


Ще го гледаме като дамат!
А защо в четвъртък бе?
Или ще правят сватба 3 дни?
а Боце ще снима май филм?
За дизи е рано сякаш.
И това ми било финален епизод. Аз досега по-слаба серия не съм гледала. Зеза се разходи до болницата с пистолет и кво? Едно голямо нищо. Айхан и Зехир бяха кат напикани мушката. Къде останаха смелите приятели, решителните роднини? Асуто за кво я измъкнаха и нея от лудницата, да се чудиш?
Нищо съществено не направи. За полицията да не споменавам думи, че ме е срам кат си ги помисля само. Някакви смешни акции. И кви бяха тия мини необезвредими?
Ай сиктир..! Вече няма да гледам онлайн!!!
Макар че си знаех, че щом така рано ги ожениха, краят ще е трагичен. Или турските сценаристи ги е обхванал тотален песимизъм за изхода от борбата: добро - зло, или са на индианския принцип: "Умре - стана легенда". 
Макар че си знаех, че щом така рано ги ожениха, краят ще е трагичен. Или турските сценаристи ги е обхванал тотален песимизъм за изхода от борбата: добро - зло, или са на индианския принцип: "Умре - стана легенда".
Препоръчани теми