Искам да кажа ... (108)_06.02-12.02

  • 68 278
  • 796
# 405
Ъ? Акаша,  how come you became unconscious, по- скоро защо,  бе човек?   Laughing  
Виж целия пост
# 406
Аз сигурно съм една от малкото в темата, ако не и единствена, която не шофира и няма книжка. Не ме влече да се науча, изпитвам и някакъв страх да седна зад волана и да карам..това предполагам се преодолява с практика. Нямам страх да пътувам с автомобил, даже обичам да ме возят.
Миялна също нямам. Засега сме двама вкъщи, ако семейството се увеличи, със сигурност ще взема. През деня ни няма, след вечеря не се събират купища мръсни съдове и не отнема време да се измият няколко чинии и чаши. Освен това не мия само аз.
Виж целия пост
# 407
Рая в училище някой да и говори подобни неща?
Аз съм бясна.За днес бяха насрочили операция на баща ми с цел да се установи от къде идва този излив,но доктора я бил отложи,че общото му съсътояние не било добро и го е страх от упойката.Ама как ще му е добро съсътоянието като те нищо не правят.......... #Cussing out само лежи там и дори обезболяващи не му дават.
Приемам препоръки за болница или лекар.Ще искам да го изпишат и да го местим.
Виж целия пост
# 408
Цвети, аз преодолях страха именно с изкарването на курсовете. Всичко мина като по учебник, изкарах изпитите през 2009, а самата книжка физически я заявих през 2011, толкова да нямах желание. Започнах да шофирам 2012 по малко, 2013 вече исках да имам кола и така сега без нея не мога. Сигурно мога, но вероятно ще закъснявам навсякъде. Преодолях страха, но предпочитам аз да шофирам. Не обичам да ме возят, неспокойна се чувствам.
Виж целия пост
# 409

Аз съм бясна.За днес бяха насрочили операция на баща ми с цел да се установи от къде идва този излив,но доктора я бил отложи,че общото му съсътояние не било добро и го е страх от упойката.Ама как ще му е добро съсътоянието като те нищо не правят.......... #Cussing out само лежи там и дори обезболяващи не му дават.
Приемам препоръки за болница или лекар.Ще искам да го изпишат и да го местим.

Може би наистина е по- добре да изчакат. Упойката не е шега работа дори за здрав организъм, ненапразно преди всяка операция се минава през доста специалисти. Сигурно са преценили, че състоянието не е животозастрашаващо и изчакват да се стабилизира  newsm78 Иначе- разбираме те перфектно, най- тежко е да гледаш безпомощно и нищо да не можеш да направиш. Стискам палци всичко да мине ОК  Praynig

Цвети, не си само ти, аз имам книжка и не карам  Embarassed
Виж целия пост
# 410
И аз нямам книжка и се офлянквам все още, страх ме е, определено.

Шару,
Скрит текст:
чета "Въведение в психоанализата" на Фройд, та съм на такава вълна. Mr. Green
Виж целия пост
# 411
Аз сигурно съм една от малкото в темата, ако не и единствена, която не шофира и няма книжка. Не ме влече да се науча, изпитвам и някакъв страх да седна зад волана и да карам..това предполагам се преодолява с практика. Нямам страх да пътувам с автомобил, даже обичам да ме возят.
Миялна също нямам. Засега сме двама вкъщи, ако семейството се увеличи, със сигурност ще взема. През деня ни няма, след вечеря не се събират купища мръсни съдове и не отнема време да се измият няколко чинии и чаши. Освен това не мия само аз.
Не си единствена, аз казах, че изкарах курса, но така и не изкарах изпита. А и към момента не виждам смисъл, не ми се шофира, страх ме е. А мъжът ми преди години с предишно гадже, което е шофирало, едва е оцелял, така че единственият случай, в който по време на курса уж щеше да ме "учи" на едно абсолютно пусто и безопасно място, така го изплаши, че аз се стегнах повече. Та явно не е за мен тази работа. Засега се справяме и без да съм шофьор.
Виж целия пост
# 412
Не мога да разбера какъв ви е проблема да ги събирате тия мръсни чинии   newsm78 Че те си стоят вътре ...
Ауууу, това е все едно да си прибера в гардероба вече облечена дреха.  Sick

Колкото до другото- всяко дете има някакви страхове. По- чувствителните (каквито са вашето и нашето) приемат някои неща от живота с много въпроси, размисли, смесени чувства и емоции.
Ако ТИ ще се почувстваш по- добре отиди да й прочетат молитва.... примерно.

Захарче, първо говори с друга болница дали може да го приемат. Що се отнася до упойката- поискай консултация с анестезиолог.
Имам книжка, не карам, не искам кола. Искам да си трамбовам.  
Виж целия пост
# 413
Цвети, аз също нямам книжка, но имам голямо желание. И се надявам, че някога ще ми се получи. Преди близо четири години тъкмо бяхме събрали парите с ММ, но забременях, а бях напуснала и работа, той тъкмо започваше нова с командировки в чужбина и тези пари ни трябваха, за да изкараме зимата. Много тежко беше, живеехме и под наем тогава... Абе справихме се, но беше трудно. Сега пък записах магистратура, която ни е огромен разход, но и тя е дълго отлагана във времето, та вече нямаше закога. Живот и здраве, шофьорски курс ще е следващият планиран разход. И после сватбата. Heart Eyes Не се заричам, че с тия мои планове още преди четири години трябваше да съм изкарала книжка, ама ей ме. Laughing Но все някога ще стане, само да сме живи и здрави.
Виж целия пост
# 414
Щом човек има желание, нещата се получават. Simple Smile  Без да съм шофьор знам, че веднъж научиш ли се да караш и буквално се срастваш с колата. Чудиш се как си живял досега без нея. Виждам го в мои приятелки, у мм..

За яденето- не знам на какво сме днес. Трябва да измисля нещо за вечеря, а хич не ми се готви. Може да взема нещо като се прибирам, или ще сме на каквото има в хладилника.
Виж целия пост
# 415
Ама на мен ми е ясно,че упойката не е шега работа.Той има излив в белите дробове,задушава се това не смятам,че е шега работа.Но те само точат вода и чакат,ама какво чакат и те май не знаят.Никакво лечение,никакво.Дори и обезболяващи не му дават.
Виж целия пост
# 416
Аз сигурно съм една от малкото в темата, ако не и единствена, която не шофира и няма книжка.
Цвети, аз имам книжка, но не я ползвам, тъй като е изкарана по принуда, а и аз имам неописуем страх да шофирам. Обичам да се возя, много и много пътувам. Simple Smile Така, че не си единствена. Simple Smile
Виж целия пост
# 417
Радвам се, че и в тази тема се намериха фенове на "Ла-ла ленд", или както там се превежда непреводимото му заглавие. Мноого зареждаща музика и затрогваща история!
Споделям - и за музиката, и за историята. Много приятна изненада беше това филмче  Heart Eyes

Миялна имам, от малките, не я знам каква марка е обаче. Не мога да си представя без, при все, че сме аз и детето само. Миенето на чинии ми е най-омразното домакинско задължение. Дори зареждането на миялната ми тежи.

Аз имам няколко прости манджи, любими на детето, за които винаги имам готовност, дори и да не съм пазарувала специално. Спагети с „бял сос“, т.е. бекон и сметана. Маслини с ориз. „Супа от буквички“. Това за случаите, в които ми е мързеливо или нямам много време.

Моето дете е на екскурзия днес в един национален парк наблизо. От доста време ме кара да го водя там, а аз все се ослушвам (истината е, че мразя да карам като не знам точно къде отивам и навигацията нещо не ми работи както трябва). Та е развълнуван. Взе си дневник да си води записки  newsm78. Иначе почват училище в 8:50.

Приятно и безаварийно шофиране на Захир.

Захарче, кураж. 
Виж целия пост
# 418
Не мога да разбера какъв ви е проблема да ги събирате тия мръсни чинии   newsm78 Че те си стоят вътре ...
Ауууу, това е все едно да си прибера в гардероба вече облечена дреха.  Sick

Аууу, това изобщо не е вярно  Mr. Green Най- малкото в нея не стоят други чисти чинии, и не стоят със седмици  Peace И децата ти ли си мият всяка чинийка след себе си денем, или ти го правиш след тях?

 Ама всеки с хобито си де, моето не е миене на чинии  Naughty Виж на свекърва ми е, когато гледа децата в къщи не мога да събера за миялна от вечерята само и умирам от яд, добре че рядко се случва   Mr. Green
Виж целия пост
# 419
Рая, за сега само каката одева с миенето. Но и това търпи развитие.... с годините.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия