



), и за финал - които иска семеина идилия - показват ни Тримата усмихнати


берекет версин. 




остаи гУ чиляка да се развива
Иначе не става без него
Много бързо ще трябва да свършва, ако той не ги тормози.
Емо ни е третия ГГ и ще е до самия сон кучето му бясно. Нервирам се повече на другите около него дето ще се счупят да му се навеждат. В последно време ми харесва Търо как му дава полуинфо.
Верно, че ги е хванал за греховете им, ама и те се престарават да му служат. А иначе не му мисля чак злото. Нали вече си анонсирах моя финал и там Емо е жив. Само малко пременен с чисто нова риза.
знам, че без емковци не става,
с ризката, новата на топло
Зеза му прави чайче или там от каквото има нужда 
Първо Емо, шимди Търо.
Колко мъка има на тоя сват, Боже!
Даде на Дениз ягода!

Препоръчани теми