Две сърца сега в едно туптят, през СЕПТЕМВРИ радост ще ни донесат! Тема 2

  • 36 071
  • 732
# 690
Добро утро, момичета,

И аз вчера бях на преглед и моя бебок расте. Сега чакам следващия преглед, които ще е ранния скрининг за вродени аномалии 11-13 г.с. и след това БХС след две седмици. Притеснено ми е и едновременно с това нямам търпение.
При мен болките си продължават, въпреки лекарствата. Лежа много и се надявам да идва по-скоро заветната 12 г.с. Simple Smile

Не мога да се включа по темата за суеверията- не вярвам в такива неща Simple Smile.
Вие как сте? Как са бебетата? Някой ходи ли вече на БХС и ФМ?
 
Виж целия пост
# 691
Gerda mladamama, супер за растящите бебоци Simple Smile аз тази седмица за първи път пропускам преглед и ми е странно, сега като не съм го виждала и се чудя добре ли е, расте ли. Последния път много ме зарадва с едни диви движения, имаше си ръце, крака. Докато док ми показваше едната ръчичка, се притеснявах има ли друга и къде е, абе луда работа Grinning Вече все по-рядко ми става зле, а от днес бебока навършва 10 седмици. Другата седмица ще го видя и ще правим БХС, дано всичко да е ок.
Виж целия пост
# 692
Има ли някоя мама която с първа бременност е била със скъсена шийка на матката. Моята беше на 50%, доктора който установи бременността сега каза, че при такава първа бременност сега задължително следва серклаж в 13 седмица  #Crazy не съм ходила още при докторка та която ще ме следи( вика ме в 12) седмица и не знам тя какво ще ми каже.
Виж целия пост
# 693
За скъсена шийка незнам, на мен не са ми казали да ми е такава. А да ви кажа взех си спортен сутиен, много прибира и е удобен, но на моменти установих, че ми стяга...явно е трябвало да взема по-голям...следващия път Sad
Виж целия пост
# 694
Добро утро, момичета,

И аз вчера бях на преглед и моя бебок расте. Сега чакам следващия преглед, които ще е ранния скрининг за вродени аномалии 11-13 г.с. и след това БХС след две седмици. Притеснено ми е и едновременно с това нямам търпение.
При мен болките си продължават, въпреки лекарствата. Лежа много и се надявам да идва по-скоро заветната 12 г.с. Simple Smile

Не мога да се включа по темата за суеверията- не вярвам в такива неща Simple Smile.
Вие как сте? Как са бебетата? Някой ходи ли вече на БХС и ФМ?
 
аз вчера бях на преглед и пуснах БХС... почивай и не се тревожи Simple Smile
Виж целия пост
# 695
За колко време излизат резултатите от БХС ?
Виж целия пост
# 696
Nadia_Stefanova , на прегледа казаха ли ти предположение за пол на бебето?

За скъсена шийка и аз знам, че се прави серклаж в определени седмици и трябва да се лежи много. Важно е за да се износи бебето до края. Все пак доктора ще прецени като отидеш на преглед. Ще ти дадат и съвети и напътствия. Успех и дано всичко е наред.
Виж целия пост
# 697
И утрогестан прилагат при скъсена шийка. Да се потърсят няколко мнения.
А и шийката се променя.
Виж целия пост
# 698
Там е въпроса възможно ли е да се е върнала нормална дължина нали е мускул? И първия път ще внимаваме, ще внимаваме и накрая я преносих 3 дни
Виж целия пост
# 699
Отидох днес да се запиша най-сетне официално на ЖК. Записаха ме, поледнахме бебето. 3.4 см, върви с два дни по-голямо. Прилича на бобче с ръце  Laughing
В петък съм пък в Щерев да ми разчетат изследванията и да запишем час за БХС. Кръвните и урината си ги видях. Всичко е в норма. До цитонамазката и микробиологията обаче нямам достъп и за тях не знам. Преди 8 месеца правих цитонамазка и тогава си беше идеална, но за микробиологията се притеснявам, защото с миналата бременност от нищото се беше появила някаква бактерия гарднерела и сега очаквам пак да има изненади.

Вчера съобщих на шефа ми. Много се зарадва. Започна да ме разпитва дали се храня добре, дали още пуша, мъжът ми пуши ли  Grinning За работа изобщо не говорихме, но аз планирам да си работя до последно, а после ако мога и от къщи. Дано всичко е наред и ми се получи.
Виж целия пост
# 700
Момичетааа, днес бях на преглед за фетална морфология и БХС, толкова е хубаво и вълнуващо Hug Бебето само шаваше и мъжът ми беше с мен за първи път и той беше много развълнуван да го види...А от всичко което изброяваше аз чувах само "...в норма, отгаваря си и всичко е наред" настръхвах и се усмихвах постоянно и накрая каза "момче ще е..."  Joy голям смях падна, защото мъжът ми много искаше момиче и беше на 100% сигурен, че ще е момиче...Ама каза, че на другия преглед в 19г.с ще потвърди със сигурност, а моят мъж каза, че ще има надежда до последно Joy Важното е да ми е живо и здраво, пожелавам го на всички вас момичета  bouquet Hug
Виж целия пост
# 701
За колко време излизат резултатите от БХС ?


Казаха ми до 7 работни дни
Виж целия пост
# 702
Nadia_Stefanova , на прегледа казаха ли ти предположение за пол на бебето?

За скъсена шийка и аз знам, че се прави серклаж в определени седмици и трябва да се лежи много. Важно е за да се износи бебето до края. Все пак доктора ще прецени като отидеш на преглед. Ще ти дадат и съвети и напътствия. Успех и дано всичко е наред.

даааа, не очаквах...каза ми ,че вижда момче...със застраховката,че все пак е още малко
Виж целия пост
# 703
aplesito, адри, nadia_stefanova, браво за хубавите резултати Simple Smile.
Виж целия пост
# 704
Браво, момичета! А къде правите БХС и ФМ и записват ли се часове предварително?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия