Кюретаж и забременяване след това - тема 71

  • 40 265
  • 739
# 345
delisardeli,не знам..на другото момиче в стаята един път не й биха, а на мен 3 дни... Чакам резултатите и ще разбера..така или иначе съм си вкарала филма в главата. Laughing
Виж целия пост
# 346
Възможно е да сте били с различен вид операции, затова да сте имали различна терапия. Също така мисля че е възможно да вливат антикоагуланти в системата след операция (Нандин да ме поправи ако бъркам).
На мен са ми правили коремна операция, но всичко ми беше в системата (не зная какво е било), нищо не са ми били допълнително.

Ти тромбофилия не си ли изследвала досега, че не помня?

delisardeli,не знам..на другото момиче в стаята един път не й биха, а на мен 3 дни... Чакам резултатите и ще разбера..така или иначе съм си вкарала филма в главата. Laughing
Виж целия пост
# 347
И двете бяхме с една и съща интервенция - премахване на жлъчката лапароскопски.

Досега не съм правила изследвания за Тромбофилия... Миналата седмица ги пуснах и чакам да се обадят от Геника..  Praynig
Виж целия пост
# 348
Значи най-добре изчакай резултатите, преди да се филмираш Simple Smile

Има много жени, износили бебетата си с тромбофилия + терапия, няма място за паника Simple Smile
Добре е да знаеш предварително, за да почнеш терапията навреме.

И двете бяхме с една и съща интервенция - премахване на жлъчката лапароскопски.

Досега не съм правила изследвания за Тромбофилия... Миналата седмица ги пуснах и чакам да се обадят от Геника..  Praynig
Виж целия пост
# 349
Излезе ми за сега
 само резултата на ФСХ ми е 16 при горна граница 12.5. Това фатално ли е? Sad
До петък ще са готови и инхибина и АМХ. Нещата май отиват на зле Sad
Виж целия пост
# 350
Значи най-добре изчакай резултатите, преди да се филмираш Simple Smile

Има много жени, износили бебетата си с тромбофилия + терапия, няма място за паника Simple Smile
Добре е да знаеш предварително, за да почнеш терапията навреме.

И двете бяхме с една и съща интервенция - премахване на жлъчката лапароскопски.

Досега не съм правила изследвания за Тромбофилия... Миналата седмица ги пуснах и чакам да се обадят от Геника..  Praynig

Дано да намерим причината, за да предприемем мерки. Hug
Виж целия пост
# 351
Аморе,

В темата за хормоните Денис ти е писала, че хормони се изследват на 3 ден. Ти си ги изследвала на 5-ти, и то вечерта. За да разбереш дали е валиден резултата, вероятно ще се наложи да ги пуснеш пак.

За АМХ доколкото съм чела няма значение, защото не се влияе от цикъла.
Виж целия пост
# 352
Аморе,

В темата за хормоните Денис ти е писала, че хормони се изследват на 3 ден. Ти си ги изследвала на 5-ти, и то вечерта. За да разбереш дали е валиден резултата, вероятно ще се наложи да ги пуснеш пак.

За АМХ доколкото съм чела няма значение, защото не се влияе от цикъла.
Да,  така е.  Ще изчакам и другите резултати и ще видим какво ще каже доктора. ЦС ще правя в четвъртък. Много ме е страх Sad
Виж целия пост
# 353
ЦС не е страшна. Боли все едно си в цикъл, но за не повече от 5 мин. Hug
ЦС ще правя в четвъртък. Много ме е страх Sad
Виж целия пост
# 354
Аморе,извинявай за въпроса,но защо ще правиш ЦС като нямаш проблем със забременяването, а с бременността... странно ми е?
Виж целия пост
# 355
Аморе,извинявай за въпроса,но защо ще правиш ЦС като нямаш проблем със забременяването, а с бременността... странно ми е?
АГ-то ми каза, че трябва да правя ЦС, заради операцията, която претърпях заради пробитата матка преди 6 мес. Съмнява се за сраствания. Направо не знам защо му е, като не ми споменава за инсеминации или нещо подобно. Записах си час, но още се чудя дали да я правя . Много съм объркана.
Виж целия пост
# 356
ЦС не се ли прави с пълна упойка?
Виж целия пост
# 357
ЦС не се ли прави с пълна упойка?
По принцип не, но аз ще искам да бъде с пълна упойка, защото ако имам сраствания ще боли зверски без упойка.  Ох,  дано не е така Sad
Виж целия пост
# 358
Аморе, стискам палци всичко да мине бързо и безболезнено!  Praynig Hug
Виж целия пост
# 359
Здравейте. Тези от вас,които са от София и са решили да правят изследванията, в офертомат има пусната много добра оферта за Цитомегаловирус, херпес симплекс, рубеола,токсоплазмоза
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия