Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 57

  • 73 710
  • 734
# 540
Фантастико явно раздават неполучени награди, защото са ми пратили вчера мейл за 2 броя стъклени чаши, а срокът за получаване беше до 15.02. Ще се пробвам все пак да ги взема тия дни.
И аз имам имейл от вчера (16-ти) за 2 чаши, а в писмото са оставили срока до 15-ти.  Grinning Ще пробвам да ги взема. И без това продуктите на Престиж са на "специални" цени във Фантастико и смятах да видя цената на бисквитите Траяна. Wink
Виж целия пост
# 541
Фантастико явно раздават неполучени награди, защото са ми пратили вчера мейл за 2 броя стъклени чаши, а срокът за получаване беше до 15.02. Ще се пробвам все пак да ги взема тия дни.
И аз имам имейл от вчера (16-ти) за 2 чаши, а в писмото са оставили срока до 15-ти.  Grinning Ще пробвам да ги взема. И без това продуктите на Престиж са на "специални" цени във Фантастико и смятах да видя цената на бисквитите Траяна. Wink

Да, и ММ има такова писмо. Сега звънях на едно от магазините Фантастико и ми дадоха номер на този в Гео Милев да питам защо такава е датата. Но на този телефон постоянно се включва факс. Някой има ли номер на управителя на Фантастико Гео МИлев?
Виж целия пост
# 542
Каква е играта на лейс?
От 4 кода - две чаши на туикс.
Виж целия пост
# 543
Каква е играта на лейс?
От 4 кода - две чаши на туикс.

Ето я играта https://www.facebook.com/LaysBulgaria/app/1515730701800506/ Трябва да се снимаме с усмихнатите опаковки на чипса (като хората в галерията). Забелязвам, че едни и същи хора са се снимали по много пъти. Дали това увеличава шансовете им?...Още не съм намерила такава опаковка, затова и не съм чела подробно правилата Thinking
Виж целия пост
# 544
Нашите са купили Траяна и има магнит - Париж. Харесваме бисквитите, определено не е заради магнита.  Peace Туикс така и не намерих за първото теглене. Ама какво се мотаят? За 2 седмици толкова ли не можаха да снабдят и големите магазини.....  Crossing Arms
Виж целия пост
# 545
Току-що спечелих един от стоте теста  Simple Smile:
http://veroval.info/bg-BG
Виж целия пост
# 546
Току-що спечелих един от стоте теста  Simple Smile:
http://veroval.info/bg-BG

Благодаря,че сподели за играта Спечелих тест .
Виж целия пост
# 547
Аз не успях да спечеля, но да знаете на каква цена са?
Виж целия пост
# 548
Искам код за кино арена от mysparx! Който не му се ходи на кино да ми пише да му го купя ! Simple Smile
Виж целия пост
# 549
Току-що спечелих един от стоте теста  Simple Smile:
http://veroval.info/bg-BG

Жлагодаря,че сподели за играта Спечелих тест .

Как се играе тук? Като натиснеш "участвай" веднага трябва да ти изпише, че печелиш ли?
Виж целия пост
# 550
https://remedium.bg/search.html?phrase=Hartmann+
На петия опит спечелих.Благодаря MTV че сподели!
Виж целия пост
# 551
Аз се опитах, но като въведа п.к. и няма аптека в нашия град  Crossing Arms
Виж целия пост
# 552
https://remedium.bg/search.html?phrase=Hartmann+
На петия опит спечелих.Благодаря MTV че сподели!

Този линк предполагам, че е за мен, но не ми се отваря.

коригирам се: намерих инфо
Виж целия пост
# 553
По двайсетина лева са поне в Ремедиума.
Виж целия пост
# 554
Току-що спечелих един от стоте теста  Simple Smile:
http://veroval.info/bg-BG

Жлагодаря,че сподели за играта Спечелих тест .

Как се играе тук? Като натиснеш "участвай" веднага трябва да ти изпише, че печелиш ли?

Да, след регистрацията, получаваш инфо дали печелиш, и ако да-на мейла ти изпращат ваучер, който да разпечаташ, и с/у който да си получиш безплатия тест.

Честито на всички спечелили и късмет на останалите  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия