Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 57

  • 73 710
  • 734
# 210
Печеля маска за коса от фб игра на Schwarzkopf, но не тази съвместната с другите дето се печелят комплекти. Въпреки това се радвам.  Hug
Виж целия пост
# 211
на Twix дали ще въвеждаш ляв или десен е все тая нали? до кога е крайния срок и в кои дни теглят? дали е като Хипер: всеки код се трупа. като стигнеш еди колко си играеш за кафемашина.


@sea.sea: какви са тия рим и барселона (освен че са градове)? Laughing

Виж целия пост
# 212
на Twix дали ще въвеждаш ляв или десен е все тая нали? до кога е крайния срок и в кои дни теглят?


@sea.sea: какви са тия рим и барселона (освен че са градове)? Laughing



От магнитчетата на Траяна, не уточних понеже в последните страници много се говореше за тях.  Blush
Виж целия пост
# 213
туй ли нещо (в което сякаш само СТЗ участва) http://www.prestige96.bg/bg/promo
Виж целия пост
# 214
Н
туй ли нещо (в което сякаш само СТЗ участва) http://www.prestige96.bg/bg/promo

Не, вътре в самите кутии са  магнитчетата, като има такъв във всяка втора кутия. И трябва да търсиш промоционални кутии.
Виж целия пост
# 215
http://be-artbg.net/happy.php?utm_source=facebook&utm_medium … n=love_february_2

Уж безплатно колие,но се плаща доставката.7 часа има до края на раздаването.
Виж целия пост
# 216
Запис Simple Smile
Виж целия пост
# 217
http://be-artbg.net/happy.php?utm_source=facebook&utm_medium … n=love_february_2

Уж безплатно колие,но се плаща доставката.7 часа има до края на раздаването.

Тези поне през месец ги пускат, непрекъснато ми изскачат реклами във фб.  Simple Smile
Виж целия пост
# 218
http://be-artbg.net/happy.php?utm_source=facebook&utm_medium … n=love_february_2

Уж безплатно колие,но се плаща доставката.7 часа има до края на раздаването.

Тези поне през месец ги пускат, непрекъснато ми изскачат реклами във фб.  Simple Smile
Пълна глупост е с колието, как да не  е подарък с 7лв доставка А пък колието е някакви стотинки, който иска да си го поръча от Китай, че даже имат и безплатна доставка Simple Smile Simple Smile Simple Smile Аз лично не бих си го поръчала като подарък, понеже веднъж се прецаках така с едно "бижу", което уж позлатено, 80% намалено, а излезе пълен китаец.
Виж целия пост
# 219
http://be-artbg.net/happy.php?utm_source=facebook&utm_medium … n=love_february_2

Уж безплатно колие,но се плаща доставката.7 часа има до края на раздаването.

Тези поне през месец ги пускат, непрекъснато ми изскачат реклами във фб.  Simple Smile
Пълна глупост е с колието, как да не  е подарък с 7лв доставка А пък колието е някакви стотинки, който иска да си го поръча от Китай, че даже имат и безплатна доставка Simple Smile Simple Smile Simple Smile Аз лично не бих си го поръчала като подарък

И аз така мисля.  Simple Smile
Виж целия пост
# 220
Аз пък бижута не слагам и не го поръчах,но има хора,които са го поръчали.Иначе те от доставката явно си избиват парите.
Виж целия пост
# 221
Е, то е ясно, че от доставка. Сериозните фирми, които искат да направят подарък, поемат доставката. Например, преди години имаше един сайт Гууд Дийдс, който ми изпрати от Израел две гумени гривни с надпис, една платнена торбичка за пазаруване и едно нещо като опаковка за сандвич (прилича на джоб, но не е пришито към нищо)).

Сайтът още си го има, но мисля, че прекратиха кампаниите за изпращане на подаръци (може би защото много хора са им писали по повече от веднъж, но ако не им е харесвало, са могли да не изпращат всичко - нали виждат, че адресът е един  Wink Simple Smile ).


П.п. сетих се и за нещо друго, което получих безплатно преди година-две - доказателство, че има и честни хора и не всички подобни реклами са измама. Беше от християнски сайт (не съм много вярваща, но все едно) - в един плик - броеница (пластмасова, бяла, свети в зелено на тъмно, в ОЛХ ги продават по 5 лв), шишенце със светена вода и някакви картички с Дева Мария.

Моят съвет е никога да не плащате доставката, освен ако не сте се уточнили така от самото начало и ако не става дума за позната и сериозна фирма. 
Виж целия пост
# 222
Сериозните фирми, които искат да направят подарък, поемат доставката.



То и една голяма и сериозна фирма направи подарък билети за спектакъла "Маша и Мечока", ама като ги получихме, за наша изненада, трябваше да платим и доставката. Мина време, уж щяха да разглеждат казуса от форума, но така и си остана.
Виж целия пост
# 223
Може да са забравили - като някои, които изпращат обещаните награди след половин година и повече. Досаждайте им във Фейсбук, докато не се поправят:)
Виж целия пост
# 224
Участвах в игра как си представяте своя романтичен празник за св Валентин и спечелих 200 лв да си го организирам. Heart Eyes Heart EyesЛошото е,че трябва да пратя снимки,а доста се бях развихрила в описанието-то торти то балони  Embarassed доста работа ме чака.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия