Кюретаж и забременяване след това - тема 71

  • 40 265
  • 739
# 300
Аморе, познавам жена, която имаше един яйчник и то не беше целия и с инвитро забременя с две дечица, сега са ѝ живи и здрави и ходят на училище.
Виж целия пост
# 301
Amore,  Hug,не мога да ти дам съвет,не съм наясно с изследванията и т.н. при репродуктивни проблеми  Embarassed ,но стискам силно палци да откриете  и решите проблема и чудото при теб да се случи възможно най-скоро Hug  Не се отчайвай!Трябва да има начин!

Момичета,минах днес на преглед и се чувствам малко по-добре.Бяха ме натиснали едни депресии напоследък Sad  Оказа се,че и двете ми кисти са изчезнали само за месец!!!Направо не повярвах,че се е случило толкова бързо newsm44
АГ-то каза да спра контрацептивите и другия месец да опитаме пак за бебенце.Аз толкова се зарадвах ,че гадните кисти ги няма,че не попитах дали е нужно наистина да се изчаква и дали не може да опитаме още при следваща О.Пила съм ОК само 1 месец.Сега ме е срам да й звънна да питам дали има някакъв риск ако пробваме този месец, да не си помисли,че съм като ''държана на въже'' Embarassed Embarassed Embarassed  То, не че има някаква гаранция ,че ще се получи от 'раз',но тайничко се надявам Praynig
Моля,ако има момичета с повече опит с ОК и забременяването след това,нека да каже как е било при тях bouquet


Виж целия пост
# 302
Естела,моя АГ ми каза когато реша да правим опити да спра ОК и да действаме..тоест да няма празен месец..
Виж целия пост
# 303
Аморе, отивай при Сигридов на консултация.
Виж целия пост
# 304
Аморе, отивай при Сигридов на консултация.
Ще те послушам.  Колко време се чака за него?  В коя клиника е?  Дай ми негови координати. Той репродуктивен специалист ли е?
Виж целия пост
# 305
Аморе не губи надежда. Резултатите са едно на ръка,но чудеса се случват. Не се предавай и отчайвай. Търси друго мнение. А и то единия яйчника е малък,но имаш и втори все пак. Ако много искаш свое дете се бори.
При мен мериха ми нещо на матката три седмици след а и беше вече в норма(7.1) и казаха,че може след първи цикъл. Но ние ще изчакаме още един,за да имам и резултати от изследванията. Та за това казах другия месец,че ще подновим опити. След втори цикъл. Дано всичко е наред и с изследванията де.
Виж целия пост
# 306
estela, и аз пих противозачатъчни след аборта, заради задържан фоликул, за 2 цикъла. Предполагам, че на теб са ти изписани поради същата причина. Лекарката ми каза да започваме с опитите веднага щом ги приключа, защото се забременявало много бързо след спирането им. Даже някъде четох, че има вероятност и за свръх овулация, т.е. шансове за многоплодна Б  Crazy. Първият месец го пропуснахме, защото лекувахме инфекция, но на втория забременях. Нямам представа дали благодарение на противозачатъчните, но факт, че стана веднага. Затова ти стискам много силни палци за следващия месец  Hug
Аморе, горе главата и вярвай в себе си, разкарай ги тея негативни мисли.  Аз и за миг не съм си помисляла, че няма да имам 2ро дете, въпреки ужаса, който преживях. Ще станеш майка, просто трябва да откриеш правилния лекар. За Сигридов - има си цяла група във facebook, сигурна съм, че момичетата там ще отговорят на всичките ти въпроси. Работи в МЦ Света Петка
Скрит текст:


Виж целия пост
# 307
Аморе,
На първа страница на темата има списък с изследвания, които иска д-р Сигридов преди прегледа. За час се чака около месец. Освен това преди прегледа трябва да направиш консултация с доц. Русев - имунолог. При него можеш да запишеш час за след ден-два - той ще ти назначи още изследвания.  
И на двете места отиваш с всички направени до момента изследвания - от бременността и преди това, включително рецепти - кога какво лекарство си пила и в какви дози.
За AMH излезна ли ти резултата?
Не се филмирай, ами действай  Hug
Виж целия пост
# 308
Аморе,
На първа страница на темата има списък с изследвания, които иска д-р Сигридов преди прегледа. За час се чака около месец. Освен това преди прегледа трябва да направиш консултация с доц. Русев - имунолог. При него можеш да запишеш час за след ден-два - той ще ти назначи още изследвания.  
И на двете места отиваш с всички направени до момента изследвания - от бременността и преди това, включително рецепти - кога какво лекарство си пила и в какви дози.
За AMH излезна ли ти резултата?
Не се филмирай, ами действай  Hug
Още не съм пуснала изследванията за ЯР. От прегледа и тази новина ми се преобърна нещо в мен. В понеделник отивам да ги пусна - ФСХ, АМХ, Инхибин В, ПКК и още нещо беше + да си запазя час за ЦС. Ще си запиша час за д-р Сигридов , дори и два месеца да се чака, защото така или иначе аз нямам какво да губя.
Благодаря ви за подкрепата мили момичета  Hug
Виж целия пост
# 309
💘amore 💘, записвай, чакането си струва, най-добрият е!
Виж целия пост
# 310
Хормоните за ЯР ,Които трябваше да изследвам ги бях оставила за понеделник, обаче се сетих, че май трябваше да се правят м/у 3-5 ден от МЦ, а днес ми е 5-ти де и до понеделник щеше да стане късно и да не го отлагам чааак за другия месец и веднага звъннах в една лаборатория добре, че работеха и сега се връщам от там. Направих АМХ, Инхибин Б, ФСХ , ПКК и нещо за някаква утайка. Казаха ми до 5 работни дни, че ще са готови. Нали 5-ти ден от Ц не е късно за тези хормони?
Виж целия пост
# 311
Здравейте момичета. Аз минавам само да ви дам кураж и да ви кажа че след 2 миседа на 08.02.2017 се роди малката ми принцеса Габриела. Няма по голямо щастие. Пожелавам на всяка една от вас едно такова чудо. Не съм чела нищо от последните коме тари че имах малко притеснения покрай малката че се роди много малка но сега сме по добре. Съжалявам ако има новозапосали се момичета.
Виж целия пост
# 312
Честито , да ви е жива и здрава   Hug Hug
Виж целия пост
# 313
Здравейте момичета. Аз минавам само да ви дам кураж и да ви кажа че след 2 миседа на 08.02.2017 се роди малката ми принцеса Габриела. Няма по голямо щастие. Пожелавам на всяка една от вас едно такова чудо. Не съм чела нищо от последните коме тари че имах малко притеснения покрай малката че се роди много малка но сега сме по добре. Съжалявам ако има новозапосали се момичета.
Честито! Да е жива и здрава, да е късметлийка и да носи много поводи за гордост на цялото семейство! Дай Боже на всички тук такова щастие!
Виж целия пост
# 314
Да ти е честито и живо и здраво момиченцето ти  Hug
И аз имам два миседа и дано ме последва твоето щастие и в всички момичета в тази тема  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия