Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква може да е причината за високата температура и подуването на корема?
Какви са причините за уригване при децата?
Как да лекуваме кашлицата при деца и какво е лечението на дете със сопол и кашлица?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква може да е причината за високата температура и подуването на корема?
-
Какви са причините за уригване при децата?
-
Как да лекуваме кашлицата при деца и какво е лечението на дете със сопол и кашлица?
Лечението на кашлица при деца може да включва използването на мед с джинджифил, извършване на инхалации с физиологичен разтвор, смученe на близалки с лекарство като Angin-A-Bocks или прием на сиропи като Lichensed или Homoeopathic. Важно е да се консултирате с лекар за подходящ лечение въз основа на състоянието на детето. Лечението на дете със сопол и кашлица включва прием на лекарства като Lichensed сироп, Influcit, Gentasin и Desibel. Освен това, марлинга с лук и чесън може да бъде полезно. Важно е да наблюдавате състоянието на детето и да се консултирате с лекар при продължаващи симптоми.
-
Какви са възможните причини за болка в зъбите на детето?
-
Как да интерпретирам резултатите от кръвните изследвания на дете със сополи?
Във всяка локва се навря, в най-дълбоките с най-големи подскоци, хората се скъсаха от смях с нас. Обаче си беше супер забавление.
Нали ще ви следят и ще ходите пак, ще се види, ако има нещо (дано да няма). Ако можеш, снимай вдлъбнатината, за да я покажеш на лекарите. Или като водиш бебето другия път специално им покажи какво те притеснява на главичката. А защо мислиш, че нараства, по-вдлъбнато ли изглежда? Да не е игра на сянката...
. Аз лично заради тази вдлъбнатина, която описваш, бих замъкнала бебока при доктора. Лично да го огледа отново и да се изкаже за вдлъбнатото, но не се притеснявай излишно. Можело е много, много по-страшно