ТРЕТИ клас - 3 тема

  • 60 444
  • 765
# 315
честито признание за малката балеринка  Hug
представям си каква емоция е Heart Eyes дъщерята танцуваше от 2 до 12 клас, и си спомням как след всеки концерт, след всеки фестивал децата просто летяха  Hug

мммMr. Green за моето дете ли говориш? или си има брат близнак?  Mr. Green

с настъпването на пролетта сякаш излетяха и последните останки от внимание и старание ooooh!
как ще я караме не знам  ooooh!
Виж целия пост
# 316
Виктоалия, браво на балерината!  bouquet

Роник, абсолютно съм съгласна с теб - пътуванията и опознаването на нови места са по-важни от ремонта. За съжаление, на мен ми се падна мъж, който трудно можеш да поместиш от вкъщи, но пък Калоян харесва пътуванията. Само да довършим къщата, и се понасяме по света  Laughing
Виж целия пост
# 317
с настъпването на пролетта сякаш излетяха и последните останки от внимание и старание ooooh!
как ще я караме не знам  ooooh!
Нормално... аз вчера водих Гушкан на ортодонт и след това на у-ще (доста ходене ни се събира) и в 11.00ч. вече едва ходех, като ме напече онова ми ти слънце... много бързо се стопли от сутринта... ooooh!
Виж целия пост
# 318
 Mr. Green не сме само значи  Hug

иска да кара колело.
няма къде, единствения вариант е да идат с баща си в парка, но не смятам, че е редно да се върти с колело по алеите   ooooh!
сега се чудя как да го измислим  ooooh!
Виж целия пост
# 319
Mr. Green не сме само значи  Hug

иска да кара колело.
няма къде, единствения вариант е да идат с баща си в парка, но не смятам, че е редно да се върти с колело по алеите   ooooh!
сега се чудя как да го измислим  ooooh!

 Shocked

Виж целия пост
# 320
кое предизвиква такава реакция?
паркът е малък, по алеите се разхождат малки деца, бебета, бутат се колички.
колелото ще дойде в повече.

виждам всеки ден хора на велосипеди по тротоарите  Tired не е редно.
точно толкова не е редно да се кара колело в парк, където няма велоалеи.
Виж целия пост
# 321
Предизвикана е от факта, че парковете са построени с тази цел- спорт и отдих. Аз се разхождам всеки ден в Южния парк и е пълно с велосипедисти, тичащи, деца ,кучета, спортуващи....всичко, всеки си намира мястото и го намирам за нормално.
Ако преценяваш, ч вашия парк е малък и неподходящо -ок.
Виж целия пост
# 322
То и аз виждам всички накуп в парка, но също го намирам за нередно и опасно... такава е действителността обаче - не е уредено и това е.  Wink
Виж целия пост
# 323
То и аз виждам всички накуп в парка, но също го намирам за нередно и опасно... такава е действителността обаче - не е уредено и това е.  Wink
И аз.
С малко дете съм, току що проходило и няма как да се разходим в парка с велосипедистите по алеите за разходка.
Виж целия пост
# 324
То и аз виждам всички накуп в парка, но също го намирам за нередно и опасно... такава е действителността обаче - не е уредено и това е.  Wink
И аз.
С малко дете съм, току що проходило и няма как да се разходим в парка с велосипедистите по алеите за разходка.

това е и моето мнение  Peace
опасно е и ще е травмиращо и за двете страни  Peace

има паркове с велоалеи, с възможност да се кара на места, където няма опасност за другите, нашият обаче не е такъв  Peace
Виж целия пост
# 325
А къде ги тия паркове?

Мен също ме дразнят велосипедистите по пешеходните алеи, обаче когато се озовем от др. страна на бариерата, не знам какво да мисля вече. Crossing Arms
Виж целия пост
# 326

май има велоалеи в парк "Заимов", герка го писа за южен парк, предполагам, че има и други  Peace
Виж целия пост
# 327
Не знам в София как е, но в Бургас велоалеите са претъпкани - велосипеди, ролери, кънки и какво ли още не. Абсурд е да пуснеш дете с велосипед да кара там. А са много и из целия град, че и извън него.
Виж целия пост
# 328
В Бургас са и на абсурдни места и все още няма култура от страна на пешеходците. Хора, кучета, колички- всички са по велоалеите. Ние караме по една крайморска, която е значително отдалечена от частта със заведения и атракциони и само там имам спокойствие.

Моето гардже вече се прибира само от училище /почти цял месец/ и ходи сам, с малки изключения. Тази му нова свобода и отговорност сякаш го направи по-зрял и отговорен към вещите си /учебници, екипи, ключове, телефони/ и времето- вече успява да планира със завидна точност, за да не закъснява или подранява прекомерно. Разбира се, в часовете му е скучно, разсейва се от всичко, в занималнята отказва да участва в общите игри и задачки /например в направата на пролетен венец от хартия/ и предпочита да чете книга или да играе морски шах, но го отдавам на безумната програма, която съществува и днес в училищата.

Виктоялия, честито на балерината! Успех и занапред!


И след разхвърляния отчет, да попитам за рождените дни на децата- как /ще/ ги празнувате? В Бургас има само 2-3 варианта за партита за по-големи деца и всички вече сме ги проиграли. Остава караоке или "денс" парти, но той изобщо не е от този тип деца. Мисля си и за пижамено парти с 2-3 деца, с приспиване, но татко му не се радва на идеята.  Mr. Green
Виж целия пост
# 329
Menina и ние сме в чуденка.
Момчил искал сред природата и си мислех за фермата за щрауси, http://biotifulfarm.bg/, http://royalhorse.bg/bg/home или просто пикник на Отманли или Ветрен.
За града си мислех за Щурата лаборатория или http://burgasescape.bg/.
Единственото нещо, в което съм сигурна е, че децата искат да са сами без родители Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия