На море в Гърция 2017

  • 152 225
  • 780
# 645
Извинете, не съм разбрала въпроса. Явно се е имало предвид преход по източното крайбрежие на Мани  Peace
Виж целия пост
# 646
Не става дума за пътя през Спарта и Гитио. От м.г. до Спарта е магистрала, а надолу от Гитио е добър, широк, нормален двулентов път.
Става дума за вътрешно Мани.  Западният е от Ареополи надолу през Кита, Геролименас, Ватия и Мармари, а източният - през Порто Кайо, Кокала и Котронас.
Като гледки препоръчвам и двата. По-известните места са на западния. Източният е по-тесен и с по-големи денивелации. Не знам дали ще е проблем за кемпер. Била съм и на по-страшни пътища в Гърция от този до Тенаро.

През Леонидио и Козмас не съм минавала и не мога да сравня.
Виж целия пост
# 647
Да, де, казах, че съм се объркала, заради този цитат, който ми прозвуча като подход към пръста.

За Мани - твърдо от изток не се пробвайте. От запад пътя е ок.

Виж целия пост
# 648
Да, де, казах, че съм се объркала, заради този цитат, който ми прозвуча като подход към пръста.

За Мани - твърдо от изток не се пробвайте. От запад пътя е ок.


Туце, те идвайки от Монемвасия няма от къде да дойдат освен от изток. Mr. Green
Виж целия пост
# 649
Много благодаря на всички, изключително полезни сте. Продължавайте да разказвате.

На гугъл мапс виждам път до археологическа площадка Тенаро, нататък до фара, предполагам, се ходи пеша.
Виж целия пост
# 650
Да, дотам е пътят, после се ходи около 1 км пеша. Ние не ходихме, защото бяхме изморени и духаше много силен вятър.

А ето какви самоделни МПС-та се движат по пътя между Мармари и Тенаро Simple Smile https://www.flickr.com/photos/78710182@N06/14180414185/in/album- … 8761781/lightbox/

Змия, ето така изглежда мястото, до което се стига с кола https://www.flickr.com/photos/78710182@N06/13993769568/in/album- … 8761781/lightbox/

Много се радвам, че има мераклии за едно от най-забутаните и отдалечени, но и най-прекрасни места в Гърция.
Виж целия пост
# 651
И аз благодаря!
С ровене и четене из няколко сайта/форума, гугъл, гугъл мапс и тукашните разкази/споделяния, мисля че ми се избистри картинката.
Виж целия пост
# 652
Да, де, казах, че съм се объркала, заради този цитат, който ми прозвуча като подход към пръста.

За Мани - твърдо от изток не се пробвайте. От запад пътя е ок.


Туце, те идвайки от Монемвасия няма от къде да дойдат освен от изток. Mr. Green

Знам, знам, но към момента на "от изток не се пробвайте" още не беше ясно, а то и сега не е, дали отправната точка ще е Монемвасия и коя ще бъде изобщо. Спирам да спамя Peace
Виж целия пост
# 653
Параход, щом алковен е минал оттам, нашият интеграл няма да има никакви пречки  Grinning

Много са хубави снимките ти!
Виж целия пост
# 654
До Тенаро от запад си е приличен пътя. На места след Мармари е възтесен пътя, но не е болка. За мен проблем бяха урвите отстрани.
Виж целия пост
# 655
Здравейте, момичета,
В една от старите теми беше упомената фирма за коли под наем на Крит, от която хората са останали доволни.Сега не можах да намеря информацията и ще бъда благодарна, ако някой ми даде препратка или съвет.
Виж целия пост
# 656
Тези съм ползвала аз http://www.cretarent.gr/.
Виж целия пост
# 657
Благодаря, evhen
Виж целия пост
# 658
Аз последно резервирах в Олимпиада. Стори ми се спокойно, тихо и живописно. Виждам, че плажа в селото не е кой знае какво, ще пробваме двата плажа след селцето Babylon и Zougla. Как се казваше таверната след Ставрос, която хвалите? Нещо друго интересно да препоръчате в района?
Виж целия пост
# 659
Аз последно резервирах в Олимпиада. Стори ми се спокойно, тихо и живописно. Виждам, че плажа в селото не е кой знае какво, ще пробваме двата плажа след селцето Babylon и Zougla. Как се казваше таверната след Ставрос, която хвалите? Нещо друго интересно да препоръчате в района?
Езерата в близост и манастира преди тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия