Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл Доулу - ТЕМА 7

  • 126 713
  • 739
# 105
Черна Любов 58.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри

Синанджим, мерси, пич!

А бе тоя ключ не е ли оня ключ?  newsm78



След това правене на торта са ходили до близката сладкарница галиба.  Wink А Памучето кога стана на годинка?!  smile3504

е как кога- нали осще преди да влзе в затвора Кемо беше бременна. 9 месеца минаха тя роди а Кемо още беше в затвора , пък от септемвир до февруари са цели 6 месеца - тъи 4е нормалн ода е ве4е на годинак
Виж целия пост
# 106
А бе май по-скоро от екипа се придържат към реалната възраст на актрисата.  Wink passifier  tooth
Виж целия пост
# 107
Като на филм. На годинка прохождат децата, а Дениз не може още да си задържа кръста.
Виж целия пост
# 108
Като на филм. На годинка прохождат децата, а Дениз не може още да си задържа кръста.

според мен относително - на мен на годинка не съм се задържала права изобщо
Виж целия пост
# 109
Може да не се задържа и да не върви, но казва "баба" този път на правилния човек.  tooth
Виж целия пост
# 110
И ключът същият, и вратата - същата, а и прищраква като отключване... Rolling Eyes
Освен Зейнеп да се е изнесла вече от жилището на Хакан, макар че Кемал не мисля, че ще тръгне да лъже Нихан. Ной и той не е наясно май как ще излезе от новия капан на ония двамата роднини.  Wink
Виж целия пост
# 111
... ония двамата роднини.  Wink

Как пък единия не взел нещо от майка си?  Confused И двамата - Галип в подобрена версия.  Mr. Green
Виж целия пост
# 112
И майка / Мюжгян/ им не може да им въздейства.
Виж целия пост
# 113
Озет к 58 серии:

Благодарим Алию за перевод
"Кемаль, для того чтобы встретиться с глазу на глаз с убицей Озана, открыв дверь, увидит, что Зейнеп на волоске от смерти.
Кемаль спас жизнь Зейнеп в последнию минуту и столкнется с болью потери сестры.Но до сих пор не найден ответ на самый большой вопрос. Кемаль находится над пропостью из-за решения, связанного со смертью Озана.
На смелый поступок Нихана перед журналистами, Эмир тоже дает хороший отпор и объявляет о разводе. Нихан, зная что скрывается под этим поступком Эмира, все равно не сделает шаг назад. Информация, которую Кемаль получил от Хакана, откроет ему глаза на смерть Озана совсем в другом направлении. В то время Нихан находит ответ на вопрос,почему ее избегает Кемаль:это Зейнеп. Смерть Озана будет самым сложно проходимым мостом перед Кемаль и Нихан. Для того чтобы разлучить Кемаля и Нихан, не сдавая Зейнеп Кемалю, Эмир придумает новый план. Эмир по этому поводу сделает Зейнеп предложение. Это будет жизнено важным решением для Зейнеп.
Первый день рождения Дениз, для Кемаля без обсуждений день, который она должна провести со своим папой. Кемаль, готовя подарок для Дениз, захочет, чтобы Нихан была рядом с ним. Они проведут отличный день, наполненный любовью.
Дениз в свой день рождения будет рядом с отцом в доме дедушки.
Благодаря сюрпризу Эмира этот день рождения останется у всех в памяти навсегда."
Источник: https://vk.com/wall-83475167_334705
Две изречения интригуват в тоя озет. Накъде аджеба ще тръгне Кемал в следствие на информацията на Хакан. И за коя информация става дума? И какъв ще е новият план на Емир-дявол, за да не предаде Зейнеп? Ново предложение към Зейнеп от Емир??? Само някоя гадост ще е от рода - да припознае детето й. Laughing
Виж целия пост
# 114
Черна Любов 58.Епизод 3.Трейлър - Бг Субтитри
Виж целия пост
# 115
Черна Любов 58.Епизод 3.Трейлър - Бг Субтитри


хахахх страхотен треи - мерси Синан

4естита баба Марта на вси4ки
Виж целия пост
# 116
Черна Любов 58.Епизод 3.Трейлър - Бг Субтитри

Синанджим,   Hug Party Не гюзел трей!  Party  Heart Eyes

#kaçınılmaz  Popcorn

Виж целия пост
# 117
ехеее трети път  Joy
Виж целия пост
# 118
Хайде Зуза удържа тоя път на натиска, но ... изгоря... Confused
Дано следващата серия не е драма с раздяла и ревове.  Praynig
В класацията ми за гадове Асу обаче взе безалтернативно първото място. Чак е нелогично поведението й. Без надежда - заради самото отмъщение. Ма сигурно има и такива... Wink
Виж целия пост
# 119
На Асу устата никога не се извива в усмивка. Все е намръщена. Само с Кемал и чичо си имаше някакви проблясъци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия