Искам да кажа ... (109)_13.02-19.02

  • 82 024
  • 865
# 120
На България Ер промоцията важи до утре, т.е. до утре вечер трябва да се закупят билетите. И пътуването трябва да започне до 31 март.
Спокойно можеш да си зададеш твоите дати в търсачката на компанията, там ти излизат цените.
Виж целия пост
# 121
Това го знам, Яна, имах други въпроси. Благодаря!
Виж целия пост
# 122
Ми като на приятелки да споделя-правим последен опит за второ дете! В смисъл-медицински.
Имаме си една девойка-психологичният фактор отпада. Не съм примряла.
Ама имаме желание.  Grinning
И ха-здрави сме.
Този месец ще си мина пак гинекологичния преглед.
Но проблема е от близо 10 години. Девойката ни е на почти 16, а за второ дете работим откакто малката беше за първи клас. Сега е девети. Все сме здрави, ама няма и няма!

Вчера нагушкахме на вуйна и вуйчо  момчето. На 5 месеца е вече Радостин. Душица е, все се усмихва. 


Виж целия пост
# 123
Ми като на приятелки да споделя-правим последен опит за второ дете! В смисъл-медицински.
Имаме си една девойка-психологичният фактор отпада. Не съм примряла.
Ама имаме желание.  Grinning
И ха-здрави сме.
Този месец ще си мина пак гинекологичния преглед.
Но проблема е от близо 10 години. Девойката ни е на почти 16, а за второ дете работим откакто малката беше за първи клас. Сега е девети. Все сме здрави, ама няма и няма!

Вчера нагушкахме на вуйна и вуйчо  момчето. На 5 месеца е вече Радостин. Душица е, все се усмихва. 



Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Стейси, успех ви желая от все сърце!
 Hug
Виж целия пост
# 125
Стейси, от сърце ви пожелавам успех! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 126
Аз се уплаших-имам 40 вече и започнах да бия отбой. Даже поставих въпроса ребром. Ама ще опитаме.
Знае ли човек! Ми то ми е време за внуче, евентуално!  Grinning
Няма да опитваме до откат! Или-или.
Виж целия пост
# 127
Мечтата за дете е най-свидната, най-горещата. От цялото си сърце ти желая успех, Стейси!

Днес водих подобен разговор с една от най-милите ми приятелки от детството. Борят се от поне 15 години, след поне 4 неуспешни инвитро и куп други процедури, вече са решени на осиновяване. Дано стане бързо и успешно.
Виж целия пост
# 128
Лято, не съм разбрала, че за друго питаш. Аз и по-рано бях писала - основно с България Ер пътувам.

Стейси, успех!
Много от испанките раждат първото си дете на 37-40 години.
Виж целия пост
# 129
Аз родих на 40..... Laughing
Виж целия пост
# 130
Стейси, ще видиш като стиснем сега дружно палци за теб  Heart Eyes Пожелавам ти го от сърце  Praynig
Виж целия пост
# 131
Стейси, ще стане  Hug

Зазяпах се по Дом за всеки - водещият най ми харесва. За другото ще замълча...
Виж целия пост
# 132
Стейси, ще видиш като стиснем сега дружно палци за теб  Heart Eyes Пожелавам ти го от сърце  Praynig
Започваме пак с изследване на мъжкия фактор. Не бих си мръднала пръста, ако имаме мъжки фактор първо.
Споеменавала съм ви за за заболяване на мъжа ми-много тежко, много химия докато го овладеят. Даже е имало слух, че заради силната химия, може и да е бездетен.Туберкулоза. Много съм чела, че с такова заболявание, заради силната химия, може да останат бездетни.
Ама ние след това имахме дете.  Може да е щастлива случайност, кой знае.
Абе ще видим как са сега изследванията.
Виж целия пост
# 133
Стейси, от цялото си сърце ти желая успех!  Hug
Ако дойдеш към Банско, обади се да те наръся с вълшебен прашец за късмет!

Става ми мъчно като чета Лято.  Hug
Виж целия пост
# 134
Стейси, стискам палци!  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия