само лежи там и дори обезболяващи не му дават.
само лежи там и дори обезболяващи не му дават.
Иначе- разбираме те перфектно, най- тежко е да гледаш безпомощно и нищо да не можеш да направиш. Стискам палци всичко да мине ОК 
Че те си стоят вътре ...
Не се заричам, че с тия мои планове още преди четири години трябваше да съм изкарала книжка, ама ей ме.
Без да съм шофьор знам, че веднъж научиш ли се да караш и буквално се срастваш с колата. Чудиш се как си живял досега без нея. Виждам го в мои приятелки, у мм..
Така, че не си единствена.
. Иначе почват училище в 8:50.
Че те си стоят вътре ...
И децата ти ли си мият всяка чинийка след себе си денем, или ти го правиш след тях?
Виж на свекърва ми е, когато гледа децата в къщи не мога да събера за миялна от вечерята само и умирам от яд, добре че рядко се случва Препоръчани теми