Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 57

  • 73 710
  • 734
# 135
Това е върха на каръщината за втори път да ме няма в Ариана..все пак са 200 награди и в Стелата и в Якобс..
Виж целия пост
# 136
Честито на всички! Hug

Бях забравила, че освен драскалка, имам за получаване и купичка от Гурме. Heart Eyes Днес са идвали да ги донесат, но не бях вкъщи, а ММ не знае къде са бележките, та ще ходя тези дни до офиса.

Старопрамен нещо се позабавиха (чакам две кенчета и две чаши), та им писах имейл да попитам дали всичко е наред.
Виж целия пост
# 137
Много искам чаша от Стела за мъжа ми. Дано спечеля  Praynig
Виж целия пост
# 138
Много искам чаша от Стела за мъжа ми. Дано спечеля  Praynig
Играй с негов профил и може и да успееш, аз така направих Simple Smile
Виж целия пост
# 139
И аз съм с торбичка бири от Ариана Simple Smile Още нямам имейл.
Виж целия пост
# 140
http://sladkivremena.bg/
Виж целия пост
# 141
Втори път ме няма в Ариана. Twisted Evil
Виж целия пост
# 142
И мен ме няма никъде  Cry
Започвам да се отчайвам, явно си нямам късмет  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 143
Kaufland: http://www.kaufland.bg/Nachalo/03_Polezno_i_priqtno/006_Uchastva … in_2017/index.jsp
Виж целия пост
# 144
Имате ли имейл от Ариана?
Виж целия пост
# 145
Здравейте момичета,

имам точки за играта на Shell и Philips и искам да попитам, има ли някой който иска да си разделим четките за зъби? На мен ми трябва само четката с малкото зарядно, така че ако има желаещи да пишат на лични.

благодаря предварително и успех на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 146
Момичета, къде виждате спечелилите от Ариана?
Виж целия пост
# 147
Печеливши Ариана
Виж целия пост
# 148
Много благодаря!
Няма ме.
Виж целия пост
# 149
Този път обаче - "Всеки участник има право да участва веднъж в играта.",  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия