Кралски работи и клюки - 10

  • 129 272
  • 724
# 270
Това е най-спряганата титла за тях.
Виж целия пост
# 271
Малък сладък полиглот- принцеса Шарлот може и да е на 2, но вече знае 2 езика!
Тя имала дарба да учи лесно езици и освен английския език, на който говорят нейните родители е усвоила испански език, благодарение на една от нейните детегледачки.

Виж целия пост
# 272
Малък сладък полиглот- принцеса Шарлот може и да е на 2, но вече знае 2 езика!
Тя имала дарба да учи лесно езици и освен английския език, на който говорят нейните родители е усвоила испански език, благодарение на една от нейните детегледачки.



Можеше да е филипински: ))
Виж целия пост
# 273
Колко пък да го е "усвоило" едно двегодишно...
Виж целия пост
# 274
Колко пък да го е "усвоило" едно двегодишно...
Толкова, колкото е говорния запас на едно две-годишно дете, когато се занимаваш с него. Разбираемо е, че няма да пише и да знае испанската литература.
Виж целия пост
# 275
Понякога искренно им завиждам, че като част от кралското сем-во са освободени от т.нар. битовизми. Грижат се за тях, за храната им, за здравето им, за стайлинга им, за децата им. Е, вярно, че са социално ангажирани, но това донякъде е добре и един вид разнообразние, освен голяма отговорност.
Виж целия пост
# 276
Понякога искренно им завиждам, че като част от кралското сем-во са освободени от т.нар. битовизми. Грижат се за тях, за храната им, за здравето им, за стайлинга им, за децата им. Е, вярно, че са социално ангажирани, но това донякъде е добре и един вид разнообразние, освен голяма отговорност.
Все едно съм го писала аз!  Simple Smile
Виж целия пост
# 277
Понякога искрено им завиждам, че като част от кралското сем-во са освободени от т.нар. битовизми. Грижат се за тях, за храната им, за здравето им, за стайлинга им, за децата им. Е, вярно, че са социално ангажирани, но това донякъде е добре и един вид разнообразние, освен голяма отговорност.

Скрит текст:
Извинявам се за неволната правописна грешка, чак сега я видях и не мога да редактирам поста. Blush
Виж целия пост
# 278
Според днешните твърдения от английската преса, след брака, Кралицата няма да даде титла херцог на Хари, а Мегън ще бъде Princess Henry of Wales.
Виж целия пост
# 279
Според днешните твърдения от английската преса, след брака, Кралицата няма да даде титла херцог на Хари, а Мегън ще бъде Princess Henry of Wales.

А казва ли се защо?
Виж целия пост
# 280
Цитирам от bbc:
“In the unlikely event the Queen does not give the prince a dukedom on the morning of his marriage, Ms Markle would become Princess Henry of Wales after saying her vows.”

Но май пак всичко е в сферата на предположенията.
Виж целия пост
# 281
Според мен весникарски спекулации,но ще видим кое как чак след сватбата.
Виж целия пост
# 282
Само ми се иска, двете снахи да не скарат братята Уилям и Хари!
Дано поддържат добри, неконкурентни взаимоотношения, както е било до сега!
Виж целия пост
# 283
Само ми се иска, двете снахи да не скарат братята Уилям и Хари!
Дано поддържат добри, неконкурентни взаимоотношения, както е било до сега!

Не мисля, че ще се скарат. Реално няма за какво. На принцовете още от малки им е ясно кой е престолонаследника и това трудно би се променило. Освен това Катрин и Хари ми изглеждаха доста близки последните години и не мисля, че биха разрушили това. То реално няма и за какво Simple Smile
Виж целия пост
# 284
Няма да живеят  в обща панелка и да се редуват да си мият чиниите в кухнята я  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия