Иначе днес си мисля: да отида ли на лекар или да чакам още. С болки от едната страна на кръста съм от седмица.
Никога не бих изхвърлила родителите си от вкъщи, дори да ми припишат апартамента на мене. Благодарна съм им, че са отдали по-голямата част от живота си за мене! Но брат ми би го направил - ако му припишат на него апартамента, той ще изхвърли и тримата ни на улицата. По еднакъв начин сме възпитани, но той попадна на "приятели", които му промиват мозъка и го насъскват срещу най-близките му - родителите ни и мен - неговата сестра. Мъж, който е близо на 40 години. За него ние, тримата, не сме изобщо негови близки. Самият той ми го каза, когато се прибра по празниците вкъщи. Тука той използва само безплатен подслон, вода и храна!

Препоръчани теми