Глиган или кифла

  • 123 851
  • 1 807
# 180
О, барелинки изобщо не харесвам аз,  не ми харесва как стоят, загрозяват и най- съвършеното стъпало. Мое мнение, де. Wink
Виж целия пост
# 181
За мен кифла е жена/девойка, която не говори за нищо друго освен външния си вид и за фризьори, гримьори, маникюр...

Точно си го определила  Peace
Виж целия пост
# 182
И двете крайности не са ОК, това е ясно.
Скрит текст:
Но да побъбрим,  е така да попетъчним, както искате го наречете  Simple Smile
Колко е зле да си кифла и колко е зле да си глиган у нас ?
Жените са супер критични една към друга,  това е отдавна известно и  личи  особено в такъв форум , но защо мислите  е така? Кое провокира да го правим?
От Компроматната до Черешката - примери колкото щеш от жени към жени. Цветущи, вонящи, смешни, откровенно груби, всякакви. Също забавни, дори духовити и такива, на които съм се смята с глас.  Laughing
И  все пак ми се струва, че на  топа са кифлите,  глиганите са една идея, идея и половина по-пощадени.  Simple Smile
Скрит текст:
И последно - ако за злощастие имахте само тези две насретни опции, честно признайте коя бихте избрали за себе си?
Шеговито и петъчно, дами и дамички   Hug





Ами, при глиганите има шанс да са поне умни....кифлите по презумпция са си глупавки.    Laughing
Та, и да ги щадиш, и да не ги щадиш, дреме им на  ...."кифладжийството".    Mr. Green

Ако трЕбе да избирам за себе си:умен глиган, разбира се.Поне на дрЪти години изгелжда по-добре от 50 годишна кифла.Че застаряваща кифла е като .....Мадам, използвана поне 100 години.

Виж целия пост
# 183
С последното си изречение ме подсещаш  за двете холандски баби проститутки, които гледах в предаването на Карбовски в неделя.  Crazy
Интересното е, че изглеждаха  и се чувстваха щастливи. Някак си доволни от живота, веселят се, хората се снимат с тях..
Манталитет различен, тук биха ги замеряли с камъни.
Виж целия пост
# 184
Ако трябва да избирам, категорично избирам кифла пред глиган. Мисълта за дебели, разплути телеса ме потриса. А при комбинация с целулит и анцуг на топчета направо бих се гръмнала. 
Виж целия пост
# 185
Ми то  е въпрос на самоуважение и култура. Да се обезобразиш и по двата начина говори за тотална липса на такава. Peace
Виж целия пост
# 186
Ако трябва да избирам между двете - кифла /с пълнеж/.
Забелязала съм, че хората са много по-склонни на много неща за хубава жена.
Обичам да ми е лесно.
Като бях по-млада умишлено се носех "глигански" - широки панталони, суичери. Сега вече не. Тази зима даже много нося рокли с клин.
Виж целия пост
# 187
Ми то  е въпрос на самоуважение и култура. Да се обезобразиш и по двата начина говори за тотална липса на такава. Peace


какво разбираш под  "обезобразиш " ?   Mr. Green
Виж целия пост
# 188
Да допуснеш тялото ти да се видоизмени до безформена маса и да достигне килограмите на едър мъжки глиган, като се оправдаваш, че си родила,нямаш време,няма за кой или защо да го променяш.Това е едно кофти отношение към живота, не просто наднормено тегло.
За другите мечтаещи за хубост и слава по грешният начин, има нагледно снимки в мрежата колкото искаш.  Wink
Виж целия пост
# 189
Да допуснеш тялото ти да се видоизмени до безформена маса и да достигне килограмите на едър мъжки глиган, като се оправдаваш, че си родила,нямаш време,няма за кой или защо да го променяш.Това е едно кофти отношение към живота, не просто наднормено тегло.
За другите мечтаещи за хубост и слава по грешният начин, има нагледно снимки в мрежата колкото искаш.  Wink

Амин, сестро!

То дори не е въпрос на естетика, а на здравна култура. Плюс 10 килограма не е просто напълняване, а си е симптом.
Виж целия пост
# 190
не съм чела темата, ама това Шантала ли е или неин клонинг?
Виж целия пост
# 191
Тя по принцип има две състояния, в едното пише някой вдъхновен, в другото- дразнеща кифла...
Виж целия пост
# 192
Да допуснеш тялото ти да се видоизмени до безформена маса и да достигне килограмите на едър мъжки глиган, като се оправдаваш, че си родила,нямаш време,няма за кой или защо да го променяш.Това е едно кофти отношение към живота, не просто наднормено тегло.
За другите мечтаещи за хубост и слава по грешният начин, има нагледно снимки в мрежата колкото искаш.  Wink

Амин, сестро!

То дори не е въпрос на естетика, а на здравна култура. Плюс 10 килограма не е просто напълняване, а си е симптом.

Да бе,то пък на всичките приоритетите трябва да са като вашите.Има си и здравословни причини за напълняване.
Имам приятелка,вярно леко закръглена,но пък страхотна сладурана Heart Eyes.Винаги с прическа,лак и грим.
Аз съм кльощава,за сметка на това пък предпочитам спортно елегантните дрешки.Нокти не съм пускала от 15 години,работата не ми го позволява.На ток не съм се качва също от толкова.
Явно съм кльощав глиган  Simple Smile
Виж целия пост
# 193
Е, вие пък не оставяте мамасита да се развихри на тема колко е във форма след 3 деца, досега разбрахме за интелектуалната част, планирането на семейството, живота, опции и т.н. (не мога да повторя в същия патос), нека сега за красотата си да се похвали жената. Laughing
Виж целия пост
# 194
Е, вие пък не оставяте мамасита да се развихри на тема колко е във форма след 3 деца, досега разбрахме за интелектуалната част, планирането на семейството, живота, опции и т.н. (не мога да повторя в същия патос), нека сега за красотата си да се похвали жената. Laughing

И в друга тема съм писала- от един момент нататък не става въпрос вече за красота, а за здраве и качество на живот.

Разбира се, че има здравословни причини за напълняване- търсиш ги и решаваш проблема, не си влачиш проблемите, докато те убият, нали? Въобще не е въпрос на приоритети- и аз знама хора, дето се кефят, че може да са дебели, ама са направени и харесвани...и така докато не си понесат последствията от холестерола, съдовата болест и всички други благинки.

В крайна сметка от едно тегло нагоре това вече ти определя живота- къде ходиш, колко ще издържаш, с какво ще се занимаваш...а аз имам две дъщери и наистина се радвам, че мога да им дам пример като майка, която е родила и не се е запуснала. Щото заради моята майка и баба за малко да не родя- не можех да си представя да ходя с толкова наедряло тяло.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия