Кюретаж и забременяване след това - тема 71

  • 40 265
  • 739
# 330
Етоалче, много съжалявам, че си тук  Tired Hug
Следях темата за мечтано забременяване, когато се похвали, че си бременна и оттогава не съм в течение...спря да се развива ли ?  Confused
Виж целия пост
# 331
ЕтоалHug
Дано изследванията  да са ви в норма и скоро да ви дадат зелена светлина за нови опити!
Аз ходих на профилактичния преглед...пълна пародия, дежурният лекар не ми даде никакъв смислен отговор на въпросите. Как после човек да не се информира от нета и да не си самоназначава изследвания?!
Виж целия пост
# 332
Етоалче, да, за генетичните изследвания няма значение кога ги правиш - или си го имаш, или не. Стискам палчета бързо да се открие причината ( ако има такава) и да се предприемат адекватни мерки.  Hug
След първия Ц пусни едно ТСХ и антитела за всеки случай...
Относно спермограмата, каква ще пускате? Разширена или + SDI тест?

Според мен аз имам тромбофилия, защото имах спомен , че при премахването на жлъчката ми преди 3 години, ми биеха нещо за разреждане на кръвта след самата интервенция. Вчера си намерих епикризата и пише , че съм била на Фраксипарин.. така че вероятността е голяма... още няколко дни и ще разбера.
Виж целия пост
# 333
Жанче,имах зацапване,лежах и си пиех лекарствата,но се засили и направо всичко се изчисти  Sad
Сега ще пусна генетичните,а след първия ц хормоналните.Поне трябва да изчакаме само един ц и може пак да пробваме.
Совичка,разширена ще пускаме.Дано,ако това е била причината при вас да я откриете и при следващата б всичко да е наред  Hug
Благодаря Ви ,момичета,за подкрепата  Hug Hug
Виж целия пост
# 334
Совичке, никога не са ми правили операция, но май на всички след операция слагат инжекции за разреждане на кръвта, за да се избегне образуването на съсиреци. В началото на месеца на моя позната й махнаха едната тръба заради извънматочна бременност и каза, че докато е била в болницата всеки ден са й били инжекции за разреждане на кръвта, а тя няма тромбофилия.
П.п. Това са си мои разсъждения и не съм сигурна в достоверността на написаното. Само споделям  Peace
Виж целия пост
# 335
Не е така, защото момичето което беше с мен в стая... всеки път питаше "защо на нея нямало такава инжекция"... и аз заради този неин въпрос разбрах тогава ...
Ще се разбере като излезнат резултатите..  Peace
Виж целия пост
# 336
Жанче,имах зацапване,лежах и си пиех лекарствата,но се засили и направо всичко се изчисти  Sad
Силни прегръдки  Hug
Пожелавам ти бърз резултат когато подновите опитите и да е успешна докрая  Praynig
Така ще е, гледай само ти бързо да се възстановиш  Hug
Виж целия пост
# 337
Здравейте, да се присъединя и аз към темата след К  в 12 г.с. по медицински показания,  много дълго чакано и желано второ бебе. Всичко беше като приказка и свърши внезапно ...още не мога да повярвам. Страшно ме боли и чувствам празна и отчаяна.  На всичко отгоре скоро ще направя 40 и  се чудя дали изобщо ще успея да забременея отново. Изобщо всичко с което съм пълна е страх и болка. Не споделям с никого защото едвам се сдържам да се държа нормално и да не рева по цял ден. Дано да има шанс да се случи чудото отново и този път да успея да родя живо и здраво бебе, вече ми изглежда точно това -чудо...

Желая ни всички много здраве и успех Hug

Виж целия пост
# 338
Не се отчайвай, жени и над 40 имат дечица  Hug Hug Трудно е, но ще дойдат по-леки и ведри дни.
Виж целия пост
# 339
Дай Боже, Tiffany, за всички ни тук... Толкова се радвам като чета назад за всяка която е успяла  Hug
Виж целия пост
# 340
Здравейте, да се присъединя и аз към темата след К  в 12 г.с. по медицински показания,  много дълго чакано и желано второ бебе. Всичко беше като приказка и свърши внезапно ...още не мога да повярвам. Страшно ме боли и чувствам празна и отчаяна.  На всичко отгоре скоро ще направя 40 и  се чудя дали изобщо ще успея да забременея отново. Изобщо всичко с което съм пълна е страх и болка. Не споделям с никого защото едвам се сдържам да се държа нормално и да не рева по цял ден. Дано да има шанс да се случи чудото отново и този път да успея да родя живо и здраво бебе, вече ми изглежда точно това -чудо...

Желая ни всички много здраве и успех Hug



Не се "сдържай"!
Нареви се
Виж целия пост
# 341
Nandin, то и без друго само това мога да правя от сърце в момента, лошото е че трябва много да внимавам да не си разбутам щитовидните хормони от стрес и се опитвам да се спра.
Виж целия пост
# 342
Амбър, съжалявам че си тук. Желая ти болката да мине бързо (доколкото е възможно) и скоро да се радваш на здраво и пухкаво бебче на финал!  Hug
Виж целия пост
# 343
Nandin, то и без друго само това мога да правя от сърце в момента, лошото е че трябва много да внимавам да не си разбутам щитовидните хормони от стрес и се опитвам да се спра.
По-добре да се наревеш, отколкото да се спираш. И за щитовидната е по-добре. Стреса вече е на лице, не го преглъщай, а го изкарай
Виж целия пост
# 344
Момичета, съжалявам за новозаписалите се.
Наревете се, реването помага. След това вижте изследванията на първа страница, за да се опитате да откриете причините.  Hug

Сова,
след коремна операция на всички слагат фраксипирин без да правят изследвания, за да се застраховат да не тръгне някой тромб. След счупен крак/ръка даже ги предписват за месец. Само на бременните няма кой да ги предпише, или поне да каже изследване да си пуснат, ****.

Диването, честита рожба!
Много се радвам за теб!
Спомням си, че лятото след един твой въпрос се наканих да се регистрирам и да започна да пиша в темата! Тогава беше с друг ник даже Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия