Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 57

  • 73 710
  • 734
# 150
E, крайно време беше.  Laughing
Виж целия пост
# 151
И аз се записах в играта на Кауфланд.
Къде ли не обикалях, никъде нямаше от новите опаковки на Туикс. Crossing Arms
Виж целия пост
# 152
Днес, някой успяли да се включи в новата анкета на Talk Online Panel newsm78
Виж целия пост
# 153
И аз се записах в играта на Кауфланд. Късмет!
Виж целия пост
# 154
Днес, някой успяли да се включи в новата анкета на Talk Online Panel newsm78

На мен ми дава грешка, даже им върнах имейл, но не са ми отговорили.

И една игра на Амстел
Виж целия пост
# 155
Помислих, че само при мен е така затова им писах, но и аз нямам отговор. Simple Smile
Виж целия пост
# 156
Това защо изобщо са го написали в сайта на Кауфланд, като сега пробвах и ме регистрира пак. Ако го прочете някой - прочете. А би трябвало направо като тръгнеш да се регистрираш отново и да не се допуска до завършване на регистрацията.
Виж целия пост
# 157
Взех си днес драскалката и купичката от Гурме. Показвам само купичката, понеже драскалката сте я виждали вече:
Скрит текст:

Някой питаше за новите промоционални бутилки на Кока-Кола. Капачките са бели, хубаво е да се обърне внимание на етикета, на него пише за новата игра:
Скрит текст:


Виж целия пост
# 158
До нас с магазина има игра на Кока Кола със скреч карти - печели се черпак, шпатула или др. подобни... от 4 кьрти 1 печели.
Вечи изтрих 2 и нищо..
Виж целия пост
# 159
До нас с магазина има игра на Кока Кола със скреч карти - печели се черпак, шпатула или др. подобни... от 4 кьрти 1 печели.
Вечи изтрих 2 и нищо..
На мен на четвъртата ми се падна черпак.Играта е до средата на март,има време да уцелиш Wink
Виж целия пост
# 160
 Днес никъде не намерих Туикс за играта. Е, не съм ходила в много магазини, но там, където проверих, казваха, че нямат още от новите.

 Ивинела Самуилова е обявила 12-те спечелили книга от нейната игра. Всеки участвал има имейл. Аз, естествено, не съм сред спечелилите.  Mr. Green Но поне жената благодари на всички, истински бонус за участието.

 Кока кола няма да купувам, скъпа е, а и не искам да пием газирано, още повече през зимата.

 Не намирам спечелилите на Якобс.  newsm78 Ще търся пак.
Виж целия пост
# 161
До нас с магазина има игра на Кока Кола със скреч карти - печели се черпак, шпатула или др. подобни... от 4 кьрти 1 печели.
Вечи изтрих 2 и нищо..
На мен на четвъртата ми се падна черпак.Играта е до средата на март,има време да уцелиш Wink
Хубав ли е? Попринцип не пием сола, но заради играта купувам 😁😁
Виж целия пост
# 162
На мен ми харесва, тествах го два пъти вече-не е лош.В магазина поискай да видиш наградите,които имат и ако ти харесат,тогава си купи (може да е и фанта,спрайт).Късмет!
Виж целия пост
# 163
....

 Ивинела Самуилова е обявила 12-те спечелили книга от нейната игра. Всеки участвал има имейл. Аз, естествено, не съм сред спечелилите.  Mr. Green Но поне жената благодари на всички, истински бонус за участието.
...
Мисля, че участвах за тази игра /пращаше се рецепта май newsm78/, но мейл нямам. Що така? А може ли имената на печелившите?
Виж целия пост
# 164
Пак да попитам спечелилите тази седмица от Ариана, имате ли имейл? В правилата пише, че трябва до 3 дни да дойде, а днес мисля, че е третия ден. Нямам нищо все още. За първи път ми се случва организатор, дори да е обявил по-голям срок за известяване на спечелилите да го прави в последния момент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия