, но с поддържана коса нормална дължина ми е най
, но с поддържана коса нормална дължина ми е най
Ако следва реда във визиите, как се появи като Сарп като един същински Емир от третия сезон, даже и със същата тениска (ах Илкнур
) Лятото като му поотрасне малко косата, като се пообръсне че да не е все брадат и ще имаме любима за нас негова визия
Пък как искам режисьора с който да работи в игралния да е Хилял Сарал. В началото на Меджезира като видях лигните на Али Билгин и неразличимите му една от друга сцени, си пожелах в следващия си сериал Ча да работи с Улуч Байрактар, а то взе че се случи.

, малко не е сам ама нищо.
Аз пък много се кефя на визията му с кораловата ризка, даже повече на снимките от сета, отколкото в самата серия, там онази с Хазал седнали на едно диванче, (някакво интервю им правеха, журналистка някяквя и фотограф ги беше наснимал имаше подробно описание на работата им по заснемането на последна серия конкретно в хотел Шератон) . Трошенето на инвентара на НайтЯ ще е другата седмица



влизам и гледам
20 непрочетени
Любовта на феновете
под поста на Дуда коментарите не са за хора със слаби нерви
сега ги чета за пръв път
не следя нито нея , нито Чаатай ...и без това като публикуват нещо после цял ден го виждам хиляди пъти
НО феновете прекаляват !
това колкото пъти го прочета и толкова пъти прихвам 
Много рядко пускам да чуя музика на турски, с езика съм свикнала от филмите и нямам проблем с него, дори обожавам да го слушам от устата на Ча, но ме дразнят етно елементите които често присъстват дори в модерната им музика. Мога да се заслушам но в контекста на някой сериал и в този смисъл харесвам само няколко турси песни. В повечето случаи ориенталкото виене и къдрене на мелодията буквално ми остъргва мозъчната кора 
Ако е така, очевидно никой не се е впечатлил от сивата мишка до Ча и през ум не му е минало че може да му е важна
На нас просто ще ни се наложи да я изтърпим. Каквото и да имат, ако имат, едва ли ще тръгне да се жени за нея, жълтурите прекаляват, ама и на тях сме им свикнали, май само нашите ги минават по съчиняване на глупости. Но аз съм сигурна, че ще дойде ден когато Ча ще иска да покаже на целия свят че е с някоя, просто ще се влюби и ще иска всички да научат

Може и в Швейцария да са били заедно ....
На всички пожелавам успешна седмица с една песен , която безкрайно много обичам в изпълнение на Роби Уилямс , на живо от Роял Албърт Хол , но днес ще ви я сложа на турски , за да може после да оцените и как я пеят Чачи , Чачовица и компания
Този клип постави началото на първата му осветена връзка , а всички дружно ни пеят , че това е техния начин такъв , какъвто Франк Синатра ни изпя много отдавна


не мога да не я сложа и с НЕГО
направо настръхвам като го слушам как я пее 

, само като се появи ФемА от тая дума да не извади една по-кратка и да нарече снаЪтЪ трол
, че много ѝ набра тези дни баджаначката 
, но преди няколко месеца Бел го вкара в употреба за едно трио- Сарп, Мерт и.... Серпил
(преди началото на Ичерде се шегувахме, че Мелек ще се казва така), а сега... комисарката и милиционера, уау


кои са СарСема!?
кои са СарСема!? 
Препоръчани теми