Две сърца сега в едно туптят, през СЕПТЕМВРИ радост ще ни донесат! Тема 2

  • 36 071
  • 732
# 705
Аз ФМ правих в Пловдив при Троянчев записваш си предварително час при него, а БХС в катедра по медицинска генетика към Св.Георги пак в Пловдив, резултатите ще ми излязат до края на седмицата Peace
Виж целия пост
# 706
Добро утро, момичета,

И аз вчера бях на преглед и моя бебок расте. Сега чакам следващия преглед, които ще е ранния скрининг за вродени аномалии 11-13 г.с. и след това БХС след две седмици. Притеснено ми е и едновременно с това нямам търпение.
При мен болките си продължават, въпреки лекарствата. Лежа много и се надявам да идва по-скоро заветната 12 г.с. Simple Smile

Не мога да се включа по темата за суеверията- не вярвам в такива неща Simple Smile.
Вие как сте? Как са бебетата? Някой ходи ли вече на БХС и ФМ?
 
На мен лекарката ми каза че трябва двете изследвания е хубаво да са в един ден заради размерите, после ставало разминаване, ти защо ще правиш БХС две седмици след ФМ... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 707
Браво момичета ☺
Днес и аз бях на БХС.Видях бебчето ни.Пораснало е ☺.Доки каза,че е много послушно понеже го измери без проблем и гледа за пол.Каза 55% за момче към 45% за момиче, но още е много рано и най важното е да се роди живо и здраво пък каквото дал Господ.Дадох и кръв и резултати ще имам другата седмица във вторник.Иначе при мен зацапването си продължава,но важното е че бебчо е добре и расте 😊
Виж целия пост
# 708
ФМ в толкова начален етап не протича ли, като ехографски преглед ? Аз за сега започнах да ходя при Елена Леви в Пловдив. Каза ми за следващия път ехо и БХС, но не го нарече ФМ. Сега се притесних да не я изпусна тази ранна ФМ...иначе аз се взех направление, обадих й се и отидох. След това ми определи следващ преглед, тя прави всички изследвания и води раждания. По каса обаче се полагат много малко неща.
Виж целия пост
# 709
ФМ в толкова начален етап не протича ли, като ехографски преглед ? Аз за сега започнах да ходя при Елена Леви в Пловдив. Каза ми за следващия път ехо и БХС, но не го нарече ФМ. Сега се притесних да не я изпусна тази ранна ФМ...
Ами на мен по документи моята докторка ми го води ранен комбиниран скрининг т.е ранна ФМ и ранен БХС
Виж целия пост
# 710
Ехе,Адри, твоят шеф много готин.
Виж целия пост
# 711
aplesito , имах предвид, че за след две седмици са ми планирани тези две изследвания. Иначе и на мен ми казаха, че трябва да се направят заедно или непосредствено едно след друго, за да са достоверни резултатите.
Виж целия пост
# 712
Mladamama, извинявай не съм те разбрала  Wink Lilince123, ФМ ми струваше 80лв.,със сигурност не е по здравна каса, а БХС ми беше безплатен...Едно полезно и безплатно нещо в тази държава... Peace
Виж целия пост
# 713
Mladamama, извинявай не съм те разбрала  Wink Lilince123, ФМ ми струваше 80лв.,със сигурност не е по здравна каса, а БХС ми беше безплатен...Едно полезно и безплатно нещо в тази държава... Peace
от януари е безплатно БХС, питах понеже с предната бременност си го плащах...
Виж целия пост
# 714
Резултатите от моя БХС би трябвало да излязат утре. Уж моята клиника предоставя възможност да се проверяват резултатите онлайн, ама нещата при мен не сработват. От няколо седмици си пиша с тях  и уж все ще го решат проблема  #Cussing out, а иначе парите си ги взимат от сметката ми без да имат проблем. Утре ще се разправям с тях на място  #2gunfire

Радвам се за всички бременки, които са видели скоро бебечетата си. Моят д-р ще ме види чак след 4 седмици. Много време ми се вижда, ама какво да се прави. Да имаше как всяка седмица щях да искам да виждам бебечо  Laughing

Днес се сдобих с Веледа против стрии и се понамазах. Доста ми хареса, дали ще има резултат идея си нямам. Моето мамче ми е намерило свинска мас и ми се ще и нея да пробвам. Ако някой има опит как се приготвя нека сподели  bouquet
Виж целия пост
# 715
при мен засеха също се оказа момче
Виж целия пост
# 716
Беше ли ви студено или горещо ,та по това да се разпознава предваритулно момче или момиче е? Crazy
Виж целия пост
# 717
Нон стоп умирам от студ...вънка е 10градуса, а аз съм ледена... това мисля, че беше за момиче, а на мен за сега ми казаха момче поне до следващата ФМ в 19г.с
Виж целия пост
# 718
постоянно ми е жега
Виж целия пост
# 719
А на мен ми е ту студено, ту горещо. Да се притеснявам ли за сексуалната ориентация на детето?  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия