Не разбрах,
кои са СарСема!? 
Наде СарСем от Сарп и Сема- настоящите сериални имена на Ча и Дуйгу
кои са СарСема!? 

, като я предпочитам в концертно изпълнение на Елвис Пресли, но и много харесвам Роби Уилямс като изпълнител, та и него няма до го върна.

Нито ще я награждават без заслуги че даже повече и от Ча, нито ще и дават главни роли, нито ще ни прави дупки в главите колко красива, умна и талантлива е, или ще се прави на интересна по медиите. Да, не е красива, даже обратното, но не ми изглежда неприятна като визираната от Надето особа. Очевидно е успяла да привлече вниманието на Чачослав, пък ако го прави щастлив, даже мога и да свикна с нея (абе трудно ще ми е ама.... 





Мерси за инфото 
да сложим нещо красиво
Но тогава изобщо не ми напрай впечатление кой е до Ча . Изниква питане аджеба кога са се сдушили ?
от сутринта искам да ти отговоря за Делибал .....и като почнах
на 20 ред видях , че съм направила егати рецензията на филма
видя ми се прекалено за понеделник рано сутрин
и го изтрих 
Имам приятелка , от 15 години с Биполярно разтройство , и е съвсем различна по държание от Баръш , но предполагам ,че симптоматиката при всеки е различна . Не ми харесва Ча такъв нервозен , подскачащ ...отива му да е тежък , като характер , властен, сериозен ....затова и ролята на Сарп му е един път


от сутринта искам да ти отговоря за Делибал .....и като почнах
на 20 ред видях , че съм направила егати рецензията на филма
видя ми се прекалено за понеделник рано сутрин
и го изтрих 
Имам приятелка , от 15 години с Биполярно разтройство , и е съвсем различна по държание от Баръш , но предполагам ,че симптоматиката при всеки е различна .


Да не започвам за твърде агресивната му пресилена реклама,на мен такива неща обикновено ми действат обратно
Алито да не е много хубав и да сме умрели за него, ама и на него зет му викаме 


Препоръчани теми