Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е обезкосмяването преди раждането и как се извършва?
Какво представлява прегледът за разкритие преди раждането?
Какви са някои от обичайните симптоми преди раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е обезкосмяването преди раждането и как се извършва?
-
Какво представлява прегледът за разкритие преди раждането?
-
Какви са някои от обичайните симптоми преди раждане?
-
Какво представлява подготовката на гърдите за кърмене и защо се извършва?
-
Как сортирате дрехите преди да ги изперете?
/ Поне всичко е наред - бебо е 2110 гр в 33+4 гс, тонове между 140 и 160. До средата на март за секциото би трябвало да стане 3 кг ми каза доки - повече не ми трябвали
затова реших да се включа по случая.
.

Още малко остана. Благодаря ви отново
но сега, направо изтрещявам на моменти. 
Не бих казала, че има промяна в обръщането на внимание. Само дето не мога да тичам с него или да играем в снега. Днес последно си преглеждах и подреждах чантата за болницата и той влезе в нея. Щял да бъде с мен при раждането и после в болницата. После взе да се лепи с тиксо за мен. Да се чуди човек да се смее ли да плаче ли. Това си му е от преди Б, но сега се обостря. При положение, че си го гледам аз, не е оставян при баби и т.н. за повече от няколко часа веднъж в месеца. Такъв страх от изоставяне чак пък вече...
но ще видим как ще се справям другия месец и определено ще подновим ходенето на психолог.

Аз тъкмо мислех да се включвам, но сега...