Закуската ще я преживеем, но все пак се надявам да е топло и да има топла вода  Laughing
Виж целия пост
# 3
Mного хубав хотел.На разкошно място.любезни домакини и чудесна храна.100-200метра от пътя не е асвалтиран до него но това не е проблем.Спато е малко.Бих се връщала с удоволствие на това място
Виж целия пост
# 4
Ние мислим да ходим другата седмица там. Районът ми е познат от към забележителности, но да ми препоръчате проверени заведения, в които можем да хапнем родопска кухня?
Виж целия пост
# 5
В Ягодина специално няма заведения. Само едно на самия площад, и предлагат кебапчета и салата..
Виж целия пост
# 6
А в Тешел, Девин, нещо в района? За Триград се сещам, че имаше едно с голяма камина вътре, но не знам дали работи
Виж целия пост
# 7
Аркан хан-Триград - дост добра кухня,  хотел Ягодина на центъра на селото, също не беше лошо, механа Юруците в Девин /беше в кошмарите/, но се отбихме в събота и останахме супер доволни /както и всички други в заведението/  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия